PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1161}
7,7 67 725
ocen
7,7 10 1 67725
7,1 22
oceny krytyków
Trzy kolory: Niebieski
powrót do forum filmu Trzy kolory: Niebieski

Da ktoś linka, albo cuś.
Z góry dz

użytkownik usunięty
Bialy_Kruk

http://merlin.pl/Trzy-kolory-Niebieski-Bialy-Czerwony_Krzysztof-Kieslowski/brows e/product/2,775612.html
Kup sobie.

ocenił(a) film na 8

Cwaniaku potrafisz czytać?A wiec wyjasnie tobie o co chodziło w temacie:chodziło o obejrzenie filmu a nie o zakup.

użytkownik usunięty
Berith7777

Posiadanie dvd wiąże sie z dostępem do tych filmow, taka alternatywa panie mądry.

ocenił(a) film na 8

Powaznie?hehehehe;)

użytkownik usunięty
Berith7777

Jezeli Cie nie stać, to nie ogladasz - proste.

ocenił(a) film na 8

To przykre podejscie.Ja osobiście kolekcjonuje filmy jeszcze od czasów kaset VHS ale rzadko zdarza mi sie kupić nośnik z filmem którego nie widziałem,a do kina nie chodze lub do wypożyczalni.Jestem ciekaw kto jest tutaj bardziej "ok" dla twórców filmu-oczywiście retoryka.

ocenił(a) film na 8
Bialy_Kruk

Na You Tube masz w całosci wszystkie cześci.

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Zupełnie nie przyszło mi na myśl najprostsze rozwiązanie, przepraszam za założenie tematu przed wpisaniem frazy w google. Tamtego dnia założyłem kilka takich tematów pod różnymi filmami, 2 wcześniejsze (również ambitniejsze filmy) nie wyskoczyły nigdzie, więc chyba z pośpiechu założyłem ten temat. No nic - chyba nic wielkiego się nie stało patrząc na ilość zbędnych tematów na filmwebie myślę, że ten jeden dodatkowy nikomu oka nie wydłubie. Dzięki Berith i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Bialy_Kruk

Nie ma problemu,tak na przyszłośc znasz strone "iptak"?Jesli nie,to jest strona gdzie masz zbiór wszystkich filmów w całosci które są dodawane na youtube.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Berith7777

O, dzięki :)

ocenił(a) film na 9
Berith7777

No obejrzałem całą trylogię. Moje odczucia - Niebieski, Czerwony rewelka, a Biały - bez szału. Teraz "Przypadek", "Podwójne życie Weroniki" i można będzie powiedzieć, że mniej więcej znam Kieślowskiego. Lepie późno niż wcale :D

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Nawet cały Dekalog jest na YT - nie no bosko. to jeszcze 7 części trzeba nadrobić :D

ocenił(a) film na 8
Bialy_Kruk

Dla mnie najlepszy "niebieski".Ciesze sie,że mogłem pomóc-pozdrawiam i miłego oglądania;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones