PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485468}

Trzej muszkieterowie

The Three Musketeers
6,2 51 776
ocen
6,2 10 1 51776
4,7 6
ocen krytyków
Trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie

Żeby jego żona znów nie była najsłabszym ogniwem w aktorskiej obsadzie zatrudnił jeszcze większe drewno - Gabriella Wilde. Może i ładna ale aktorsko przebiła Mille. To jedyny plus filmu :(

ocenił(a) film na 7
widra

Jak ty uwazasz Mille Jovovic za slaba aktorke, to masz mala wiedze na temat aktorstwa

ocenił(a) film na 3
black_bastard

Raczej większą niż ty. Pokazanie nogi, tyłka czy biustu nie czyni jeszcze nikogo aktorem. Jeżeli odrzucisz te rzeczy zobaczysz, że Milla ma naprawdę mały warsztat aktorski. Największy zarzut to ten, że nie gra mimiką. Cały czas ten sam wyraz twarzy.

ocenił(a) film na 7
widra

hahahhahah no i tym zdaniem podsumowales swoje zerowe kompetencje co do oceny warsztatu aktorskiego danego aktora czy aktorki.
Po 1wsze Milla ma male piersi, wiec ich raczej nie eksponuje. Nie gra twarza ? hahah. Ile ogladales z nia filmow, bo chyba nie kierujesz sie jej rola w filmie 3 muszkieterow?
Milla to genialna aktorka, sprawdz najpierw takie role jak:

- Kaliber 45 (mistrzowska rola Milli)
- Stone
- The Fourth Kind
- He Got Game
- Joanna D'Arc
- Return to the Blue Lagoon
- A Perfect Getaway
- Zakladnik i kilka innych filmow

Odnosze wrazenie ze swoje durne argumenty opierasz na Resident Evilu i Muszkieterach, a zatem gowno wiesz i znasz sie na jej kunszcie aktorskim.

ocenił(a) film na 3
black_bastard

Raczej ty pokazałeś swoja niekompetencję. Nie napisałem, że ona eksponuje biust tylko chodziło mi co bierzesz pod uwagę oceniając aktorki. Sprawdziłem i poza Resident Evil i Muszkieterach oglądałem jeszcze 7 filmów z jej udziałem. M.in. Brzuchomówcę czy tą nieszczęsną Joanna D'Arc. Poza tym na podstawie RE i Muszkieterów też się ocenia grę aktorską. Wszak grała w tych filmach.

ocenił(a) film na 7
widra

No i kolejny raz sie pograzasz. Czyli nie widziales dzieciole tych filmow co wymieniem oprocz tylko Joanny. No to po jaka cholere zabierasz sie za komentowanie jej predyspozycji aktorskich. Jak oceniasz na podstawie najgorszych filmow w ktorych silą rzeczy nie mogla sie wykazac aktorsko bo to filmy akcji.
Obejrz sobie chlopcze "45" czy "Stone" dopiero pozniej pogadamy, bo na razie to sie tylko osmieszasz.
http://www.youtube.com/watch?v=MP1r_lDRcfc

ocenił(a) film na 3
black_bastard

Masz problem z czytaniem tekstu? Współczuję. Zamiast obrażać innych wróć do podstawówki i nauczyć się czytać ze zrozumieniem. "oglądałem jeszcze 7 filmów z jej udziałem. M.in. Brzuchomówcę" - skąd wiesz, że nie oglądałem The Fourth Kind (Czwarty stopień)?!? Mam Ci wszystkie filmy wypisać. Dobry aktor/aktorka nawet w kiepskim filmie zagra dobrze. W tym temacie nie oceniam filmu tylko grę Milli.

P.S. Nie muszę otwierać paczki w której wiem, że jest bomba aby się o tym przekonać (tłumaczę - skoro wiem jak gra, to nie muszę się maltretować każdym jej filmem).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 3
black_bastard

Wyspa strachu (A perfect Getaway)
Czwarty stopień (The Fourth Kind)
Ultraviolet
Brzuchomówca
Facet z odzysku
Joanna d'Arc
Piąty element

P.S. Z tą błękitną laguną to dopiero odpaliłeś. Raczej pokazałeś niekompetencję. Nie tylko z ten film należała jej się Złota Malina. Nie dostała więcej, bo były gorsze. Ale nie ma sensu tu przekonywać do czegoś fanatyka Jovovich.

Tyle w tym temacie.

ocenił(a) film na 7
widra

3/5 filmow ktore tu wymieniles to najgorsze jej role. No ale jak ty dajesz takiemu H. Fordowi 6/10, albo Denzelowi 8/10, albo Ch. Bale'owi 7, a Louisowi de Finnes 9 to ty na bank nie znasz sie na prawdziwym aktorstwie dziecaku

ocenił(a) film na 3
black_bastard

Cieszę się, ze zauważyłeś, że gra jednak źle. De Finnes był wspaniałym komikiem i wypracował swój własny, niepowtarzalny styl. Jeżeli kojarzysz go tylko z rolą żandarma to nie mamy o czym rozmawiać. Stuhra też nisko oceniłem? Pitta też? Zastanów się co piszesz. Nie oceniam, bo tak powinienem ocenić jak inni. Oceniam wg własnego gustu. Mam niskie mniemanie o Milli na podstawie więcej niż 10 filmów, które o niej obejrzałem. Tę liczbę uznaję za minimum jakie musi być aby móc ocenić aktorkę/aktora. Przebłysków w niej nie widzę. Obecnie postanowiłem się skupić na innych aktorach.

Co do twojej wcześniejszej wypowiedzi (nota bene pokazałeś, że jesteś prawdziwym gimbusem używając tyle przekleństw i starając się mnie obrazić, co pokazuje twoja słabość i małostkowość) do innego posta to po pierwsze - zacznij używać znaków polskich ó, ę, ą, a po drugie też popełniasz błędy - "z Milla z fiulmu "45"". Co do osądu to napiszę tak. Kiedyś powiedziałem, że Norton nie nadawał się do filmu Hulk, gdyż ... zagrał tam za dobrze w stosunku do innych i do scenariusza. Wiem, że nie ma co porównywać Milli do ekstraklasy, ale przebłysku ponad słabą aktorkę widziałem tylko w Brzuchomówcy. Dlatego wymieniłem wcześniej ten film jako jeden z 7. Co do Laguny to ty walnąłeś babola. W piątym elemencie nie powala. Bliżej jej tam do RE niż do brzuchomówcy.

Co do piersi może i ma małą miseczkę (to ty ja obraziłeś, że nie ma) ale w Muszkieterach jest scena kiedy kamera robi najazd na tę część ciała. Perfidnie i żałośnie to nakręcili. Nie pamiętam tylko czy jest to w momencie kiedy pokonuje pułapkę da Vinci czy kiedy chce ukraść kolię (chyba raczej w tej drugiej scenie). Mogli sobie takie aspekty darować w filmie dla dzieci. Widzę, że ten film jest wprost stworzony dla ciebie.

ocenił(a) film na 7
widra

Śmieszność De Finnes polegala glownie na tym, ze bazowal na ciaglym wnerwieniu sie na wszystko i wszystkich, nie widze w tym jakiegos geniuszu komizmu. Jest masa innych duzo lepszych.


"Co do twojej wcześniejszej wypowiedzi (nota bene pokazałeś, że jesteś prawdziwym gimbusem używając tyle przekleństw i starając się mnie obrazić, co pokazuje twoja słabość i małostkowość)"

argumentu "gimbus" uzywaja malo rozgarnięci malolaci, ktorzy powielaja ten sam schematyczny slogan, bo na bardziej wyrafinowana obraze maja juz do łba za daleko.
Jestem z pokolenia, ktore nawet nie wiedzialo co to sa gimnazja osiołku, aha podaj mi te przeklenstwa bo chyba nie wiesz co oznacza slowo przeklenstwo.


"zacznij używać znaków polskich ó, ę, ą, "

hahah masz problem z czytaniem bez polskich znakow? W intermnecie jest taka "niepisana" zasad, ze nie trzeba uzywac znakow narodowościowych i kulturowych, ucza tego na 1wszych wykladach z poslugiwania sie jezykiem cyberprzestrzeni. Jak dorosniesz to moze pujdziesz na informatyke i sie dowiesz o tym w szerszej skali.
Nie trzeba uzywac polskich znakow, a ty jak masz trudnosci z rozszyfrowaniem wyrazow bez pol. znakow to gratuluje ci inteligencji. Kazdy bardziej rozgarniety czalowiek umie czytac ze zrozumieniem bez takowych znakow.
Ja popelniam literowki, a nie bledy logiczne.

"Co do piersi może i ma małą miseczkę (to ty ja obraziłeś, że nie ma)"
Nigdy n ie stwierdzilem, ze Milla nie ma piersi, znowu problemy z czytaniem ma dziecko.
Milla to jedna z najladnijszych kobiet na tej planecie.

Jak ci kawalek cycka czy dekoltu przeszkadza w filmie, to musisz miec zaburzenia w psycho-seksulanym rozwoju, bo nikomu taka blachostka czy tez walor wizualny nie przeszkadza.

Nie widziales jej 2uch najlepszych ról, ktore klada twoja glupiutka teorie o marnym aktorstwie, a mianowicie Stone i 45. Wpierw to obejrz bo pierniczysz glupoty.
Milla jest z gornej polki aktorek, jest jedna z 10 najwiecej zarabiajacych aktorek, a to o czyms swiadczy.

ocenił(a) film na 3
black_bastard

Co do de Funes widać znasz go tylko z roli żandarma, a takich filmów jak Wielka włóczęga, Skrzydełko czy nóżka albo Przygody Rabina Jakuba nie znasz. Poza tym rozmowa nie prowadzona jest na profilu aktora czy na którymś z jego filmów więc jest ona bezsensowna. Chyba, że próbujesz porównać jego grę z Millą :D Obawiam się, że jest bardziej ceniony niż twoja Milla.

I znów próbujesz obrażać. Zmień się to ludzie będą cię traktować poważnie. Do osiołka mogę dodać wcześniejsze twoje kwiatki takie jak tumanie czy gówno. Człowiek kulturalny potrafi używać argumentów, a nie wulgaryzmów czy obrażania.

Jak wytykasz innym błędy, to sam pisz poprawnie. Zdarzają ci się błędy niechlujstwa (tak samo jak mi), gdy piszesz za szybko np. w twoim wypadku "fiulmu", bo klawisze "u" i "i" są blisko siebie na klawiaturze, więc palec może się omsknąć. Napisanie "U" tam, gdzie powinno być "Ó" lub w twojej cyberprzestrzeni "O", bo przecież piszemy "PÓJDZIESZ", nie "PUJDZIESZ", to nie literówka, a ewidentny brak znajomości pisowni.

Popatrz się na swoją drugą wypowiedź. Na moim monitorze drugi wers "Po 1wsze Milla ma male piersi, wiec ich raczej nie eksponuje." Więc co tu twierdziłeś? Pamiętasz co pisałeś czy tylko czekasz na odpowiedź aby mi dowalić?

I znów błąd - nie 2uch a 2óch lub 2och :P Szkoda, że tylko raz oduczyłeś się i piszesz ról a nie rol. Pisz już konsekwentnie. Najlepiej zarabiająca, bo obecnie gra główne role u męża. Geniusz aktorski nie polega na zarabianiu kasy tylko m.in. na zdobytych nagrodach czy uznaniu. Co do 10 najlepiej zarabiających to prześlij linka do tego artykułu/opisu. Bo być może chodziło tam ogólnie oto ile zarabia, a nie za same filmy. Jest przecież wziętą modelką.

ocenił(a) film na 7
widra

wedlug ciebie osiolek, tuman i gowno to przeklenstwa? hahah Ty sie w skladzie porcelany wychowales? Nie wiesz chyba co znaczy slowo przeklenstwo, bo na pewno nie sa to te wyrazy.
Nie uzylem zadnego wulgaryzmu, dla twojej wiadomosci, te slowa nawet nie maja zarysu tego charakteru.
Skad ty sie urwales, nie zachowuj sie jak panienka zmanierowana, bo tu sie juz robi zalosne.

"Popatrz się na swoją drugą wypowiedź. Na moim monitorze drugi wers "Po 1wsze Milla ma male piersi, wiec ich raczej nie eksponuje." Więc co tu twierdziłeś? Pamiętasz co pisałeś czy tylko czekasz na odpowiedź aby mi dowalić?"

Ewidetnie masz problem z czytaniem ze zrozumieniem tresci. Napisalem, ze ma male piersi, a nie ze ich nie posiada, a to kolosalna roznica. A ty mi wciskales, ze powiedzialem, ze ich nie ma. Nie wmawiaj mi czegos czego nie napsialem. Czytaj chlopcze ze zrozumieniem, bo od 1wszego wpisu masz z tym problem.

Co do bledow ort. to jestem dyslektykiem i mialem nawet zaswiadczenie specjalistyczne, wiec czep sie czegos innego.


"Geniusz aktorski nie polega na zarabianiu kasy tylko m.in. na zdobytych nagrodach czy uznaniu." heh i dlatego taki Pacino ma tylko 2 oskary, a powien ien miec conajmniej z 5. albo Scorsese jednego oskara. Nagrody to nie jest zaden argument w tej branzy akurat.

Milla juz dawno nie zajmuje sie jako tako modelingiem, jest glownie aktorka, wiec napewno tego nie bierze sie pod uwage. Poszukaj sam sobie, jest takie cos jak google.

ocenił(a) film na 3
black_bastard

Też miałem problemy z ortografią ale zabrałem się za czytanie książek i popracowałem nad ortografią. Z tego co widzę obecnie coraz więcej dzieci ma taki świstek. Dla mnie jest to lenistwo. Jeżeli masz naprawdę problemy to pisz z polskimi znakami. Wtedy komputer ci podkreśli błędy. Ale ty wolisz swoją cyberprzestrzeń. Jak kogoś strofujesz to rób to porządnie albo wcale.

Przekleństw też używam ale w towarzystwie które znam i jest to akceptowane (w obecności szefa tego np. nie zrobię) i jak zrobię coś źle. Wg. mnie na takich portal powinna obowiązywać kultura wypowiedzi ze względu na jego charakter, a nie obrażanie innych. Wolę ich nie używać na portalu o filmach w stosunku do nieznanych osób. Ty po prostu straciłeś całkowicie w moich oczach. Zamiast używać argumentów zacząłeś wygłupy i jeszcze śmiesz pisać o tym, że masz papierek na błędy ortograficzne.

Rozłożę to na czynniki pierwsze. Napisałem " wulgaryzmów czy obrażania." Pierwsze tyczyło się gówna, drugie osiołka i tumana.

Napisałem m.in. zdobyte nagrody czy uznanie. Akurat źle trafiłeś bo Oskary nie są dla mnie wyrocznią. Zbyt często dostają je niewłaściwe osoby. A ty się skupiłeś tylko na nagrodach. Fakt twoja Milla została nagrodzona ale Złotą maliną. Gdyby nie RE na webfilmie nie byłaby nawet w pierwszej 50ce.

ocenił(a) film na 7
widra

Zachowujesz sie jak baba rozkapryszona. Myslalem, ze rozmawiam jak facet z facetem, ale przy tobie nie mozna, bo trzeba zachowac widzocznie wszystkie zasady etykiety towarzyskiej . Dla mnie to irytujace, zeby facet robil z takiej pierdo.ly afere. To nie kólko dyskusyjne w gabinecie owalnym, tylko forum filmowe, mozna pisac sobie co sie chce.

"Ty po prostu straciłeś całkowicie w moich oczach. Zamiast używać argumentów zacząłeś wygłupy i jeszcze śmiesz pisać o tym, że masz papierek na błędy ortograficzne. "

pod koniec lat 90tych dawali takie potwierdzenia pisemne o dysleksji, ja dostalem z naciskiem na ę,ą, wiec daru sobie docinki.

Mapisales, ze uzywam przeklenstwa, a osiolek, dzięciol itp to nie są przeklenstwa, ani tez wulgaryzmy.

Tak jak mowilem co do Milli, napierw objerz 45 i Stone, dopiero potem sie wypowiadaj na temat jej walorow aktorskich.

ocenił(a) film na 3
black_bastard

Papierek na dysleksję nie zwalnia cię z ćwiczeń, aby ją ograniczyć lub wyeliminować. Kiedyś było więcej dzieci, a dysleksję miał mało który. Teraz od wielu lat rodzi się mniej, a dyslektyków przybywa. Zamiast pisać w tym swoim cyber pisz z polskimi znakami. Komputer ci pomoże i może w końcu się nauczysz. Nacisk na e i ą, a nie na ó i u.

Wymagam kultury. To takie trudne? Gnojek czy gówno to możesz sobie do rodziny lub znajomych mówić. Nie znasz mnie, nie oceniaj tylko dlatego, że grę Milly widzę inaczej niż ty. Ponadto zamiast próbować mnie obrazić (w dziecinny sposób) trzeba było zapytać się w trzecim poście, jakie jeszcze filmy oglądałem. Bym Ci wymienił. I ty się dziwisz, że uważam, iż masz mentalność gimnazjalisty. Pisz normalnie to będę cię traktował serio. To jest forum filmowe. Jak chcesz inaczej to idź na miasto lub wejdź sobie na czat kiboli.
Ponadto pisałem, że obecnie ukierunkowałem się na innych aktorów. Kilka filmów co wymieniłeś oglądałem. Widać to trochę cie zgasiło ale zaraz skupiłeś się na dwóch innych. Mam wyrobione zdanie. Nie oceniam aktora za wygląd czy po 5 filmach. Jak ktoś jest dobrym aktorem/aktorką to swą grą wybrnie nawet w kiczu. Pisałem o Hulku. Widać nie zrozumiałeś.

Nie rozumiem też twojej niekonsekwencji. Wpierw zacząłeś ze mną rozmowę o Oskarach, a potem, kiedy viwienne zaczęła z tobą o tym pisać, to ty po niej pojechałeś. Poza nagrodami jest jeszcze uznanie. Dobrych aktorów biorą do ambitnych filmów lub do znaczniejszych produkcji, gdzie mężuś nie jest reżyserem.

Jak zacząłeś pisać, że jest w pierwszej 10ce najlepiej zarabiających aktorek to przedstaw źródło. Tekst "poszukaj sobie sam" świadczy tylko o tym, że coś słyszałeś ale nie wiadomo czy to plotka czy nie.
http://www.students.pl/kultura/details/62204/Oto-najlepiej-zarabiajace-aktorki-w -Hollywood
Nie ma jej tu. Dlatego prosiłem o linka, o Wielka Wyrocznio :P
Pozwolę sobie ciebie zacytować i pomyśl dlaczego to teraz zrobiłem, biorąc pod uwagę aktorkę z pierwszego miejsca: "jest jedna z 10 najwiecej zarabiajacych aktorek, a to o czyms swiadczy." "hahahhahah"
Bündchen zarabia 6 razy więcej niż druga modelka na liście, bo ma akcję w firmie obuwniczej. Milla pewnie ma podobne udziały i ponadto mężuś jej pomaga w negocjacjach.
http://weekend.pb.pl/3284286,43637,10-najlepiej-zarabiajacych-modelek-swiata-gal eria


Moglibyśmy normalnie pogadać ale nie potrafisz znaleźć argumentów. Zamiast pisać, bym obejrzał film, to trzeba było opisać jej grę w 45 lub Stone, najlepsze momenty, abym zwrócił na to uwagę.

Proszę już więcej nie zaśmiecać mi powiadomień.
Żegnam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
black_bastard

1. Nie pisałem, że mam problem z czytaniem twoich tekstów. Po prostu nie ma się co chwalić papierkiem.Ja bym się go wstydził.

2. Napisałeś w czasie teraźniejszym, że jest najlepiej zarabiająca aktorką. Sprawdziłem na googlach - nie jest. Na dowód przesłałem ci linka. Widać nie zrozumiałeś oczywistej puenty zarobki a gra aktorska.

3. Nie dostałem od Ciebie wiadomości. Poczytaj regulamin, dlaczego. Więc się nie unoś.

Jeżeli w latach 90ty otrzymałeś papierek to prawdopodobnie jesteśmy rówieśnikami lub +- 3 lata. Zaś mentalność masz gimbusa (obrażanie się, obrażanie innych, brak argumentów). Pisałem, że takie słowa to do rodziny lub znajomych. Przynajmniej widzisz, że są filmy w których źle gra. BRAWO. Aktora ocenia się za całokształt. Powtarzam. Dobry aktor/aktorka sobie poradzi nawet w kiepskim filmie. Widać jesteś wybitnym znawcą. O Wyrocznio.

P.S. w ogole (w ogóle)

ocenił(a) film na 7
widra

dobra skoncz pitolic bo robisz sie irytujacy

ocenił(a) film na 3
black_bastard

"dupy ci sie nie chcialo ruszyc, żeby to zweryfikowac, to o czym my tu wogole piszemy. Dorosnij dzieciaku, bo zgrywasz madrale, a w teorii jestes marny." i "raczki chyba masz?

http://www.filmweb.pl/help

ocenił(a) film na 7
widra

widze, ze inni tez juz sie na tobie poznali cwaniaczku. Jak widac, twoja ciasnota umyslu jest obiektem drwin nie tylko mojej osoby :D

ocenił(a) film na 3
black_bastard

1. Poczytaj regulamin webfilmu - będziesz wiedział czemu wiadomość nie dotarła.
2. Podałem ci na początku argument czemu jest słaba. Ty tylko prowokujesz. Wymieniłeś kilka filmów, zakładając, że żadnego nie widziałem. Żenada z twojej strony
3. Viwienne raczej nie podziela twojego poglądu. Z resztą bym się nie zdziwił jakbyś cwaniaku założył sobie drugie konto i starał się pisać pod dwoma nickami. Albo przyjaciela poprosił o pomoc.

P.S. Jak jesteś z Wrocka to nie widziałeś na Oławskiej reklam odzieży z Millą. Chyba jeszcze w modelingu, a konkretnie w foto modelingu pracuje. Wysłałem Ci linka z google - to po co się buzujesz, że nie szukałem?!?

ocenił(a) film na 7
widra

Jaka wiadomosc nie doszla deklu? ty masz cos z glowa. Wszystkie wiadomosci odnosnie tego tematu sa pod kazda wypowiedzia. Lecz swoje urojenia w innej aptece, bo ci zle leki wydali.
Rzuciles haslo, ze ejst slaba i tyle. Takimi haselkami to mozna sobie rzucac ile sie chce. Gorzej z potwierdzeniem tego. Ja ci wyslalem link z jedna scena z 45 a ty kołku nawet nie potrafiles tego sprawdzic.
Prosic kogos o pisanie w tak idiotycznej sprawie? Widze ze jestes fanem teorii spiskowych, to znowu cie upodabnia do Antoniego M.
Nie nie widzialem z nia reklamy, a co wogole reklamy maja do jej aktorstwa, nie dyskutujemy tutaj o jej an gazach w branzy reklamowej tylko o filmach.

ocenił(a) film na 3
black_bastard

1. Deklem ty jesteś, bo nie pamiętasz co pisałeś. "Milla juz dawno nie zajmuje sie jako tako modelingiem, jest glownie aktorka". To poprosiłem o źródło. Pisałem Ci, że kasę ma może z czegoś innego, a nie tylko z aktorstwa (przykład Bündchen). Poczytaj ten swój regulamin cyber przestrzeni. Rzucasz hasło - podjesz źródło. Ja w prosty sposób udowodniłem Ci, że wynagrodzenie nie równa się talent obalając twój argument.
2. Podobny styl pisania, buta i chamstwo skłaniają mnie, że na kolanach kogoś prosiłeś o pomoc w pisaniu lub sam stworzyłeś sobie drugi profil.

Ale widzę, że kultury u ciebie wciąż brak, wiec zabierz z stąd swoje łopatki, wiaderka i grabki i wracaj do piaskownicy. Tylko nie pomyl jej z kościołem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
black_bastard

1. Dlaczego nie jesteś w stanie przyjąć do świadomości, że ktoś może mieć inne zdanie niż ty na temat gry aktorskiej Milli? Początek rozmowy był z resztą o porównaniu gry dwóch aktorek. Czy ja na ciebie naskoczyłem za to, że lubisz jej grę? Czy nazwałem cię głupkiem, kmiotem czy wyzywałem cie od gówniarzy? Masz aż takie problemy w kontaktach z innymi ludźmi?
2. Przykład Bundchen był jak widać niezrozumiały dla ciebie. Choć jest ona fotomodelką to zarabia dużo nie dzięki modelingowi. Miałeś przedstawić dowód na to, że Milla dużo zarabia jako aktorka. Ja ją znam bardziej jako fotomodelkę i nie wiem czy 80 czy 40 procent jej zarobków to są garze aktorskie. Dla mnie nie jest osoba wartą dużo uwagi. Tak nawiasem mówiąc TWÓJ argument, że Milla jest dobrą aktorką, bo dużo zarabia, a to coś znaczy świadczy, że nie masz pojęcia o aktorstwie. Ja nigdzie nie pisałem, że jestem znawcą ale potrafię "odkryć", że nie najlepsi zawsze najwięcej zarabiają.
3. Pisząc regulamin miałem na myśli nieformalne zasady komunikacji w internecie. Taki skrót myślowy.
4. Jak już pisałem wróć do piaskownicy i zacznij się uczyć. Dysleksję można pokonać. Tylko trochę pracy.

5. Pierwsza zasada - jak kogoś obrażasz rób to dobrze!!! Zapożyczyłeś klasyka, dając jednocześnie plamę. WIEDZ a nie WIEC. Od wiedzy. Wiec zróbmy ... Wiedz o tym... buahaha I jeszcze to "wswzystkich".

ocenił(a) film na 3
black_bastard

"widze, ze inni tez juz sie na tobie poznali cwaniaczku." - fakt. Jedna osoba stanęła po twojej stronie, a druga po mojej . Masz chyba jakieś rozdwojenie jaźni. Bo ja tu widzę liczbę pojedynczą (poznał) a nie mnogą :P

widra

No kolego, strasznie z ciebie zarozumiały buc. Niestety nie masz racji i mędrkujesz, a w twoim przypadku milczenie powinno być największa cnota. Nie znasz się na aktorstwie, posługujesz się jakimiś sloganami o błędach itp, a to tutaj nie o to chodzi. Jovovich to dobra aktorka, a twoje argumentacje kończą się fiaskiem. Głównie wytykasz jakieś głupie błędy i brak pol. znaków. Ogarnij się albo spraw sobie nowe okulary, jak masz problem z czytaniem.
Bastard ma racje, jesteś niekompetentny. Ja widziałem film Kaliber 45 i Stone i aktorstwo Milli jest genialne w tych filmach, a twój zarzut, ze każdy dobry aktor potrafi podnieść gówniany film jest tak durny, ze nawet nie będę tego komentować. Spójrz na Nicolasa Cage jak gral w filmach wcześniejszych a jak w tych masówkach teraz co sie rozmienia na drobne.
Po za tym odnoszę wrażenie, że jesteś przemądrzałym głupkiem, który traktuje z góry innych. Spójrz na siebie, bo to ty nie masz racji. A mentalnosc gimbusa to niestety masz ty ,a nie on.

ocenił(a) film na 3
pasikonik1977

Widzę, że kolejny problem z czytaniem. Napisałem wyraźnie, że największy zarzut to słaba gra aktorska. To nie ja użyłem argumentu o Oskarach czy najgłupszy jaki tu padł, czyli "Milla jest z gornej polki aktorek, jest jedna z 10 najwiecej zarabiajacych aktorek, a to o czyms swiadczy." Zobacz kto jest na pierwszym miejscu w 2012 i powiedz mi czy kasa równa się talent. Nie potrafisz czytać - nie wypowiadaj się.

P.S. Ja nie zacząłem obrażać, ani piętnować kogoś, kto ma inną ocenę gry aktorki. Weś leki na uspokojenie.

użytkownik usunięty
widra

Nie warto pisać z pasikonikiem i black_bastardem. To ta sama osoba, która obraża każdego kto ma inne zdanie. Zwykły troll.

ocenił(a) film na 3

Najbardziej się uśmiałem z tego "Jak oceniasz na podstawie najgorszych filmow w ktorych silą rzeczy nie mogla sie wykazac aktorsko bo to filmy akcji." Widać nie oglądał serialu The Walking Dead. Jak ktoś jest dobrym aktorem to nawet z zombi dobrze zagra ;)

black_bastard

jakby była dobrą aktorką to by dostawała Oscary i Złote Globy, a nie Złote Maliny. wszystko w tym temacie

ocenił(a) film na 7
viwienne

hahah co to za argument z dupy. Oskary sa wytyczna czyjegos talentu, nie no skonam zaraz. Dlatego Martin Scorsese ma tylko jednego oskara. Taka Sharon Stone ma tez zlota maline a jest swietna aktorka. Zaden argument

black_bastard

za to Twoim jedynym argumentem w tej dyskusji mam wrażenie jest tylko i wyłącznie Twój własny gust; owszem, ten nagrody w tych czasach to czysta komercja, ale innych też Mila na koncie nie ma, BUZIACZKI

ocenił(a) film na 7
viwienne

nie bede sie z toba klocil bo widze, ze jestes fanką Tarantino i Taksowkarza , a ja ubóstwiam takie klimaty :)

ocenił(a) film na 8
viwienne

Sandra Bullock w 2009 odebrała złotą malinę dla najgorszej aktorki a następnego dnia Oskara dla najlepszej. 2004 Halle Berry odbierając złotą malinę trzymała w ręku Oskara dla najlepszej aktorki którą dostała w 2002.
Więc jakie to są aktorki? Dobre czy złe?
Dla ciebie każdy aktor nie uhonorowany nagrodą akademii to zły aktor....? Zwłaszcza jeśli to aktorka, a jeszcze bardziej jak atrakcyjna...


Takimi pierdołami leczysz kompleksy?


dardre

No offence, wyluzuj, Bullock i Berry pokazały klasę w innych filmach, masz rację, natomiast w filmografii Jovovich trudno znaleźć pozycje, w których chwali się czymś więcej niż piękną aparycją i świetną kondycją; "trochę" jej brakuje do chociaż tych dwóch wymienionych przez Ciebie i temu nie da się zaprzeczyć :)
Ciekawe skąd zainteresowanie moimi rzekomymi kompleksami, gratuluję inwencji i klasy

ocenił(a) film na 8
viwienne

Wybacz,ale Twoje epatowanie złotymi malinami z miejsca nasuwa mi myśli o frustracie którzy je wymyślił.
Przypomina to trochę nasze lokalne muzyczne towarzystwo wzajemnej adoracji, "klub posiadaczy dobrego gustu".
Uwielbiam patrzeć jak Kora na przemian z Zapendowską, Leszcyńskim czy Łozowskim odprawiają uroki, tłumaczą "tępemu pospólstwu"na radiowej antenie i w przeróżnych telewizjach śniadaniowych jaki to obciach i wiocha słuchać "a ona tańczy dla mnie",i nie są w stanie sprawić żeby namaszczeni przez nich "Idole"choćby zbliżyli się do popularności tej pioseneczki Weekend`u, choćby żuli kamienie i srali ogniem. I dlatego choć sam nie słucham takiej muzyki kibicuję jej twórcom z całego serca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones