PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484295}

Turysta

The Tourist
6,6 195 497
ocen
6,6 10 1 195497
4,2 12
ocen krytyków
Turysta
powrót do forum filmu Turysta

Miala byc najgoretsza para roku, film ktory przyniesie miliony dolarow zysku, jednak cos nie do konca zagralo.... Na poczatek Jolie i Depp niestety spisali sie bardzo slabo. Piekna Joli, ktora wyglada i gra jak posag juz od kilku filmow, a Depp kompletnie bez wyrazu! Jako para malo przekonywujacy. Do tego scenariusz zawiera wiele luk. Rozwoj uczucia pomiedzy Jolie i Depp tak naprawde nie istnial! 2 rozmowy i juz wielka milosc do grobowej deski. Paul Bettany wypadl najlepiej w roli dazacego po trupach inspektora. Plus za pieknie pokazana Wenecje. 4/10

ocenił(a) film na 5
Marcela__

Dokladnie. Jolie wygląda cały czas na zmęczoną, w ogole miałam wrażenie jak by nie podobało jej sie to co robi. A Deppowi ta fryzura kompletnie nie słuzyła, wygladał na starego i zaniedbanego. Historia do przewidzenia, po 15 minut wiadomo jaka będzie koncówka. Nie rozumiem tegpo szumu w okol tego filmu, bo nie maja sie czym chwalic.

ocenił(a) film na 5
Pacco28

I czuje sie zawiedziona, bo czekałam na ten film :D

ocenił(a) film na 10
Pacco28

według mnie film świetny dawno takiego nie widziałam trzymał w napięciu a pierwowzoru nie widziałam i się ciesze. Angelina jek zwykle z podniesioną głową, szkoda że mimo że mówili że jest swietną agentką w ogóle tego nie pokazała nawet nie tknęła noża lub pistoletu, mało akcji, zabawne i wciągające. Moim zdaniem
GODNE POLECENIA

ocenił(a) film na 4
Pacco28

Czy to prawda, że oni za sobą nie przepadają tj. Jolie i Depp?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones