PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3467}

Trzynaście duchów

Thir13en Ghosts
5,9 37 990
ocen
5,9 10 1 37990
5,3 7
ocen krytyków
Trzynaście duchów
powrót do forum filmu Trzynaście duchów

Pop produkcja

ocenił(a) film na 3

Miałem wrażenie, że reżyser zrobił sobie 5-cio minutową przerwę w kręceniu kolejngo teledysku Lady Gagi żeby nakręcić ten film. Dla mnie trudno nazwać to nawet horrorem - tak jak w temacie - Pop produkcja. Nie wiem jak oryginał ale ten film jest straszny i to nie w pochlebnym znaczeniu tego słowa. Tak się horrorów nie kręci - tak się tylko zarabia pieniądze.

Film bez klimatu. Przerost formy. Jestem 4 razy na nie. Obejrzałem 30 ton taśmy filmowej z horrorami i uważam, że temu filmowi powinien przyjrzeć się prokurator.

ocenił(a) film na 7
k3r10n

nie zgodzę się z Tobą. Początek był beznadziejny, ale później było już lepiej. Nie jest to horror z najwyższej półki, ale całkiem się broni. Pomysł ciekawy, no i bardzo podobała mi się 'piekielna maszyna' ;)

Sol89

Początek to klapa, ale film zasługuje na 5/10, Zakończenie beznadziejne, gra aktorska marna, pomysł ok, gorzej z fabułą ;x
Ale oglądało się fajnie.

ocenił(a) film na 5
k3r10n

tak to prawda.. ten film jest jak jakas produkcja MTV.. pomysl przecietny.. dom w ogole sie do takiego cube nie umywa a akcje w kolko te same.. naprawde nie warto no chyba ze do kotleta albo na imprezke zeby cos tam sobie lecialo w tle...

ocenił(a) film na 8
k3r10n

To nie horror w horrorze, a psychologia strachu.

użytkownik usunięty
Bishvilcha

komedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones