PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1160}
7,7 47 042
oceny
7,7 10 1 47042
7,0 30
ocen krytyków
Trzy kolory: Biały
powrót do forum filmu Trzy kolory: Biały

Pytanie

ocenił(a) film na 8

Co pokazuje Dominique rękoma kiedy siedzi w więzieniu, zrozumiałam tyle że chyba złamał jej serce, na marginesie: należało jej się. A po za tym jak to jest że mówi że ją kocha tak bardzo a nie może. To chyba nie możliwe w tym wieku (mówię o scenie w jego salonie) nie oglądałam wcześniejszych części bo nie poznaje Zamachowskiego XD on tam występuje??? czy jego twarz się tak strasznie zmieniła? do części białej? i głupio wtrącono do fabuły tę chęć samobójstwa że po ślepaku mu się odechciało, no wiecie co? tak robią tylko dzieci z gimnazjium chyba a nie dorośli ludzie tym bardziej że przyszedł tam na trzeźwo, bez żadnego powodu bo mu sie chyba znudziło, i teraz już nie. jak jakiś dzieciak. Że to dodali do filmu...... Życie mi sie nie podoba łeeeee mam rodzinę, dzieci, pieniądze. Łeeeeeeee zabijcie mnie bo zupę przesoliła łye he he. Żadnych powodów tylko mu się znudziło. A co ja mam powiedzieć jak na cały miesiąc pracy mam tylko jeden dzień wolnego, (bo tak się zdarza) w święta Bożego narodzenia pracuje w Wielkanoc też. mam sie powiesić bo mi ciężko? od starszych filmów oczekiwałam więcej realizmu a nie taką kaszankę na dzisiejsze takie chały kręcą że sie nie da patrzeć, zwłaszcza komedie są do bani. dajcie spokój.

ocenił(a) film na 8
ScaRLeTT234

jak by można było zabluźnić na film webie to bym zabluźniła > :

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones