PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479730}
7,2 12 408
ocen
7,2 10 1 12408
4,4 5
ocen krytyków
Trzy minuty. 21:37
powrót do forum filmu Trzy minuty. 21:37

nigdy tak nie ryczałam na żadnym filmie. genialny, z przesłaniem, ale jednocześnie bardzo smutny, odradzam wszystkim osobom o słabych nerwach i psychice

ocenił(a) film na 9
lisica92

Ja nie odradzam.Filmy o "konstrukcji skleconych kawałków" wywierały na mnie zawsze duże wrażenie.Lisiczko może spodoba Ci się : ZERO, może(niska ocena na filweb) 0_1_0 , a z zagr.- Magnolia , Na krawędzi nieba ...spróbuj

ocenił(a) film na 9
lisica92

...i jeszcze jeden godny polecenia - Droga Alice (For Karleken) ...

pawel59

ZERO - ogladałam i kocham, uwielbiam ten film, jeszcze Gasiorowska, Bluszcz i Dziędziel są wisienkami na torcie <3 no i był w Łodzi kręcony, nawet przy moim LO, w Parku Sienkiewicza jedna scena xD 0_1_0 - takze oglądałam i też bardzo lubię ;) a reszta? widzę, ze chyba muszę obejrzeć, skoro wszystkie mają coś wspólnego

ocenił(a) film na 9
lisica92

a "Jasminum" ? Dobry jest też komediodramat "Jabłka Adama"(!) ,a wszystkie mają wspólny mianownik -może nie są super ale zapadają głęboko w pamięć........ do dzieła Lisiczko !

ocenił(a) film na 9
lisica92

zgadzam się w 100%, piękny film i powrót Lindy w pięknym stylu

XPIHb

o właśnie - zgadzam się - Linda odbił się z serialowego dna i znów stanął na godnej jego pozycji. prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones