PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256595}

Tuż po weselu

Efter brylluppet
7,5 12 861
ocen
7,5 10 1 12861
6,0 3
oceny krytyków
Tuż po weselu
powrót do forum filmu Tuż po weselu

"Siedem na dziesięć".

użytkownik usunięty

"Siódemka" z gatunku tych mocniejszych, silniejszych i do zapamiętania. Film solidny, ale na wyższą ocenę trochę mało. W pewnym momencie tajemnica została zdemaskowana i następowało wyczekiwanie na koniec. Myślałem o jakimś zaskakującym zakończeniu, ale nic takiego nie miało miejsca. Owszem, jest to kino na wysokim poziomie. Bardzo dobre aktorstwo, dobra realizacja i ciekawy pomysł na fabułę. "Tuż po.." to spory ładunek emocjonalny. Wielka gra uczuć i dylematy targające bohaterem. Człowiek stający w obliczu śmierci. Podejmowanie trudnych decyzji itd. Inteligentny i ciekawy... Warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 7

Mam bardzo podobne odczucia co do tego dzieła. Film ma naprawdę dobry scenariusz, ten obraz niesie ze sobą dużo, choć jednocześnie niewiele się dzieje na ekranie. Myślę, że to spokojne zakończenie idealnie pasowało do spokojnie płynącej fabuły. Mimo tych wszystkich plusów plus doskonałemu aktorstwu ten film mnie trochę rozczarował, zważywszy na fakt jak pozytywne oceny zbiera wśród znajomych i na forach internetowych. Mimo to warto go polecać.