PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161890}

Tunel śmierci

Death Tunnel
3,6 2 941
ocen
3,6 10 1 2941
Tunel śmierci
powrót do forum filmu Tunel śmierci

moze ktos np w punktach wypisac o co ostatecznie tu chodzilo?:D

basketball_merdak100

hmmmm
1. na uniwersytecie miał się odbyć konkurs wśród studentów, do którego wybrano 5 dziewczyn
2. miało to polegać na tym, że umieszczą każdą z nich na róznych piętrach starego sanatorium dla osób chorych na gruźlicę, w którym zmarło wiele osób i które uważane jest za nawiedzone
3. dziewczyny zostają tam umieszczone, z zasłoniętymi głowami i przez głośnik dostają instrukcje co dalej
4. ktoś zabija kolesia wydającego instrukcje i zastępuje go
5. dziewczyny zaczynają powoli wychodzić z pokoi i widzą różne dziwne rzeczy
6. większość z nich jest przerażonych i chcą uciekać
7.jedna ginie zabita przez ducha dziewczynki, druga zostaje przypadkiem zabita przez swoją koleżankę
8. trzecia myśli, że jest pielęgniarką pracującą tu wiele lat temu i że ma nieślubne dziecko i podobnie jak tamta skacze z dachu
9. pozostali zauważają, że ich twarze są na zdjęciach personelu szpitala i że każde z nich jest z kimś stamtąd spokrewnione
10. "najpiękniejsza z pięknych" im nie wierzy, skręca w zły korytarz i zostaje porazona prądem
11. heather i ten koles probują uciec, w miedzyczasie gadają z jego zmarlym dziadkiem, wlascicielem szpitala i postanawiają wyjsc przez tunel smierci, na koncu tunelu okazuje się, że heather jest chora i musi zostać, ale on caluje ją i mówi, że pójdą do najbliższej apteki po antybiotyk.
Taaa-daaaa:P Takie streszczenie mniej więcej, ale nie wiem czy coś Ci to pomogło;)

ocenił(a) film na 1
chica guapa

Pomogło.

ocenił(a) film na 2
chica guapa

Jak dla mnie Potencjał ogromny, lecz zmarnowany te wszystkie wstawki za dużo tego, nie mógłbym zapomnieć o jakże wspaniałej końcówce.

chica guapa

Z tego wszystkiego to najbardziej bliska gatunku rola zaprezentowana zostala przez ów dziadka tego Richiego, czyli dyrektora tego sanatorium. Z wszystkich razem wziętych tylko on jako tako zagrał...przykre,szkoda.

megan94

jeju, ja już nie pamiętam nawet co to za film i że w ogóle coś takiego oglądałam : O

chica guapa

Pewnie ogladalas dawno temu za to ja jakos tydzień wstecz :D Juz i tak wymazuje ten film z pamięci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones