PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485468}

Trzej muszkieterowie

The Three Musketeers
6,2 51 777
ocen
6,2 10 1 51777
4,7 6
ocen krytyków
Trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie

...i nie jest to tylko moje zdanie. Dzieło z kategorii "Film dla 3D" zamiast "3D dla filmu". Porażka,
po prostu porażka. Żeby nie być gołosłownym, uzasadnię. Bzdety, idiotyzmy i nie wiem, czy winić
za to reżysera czy scenarzystę, czy też obu naraz. Nierealna walka nierealnych maszyn,
podniebne pojedynki, zaprzeczanie prawom fizyki, zeppelin lądujący na dachu kościoła, albo
wręcz parkujący w ogrodzie, błędy podczas pojedynku (np. D'Artagnan stojąc na krawędzi dachu i
oczywiście musi spojrzeć w dół, bo nie wie, że stoi na dachu i tam jest wysoko. Rochefort
zamiast wbić mu klingę w plecy, nie wiem... gapi się?), wszystko takie... pseudoepickie,
wymuszone, dialogi przekombinowane. Ultimatum na 60 sekund, a oni zaczynają pieprzyć jakieś
głupoty o miłości, cierpieniu i cholera wie, czym jeszcze. W każdej scenie tylko spodziewałem się
nakierowanej na epickość wypowiedzi. I to tłumaczenie czarnego charakteru: "To kielich był
zatruty". Kogo to obchodzi? Yh, zmarnowane dwie godziny...

szaleniec16

Ludzie, powiedzcie mi dlaczego aż trzykrotnie odtwórcą roli Aramisa w ekranizacjach muszkieterów był pederastą? Mój komentarz nie ma na celu wdawać się w ideologiczne kłótnie na temat LGBT. Chcę tylko zwrócić uwagę na tą dziwną przypadłość muszkietera Aramisa. Gdyby jeden z muszkieterów był homoseksualistą (mówię oczywiście o aktorach) nawet w każdej ekranizacji, to można powiedzieć że to tylko przypadek. Ale aż trzykrotnie trafiło na nieszczęsnego Aramisa???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones