PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260660}

Turniej

The Tournament
6,3 17 478
ocen
6,3 10 1 17478
5,3 3
oceny krytyków
Turniej
powrót do forum filmu Turniej

Toż to tortura dla naszego mózgu, a trwanie przed ekranem to przeciwstawienie się logicznemu myśleniu. Wytaczanie wojny samemu sobie.

Jak można tworzyć taki chłam i podawać ludziom?
Wszystko się kupy nie trzyma, dziury w scenariuszu nie mniejsze niż te na polskich drogach.

GPS działajacy w pomieszczeniach, w zadaszeniach, z dokładnością do 1m.
Kamery CCTV na wzgórzach, polanach czy przy kościołach.
Oglądanie obrazu z kamer niepodłączonych do sieci, a pełniące funkcje jedynie do zapisu archiwalnego.
Przechwytywanie obrazu z satelity w czasie rzeczywistym.
Podpięcie się pod linię 991/112.

Ludzie, tego się przełknąć nie da! Ktoś kto żyje we współczesnym świecie i jest ciut obyty nie jest w stanie przetrwać 20minut przed ekranem.

Ile tam błędów logicznych!
Czemu producent i reżyser programu nie zabezpieczył swojego programu zasadami na tyle, żeby np. po wyjęciu nadajnika z brzucha zawodnik był dyskwalifikowany z gry? I np. jego urządzenie przestało pokazywać aktualną pozycję innych graczy? Dodajac do tego samodestrukcję?
Mało tego samodestrukcja nadajnika powodowała eksplozję głowy, WTF?
Albo ksiądz z pluskwą w żołądku, dlaczego nie wziął nic na przeczyszczenie?

Jest masa takich uchybień, aż rażących w oczy.
Film nie do obejrzenia. Chyba, że ktoś będzie używał czasami przycisku >> jak ja na pilocie.

pzdr

ocenił(a) film na 5
negroz

W sklepie w którym eksplodował koleś było przez chwilę pokazane jak Lai Lai Zhen na półce wybiera jakiś amerykański laxigen i potem w WC próbował wystękać nadajnik :-)

PS. co do tej satelity... ponoć Obama obserwował polowanie na Osamę dzięki kamerom na hełmach żołnierzy, a także operację śledził satelita z orbity. Więc chyba to możliwe, nie wiem natomiast jakie zbliżenia można uzyskać w ten sposób. Wystarczy że będą chmury i poobserwowane :-)

ocenił(a) film na 5
negroz

W sklepie w którym eksplodował koleś było przez chwilę pokazane jak Lai Lai Zhen na półce wybiera jakiś amerykański laxigen i potem w WC próbował wystękać nadajnik :-)

PS. co do tej satelity... ponoć Obama obserwował polowanie na Osamę dzięki kamerom na hełmach żołnierzy, a także operację śledził satelita z orbity. Więc chyba to możliwe, nie wiem natomiast jakie zbliżenia można uzyskać w ten sposób. Wystarczy że będą chmury i poobserwowane :-)

ocenił(a) film na 8
negroz

Ten film to tak dość płytka rozrywka, czego się spodziewałeś? Poruszającego fundamentalne aspekty naszego istnienia thrillera psychologicznego?

użytkownik usunięty
negroz

Właśnie trafiłam na opis i... spasuję. Ależ to musi być chała!
"Małe miasteczko staje się co siedem lat areną turnieju, w którym udział biorą najlepsi zawodowi zabójcy." - Ja bym się wyprowadziła i po problemie. XD

ocenił(a) film na 3
negroz

Abstrahując już od wymiaru technicznego - pomimo, że film miał potencjał to strasznie raziły mnie dwie rzeczy - jak można kopnąć człowieka podpartego o podłogę w brzuch tak mocno żeby odbił się od ściany tuż pod sufitem? i... kierowca który przeżył wybuch cysterny, którą sam wiózł? mehh... Reszta niech by sobie była sci fi - łączność z przyszłości itp, choć faktycznie turniej na którym zbijają miliony a nadajnik może sobie wyjąć każdy? (w dodatku nie jest dyskwalifikowany, a czemu kurka każdy tak nie zrobił? -.-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones