PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485468}

Trzej muszkieterowie

The Three Musketeers
6,2 51 783
oceny
6,2 10 1 51783
4,7 6
ocen krytyków
Trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie

Dno i muł.Dumas musi się przewracać w grobie.Jedyny pożytek to taki,że może ktoś sięgnie po książkę.

major_xx

Ludzie, powiedzcie mi dlaczego aż trzykrotnie odtwórcą roli Aramisa w ekranizacjach muszkieterów był pederastą? Mój komentarz nie ma na celu wdawać się w ideologiczne kłótnie na temat LGBT. Chcę tylko zwrócić uwagę na tą dziwną przypadłość muszkietera Aramisa. Gdyby jeden z muszkieterów był homoseksualistą (mówię oczywiście o aktorach) nawet w każdej ekranizacji, to można powiedzieć że to tylko przypadek. Ale aż trzykrotnie trafiło na nieszczęsnego Aramisa???

ocenił(a) film na 5
Onan

Ja też zaliczam się do grona osób niepochlebnie wyrażających się o tym filmie. To po prostu zbezczeszczenie klasycznej pozycji z pod znaku płaszcza i szpady. Pod względem wizualnym oglądało się to przyjemnie. Fabuła jednak zeszła na drugi plan postawiono na efekty. Aktorzy też nie popisali się jakoś zbytnio w tym filmie. Mila ni to szpieg ni to słodka idiotka, nie pasowała mi jej kreacja, akcje w jej wykonaniu trąciły nieco resident evilem :o) Orlando oprócz tego że ładnie wyglądał nie wnosił nic ciekawego do filmu. Owszem było kilka śmiesznych sytuacji, ale ogólnie film to kiepska parodia historii o muszkieterach. Na plus dla filmu zapracowała muzyka. Generalnie nie polecam osobom które znają książkę lub wcześniejsze adaptacje filmowe.
Pzdr

ocenił(a) film na 3
fushin

Dla mnie muzyka trąciła plagiatem (Klaus Badelt, Hans Zimmer - Piraci z Karaibów - zwłaszcza w całuśnych momentach).

ocenił(a) film na 5
baba_yaga

Hmmm nie zwróciłem na to uwagi, ale pewnie coś w tym jest...

Onan

Tak złej gry statystów już dawno nie widziałem. Biegają jak głupi. Są by być, nic więcej.

No i ten miotacz ognia w scenie bitwy powietrznej, eh :/

Film nudny. Zapowiadało się fajnie, a wyszło jak zwykle.

użytkownik usunięty
Onan

No cóż, nic dodać, nic ująć.
Nawet nie chce mi się pisać co w tym filmie jest złe. Najgorsze jest jednak to, że jest on po prostu NUDNY. Przed obejrzeniem go nie miałam żadnych oczekiwań, a jednak udało mu się mnie zawieść. Coś takiego mogło się udać tylko naprawdę "wybitnemu" dziełu.

dzieci nakarm

użytkownik usunięty
BEOWULF680

a ty idź odrób lekcje bo pani ci jutro wstawi jedynkę

hahaha widze ty wystawiasz jedynki doustnie :)

użytkownik usunięty
BEOWULF680

I co by na to odpowiedzieć? Żałuję że ci w ogóle odpisałam...

użytkownik usunięty

Choć z drugiej strony powinnam ci podziękować. Teraz już wiem jaki poziom reprezentują ludzie, którym podoba się ten film.

ocenił(a) film na 3

Piękna riposta :)

:*

ocenił(a) film na 8

Taaaa rzeczywiście piękna.......
Uwielbiam kiedy ktoś ocenia użytkowników a nie film^^

ocenił(a) film na 3
Lanluaine

A gdzie oceniono użytkownika a nie film? Toć jak wół jest: ocena 3.
Ech, przykro mi, że tym razem nici z twojego zadowolenia w uwielbianiu...

ocenił(a) film na 8
baba_yaga

"Teraz już wiem jaki poziom reprezentują ludzie, którym podoba się ten film." - oto gdzie.
Mnie nie interesuje czy komuś film się podoba czy nie, bo gusta guściki, z gustami się nie dyskutuje i to, że komuś dany film się podoba a komu innemu nie, no to to jest normalne. Ale to, że ktoś komu film się podobał, skomentował jakiś komentarz w określony sposób, nie znaczy, że każdy tak ma.
Wiesz nie obchodzi mnie co ktoś mówi o filmie, który lubię, bo zwyczajnie to nie zmieni mojego zdania, ale po prostu nie lubię kiedy ktoś przez to obraża mnie. I kropka. Koniec tematu.

użytkownik usunięty
Lanluaine

Masz rację przesadziłam, nie powinnam była tak pisać, ale byłam zirytowana wypowiedzią BEOWULF680. Zresztą wcześniej napisałam, że żałuję, że w ogóle mu odpisywałam. Z takimi ludźmi nie warto wdawać się w dyskusje.

ocenił(a) film na 8

No niestety czasami ludzi ponosi i masz rację :).

ocenił(a) film na 1

Niestety masz rację - nuda na oklepanym temacie, więc nawet podwójna

ocenił(a) film na 1
Onan

Sama prawda!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones