PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256595}

Tuż po weselu

Efter brylluppet
7,5 12 861
ocen
7,5 10 1 12861
6,0 3
oceny krytyków
Tuż po weselu
powrót do forum filmu Tuż po weselu

Nawet wenezuela , światowa stolica filmów dla kucharek i gospodyń domowych , nie
powstydziłaby się tej historii, arcygenialna szmira.

ocenił(a) film na 7
que_2

Jest melodramatycznie, pompatycznie, momentami tandetnie, naiwnie i naciąganie, ale... mimo to dostrzegam w tym filmie coś wyjątkowego, coś mnie w nim ujęło.

ocenił(a) film na 3
que_2

Dziękuję, bo już się obawiałam, ze to ze mną coś nie tak jak zajrzałam na to forum;) W filmie podobał mi się wyłącznie ich dom:)

ocenił(a) film na 2
idaiola

no właśnie miałem to samo, pierwsze sprawdziłem czy aby na pewno oglądałem ten sam film. Na forum same 7-10 a podczas oglądania rozbolał mnie żołądek.

ocenił(a) film na 8
MlodaFocka

Scena, w której Jorgen nie zgadza się z losem, jaki go spotyka była bardzo prawdziwa i mnie osobiście przekonała ostatecznie do całego filmu. Owszem, można podobne problemy umieścić w mniej skrajnych rzeczywistościach. Czasami jednak silny kontrast pozwala bardziej dostrzec pewne sprawy.
Ciężko mi było jedynie wczuć się w postać Anny. Bardzo dużo przykrych wydarzeń w bardzo krótkim czasie. Zwykło się mawiać, że nieszczęścia chodzą parami, ale chyba zbyt wiele działo się wokół tej bohaterki, co w zasadzie nie zostało do końca wykorzystane.
Mimo wszystko, kiedy film wychodzi z krajów skandynawskich potrafi być chłodny nawet w najbardziej naiwnych momentach.