PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709434}

Turysta

Force Majeure
6,6 23 171
ocen
6,6 10 1 23171
8,0 31
ocen krytyków
Turysta
powrót do forum filmu Turysta

2/10

ocenił(a) film na 2

Film nudny jak flaki z olejem... poruszony temat wydawałby się ciekawy i to mnie pociągnęło do obejrzenia tego filmu... i żałuję... lubię film obejrzeć "od deski do deski", ale tego się nie dało- przewijałam i przewijałam bo "rozłożystość" scen po prostu mnie załamywała... nic się nie działo... to jak z serialami "tasiemcami"- jeżeli nie obejrzysz 20 odcinków to nic się nie stanie, bo i tak będzie wiadomo o co chodzi....
Na domiar złego koniec też był o niczym... jak dla mnie porażka... na prawie dwie godziny filmu jedyna dobra scena to ta z lawiną... i dziwi mnie taka duża ilość dobrych opinii na temat tego filmu...
Ten film ani nie wzrusza, ani nie porusza w żaden inny sposób... jak dla mnie 2/10.

Kropka_web

Zgadzam się, film nudzi już po 15 minutach, starałam się dotrwać do końca, ale było ciężko. Połowa scen do wycięcia, a parę dobrych filmu nie ratuje. Bohaterowie nudni, mdli, "bezpłciowi", ich sytuacja po prostu nie interesuje widza..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones