PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=189}

Truman Show

The Truman Show
7,4 512 919
ocen
7,4 10 1 512919
8,2 41
ocen krytyków
Truman Show
powrót do forum filmu Truman Show

Kapitalny film!

użytkownik usunięty

Film jest wręcz świetną powiastką filozoficzną. Wprawdzie świat, który został stworzony dla Trumana, był fikcyjny, ale wychodząc z kina pytałam siebie, jaki jest mój świat, ile w nim jest prawdy, a ile ocierania się o konwenanse, sztuczności. Całe społeczne życie jest zorganizowane wokół takich sztuczności. Doskonały film, bardzo wart obejrzenia.

ocenił(a) film na 7

Mam podobne odczucia co ty.

ocenił(a) film na 9

Dokładnie, nie raz mi się wydaję że my żyjemy w takim Reality Show, gdzie wszystko jest do przewidzenia, ludzie noszący na okrągło maski na twarzach, w pracy, w domu, przy innych, sporo żyjąca w kłamstwie, nawet przed samym sobą, większość znudzona swoim życiem z przyjemnością ogląda cudze. Sama prawda.
Film rewelacyjny, Jim Carrey po prostu mistrzostwo, jego stany emocjonalne pokazane rewelacyjnie, tyle pochwał, ale zasłużonych. 9/10

ocenił(a) film na 10
daniel_m3

zgadzam się :) a najbardziej z tymi maskami i uciekaniem od własnego życia żeby obejrzeć cudze, stad taki wysyp różnych reality

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones