PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774850}
7,8 58 521
ocen
7,8 10 1 58521
5,3 9
ocen krytyków
Twardowsky 2.0
powrót do forum filmu Twardowsky 2.0

Filmy z cyklu Legendy Polskie są jak dla mnie nadzieją na Polskie kino. Dobre efekty specjalne, dobra gra aktorska. Mam jak największą nadzieje, że jak najszybciej pojawi się Twardowski 3.0 :)

ocenił(a) film na 6
ProximaCentauri_filmweb

to tylko efekty, nic wiecej

ProximaCentauri_filmweb

Ach, te felerne egzageracje. Najwidoczniej są ludzie, którzy przyznają takim produkcjom "dyszki", od tak, a Mechanikowi tylko "3" i Edwardowi Nożycorękiemu "6". Niech to mówi samo za siebie...

ocenił(a) film na 7
LukeInside

To są filmy krótko metrażowe i tak na nie patrze. W tej kategorii jest to dla mnie arcydzieło. Jest dość dużo podobnych produkcji na YouTube (przeważnie angielskie). Jest to dla mnie coś dającego nadzieje dla polskiego sci-fi. Jeśli się nie mylę, to za dużo go nie mamy :) (Seksmisję możemy zaliczyć, ale nie kojarzę nic innego).
Co do Mechanika dałem mu taką a nie inną ocenę, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie jest to film dla mnie. Ciężko mi się go oglądało. Ale skoro go już obejrzałem to wystawiłem ocenę.
W Edwardzie Nożycorękim miałem taką samą sytuację. Po prostu nie jest to kino dla mnie. Wole produkcje skupione na zagadnieniach sci-fi, ale biorąc pod uwagę, że już wszystko co mnie interesowało widziałem to oglądam czasem filmy, w których jest choć mały wątek tego gatunku. Trzeba sobie jakoś radzić :)

ProximaCentauri_filmweb

Jak to mawia pewne powiedzenie: "tłumaczy się winny" ;)

ocenił(a) film na 3
ProximaCentauri_filmweb

Jedynym powodem, dla którego ludzie tak ochoczo wystawiają tej małej żenadce tak wysokie oceny jest fakt, że nikt w Polsce sci-fi nie kręci, a już na pewno nie z tak dobrymi efektami specjalnymi.

kosobi

gdyby w tym krótkim filmie efekty sci-fi byłby słabe, to fakt, że sci-fi nie istnieje praktycznie w naszych filmach, wtedy, by nie pomógłby i tak temu filmowi

ocenił(a) film na 9
ProximaCentauri_filmweb

Nie będzie niestetyTwardowsky 3.0 ale będzie pełnometrażowy Twardowsky 3.14 :-))

muffo

a coś wiadomo na który rok jest to planowane? :)

ocenił(a) film na 9
shannella

Niestety nie znalazłem takiej informacji :-( ...

shannella

Ponoć końcówka 2019.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones