PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=189}

Truman Show

The Truman Show
7,4 512 935
ocen
7,4 10 1 512935
8,2 41
ocen krytyków
Truman Show
powrót do forum filmu Truman Show

Opis filmu

użytkownik usunięty

Czy tylko ja uważam, że opis tego filmy to jakiś żart? Przecież wszystko wyjawnia - da się jakoś poprosić administratorów o zmianę tego "opisu"?

ocenił(a) film na 10

Moim zdaniem nie wyjaśnia wszystkiego.

ocenił(a) film na 10

Sam możesz zmienić opis. A raczej zasugerować swoją wersję - może się spodoba i zostanie zaakceptowana. Wg mnie również opis jest dużym spoilerem.

użytkownik usunięty
xKoweKx

Hej, mógłbyś mi może powiedzieć, jak coś takiego zrobić? Bo szukam i nie mogę znaleźć takiej opcji :P

ocenił(a) film na 10

"Zobacz elementy, które możesz współtworzyć" po prawej stronie -> http://www.filmweb.pl/Truman.Show/contribute

"Zarys fabuły" -> popraw

ocenił(a) film na 8

to plakat tez trzeba zmienić w takim razie

matwis28

To tytuł i może w takim razie.
Przecież to co jest w opisie jest wiadome od samego początku filmu. Nie wiem o co wam chodzi.

ocenił(a) film na 8
donmaslanoz14

jakby co, ja ironizowałem, żeby nie było :D

ocenił(a) film na 8

Przecież opis pokazuje tylko to co i tak wiadomo od samego początku filmu więc nie rozumiem o co chodzi?

ocenił(a) film na 10
Estemi

W filmie to może i widać, ale: Czy sam Truman w to wierzy?
Zgadzam się z kolegą, opis filmu brzmi jakby Google Alpha to napisało na podstawie statystyk. Hehe
Jim Carrey jako Truman udowadnia w tym "show" swój kunszt aktorski. Jeden z najlepszych filmów aktora - Dla mnie osobiście jego najlepszy. Każdy krytyk Ace Ventur'y jest kropkowany tym tytułem.
Sumując [sumaaa; dlaczego 2x "u"?]:
Poważny tytuł z porządną realizacją. Każdy powinien widzieć ten film przynajmniej raz w życiu. Jeden z tych filmów, po którym nie zmieniasz kanału na napisach końcowych.

ocenił(a) film na 9

w pierwszej minucie filmu masz objaśnioną sytuację, przez Kristofa, więc ja wiem czy spoiler, sam tytuł nam podpowiada jaką formę przyjmuje.

ocenił(a) film na 10
harfistka_nc

Nie chodzi o spoiler tylko o cały motyw filmu. Każdy kto go widział Ci to powie. Opis nie adekwatny jakościowo do tytułu. Zachęcił by Cię do obejrzenia? A film po jakim czasie od włączenia Cię zainteresował? Mnie od 1 minuty.

ocenił(a) film na 9

Bez przesady, na IMDB jest dokładnie taki sam opis.

ocenił(a) film na 6

Wstawiłbym może taki kretyński opis a la SPOTLIGHT z TVP1 o aferze pedofilskiej w Bostonie, tylko ani słowem o księżach, tutaj?
KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGO TRUMANA BURBANKA, może być?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

Ogarnęłam, o co chodzi w tym filmie w pierwszej minucie. Jednak opis rzeczywiście mogliby zmienić.

Widać, że przegrzanie kopuły u Biersa to nie sytuacja rzadka, pisząc ten wątek

"Przecież wszystko wyjawnia"

też ewidentnie się dymiło, ze słów wyjawiać oraz wyjaśniać wszyło wyjawniać,
coś tam dzwoniło w łepetynie, ale efekt opłakany. Miałem nadzieję, że to literówka, ale nie - reszta treści nazbyt staranna

a Wy wymagacie żeby pojął film w 5 minutach :)

ocenił(a) film na 7

Przecież od początku oglądając film to wiadomo...

Zgadzam się. Wiadomo, że jest to show, ale przez długi czas nie jesteśmy pewni, czy Truman odkryje prawdę, a to właśnie opis nam mówi.

ocenił(a) film na 10

No nie wiem, gdzie widzisz ten żart. To co mówi opis wiadomo od samego początku. Pierwsze sceny - monologi głównych bohaterów, potem ujęcia z ukrytych kamer. Celem widza nie jest odkrycie że to było jedno wielkie telewizyjne show. Niby na jaki opis chciałbyś zmienić?

ocenił(a) film na 7

Już sam tytuł i początek filmu dużo zdradza, ale fakt opis mogliby zmienić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones