PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629520}

Twardziele

Stand Up Guys
6,4 18 025
ocen
6,4 10 1 18025
6,7 3
oceny krytyków
Twardziele
powrót do forum filmu Twardziele

Bardzo dobry film~!

ocenił(a) film na 8

Nie wiem skąd te słowa krytyki, to naprawdę dobry film, może nie podobać się mężczyznom, którym
ciężko pogodzić się z pewnymi, widocznymi gołym okiem ograniczeniami wieku średniego ;)
Polecam - Al Pacino i Christopher Walken zagrali rewelacyjnie! A zakończenie na medal :) Panowie
i panie, nie wszystko zawsze musi być od A do Z!!!

ocenił(a) film na 8
planetka

W pełni się zgadzam, też dałem ósemkę. Dawno się tak nie uśmiałem na filmie, do tego świetne aktorstwo, akcja i prawdziwa męska przyjaźń. Moim zdaniem średnia ocena powinna być nawet o oczko wyższa.

ocenił(a) film na 7
planetka

Dobre kino

ocenił(a) film na 8
planetka

Dobry film, tez daje 8, a co do zakonczenia... pachnie mi to otwarta furtka na druga czesc filmu :)

ocenił(a) film na 6
planetka

Ubawiło mnie jak Val chciał dokonać cudów...ale nie wyszło ')

ocenił(a) film na 8
planetka

Przede wszystkim to fajna historia, lekka nie skomplikowana, o przyjaźni, oddaniu, przemijaniu i starości na wesoło, dawno się tak nie uśmiałem na filmie. No i zakończenie, które daje swobodną interpretację dla widza :)

ocenił(a) film na 9
planetka

Dla mnie ten film jest doskonały! Pozornie zupełnie nic się nie dzieje, tą "nicość" podkreśla jeszcze blues w tle. Dopiero przy konfesjonale uświadamiamy sobie ile numerów panowie wycięli w tę jedną dobę. Świetny film o przyjaźni, wierności, wspominaniu i regulowaniu życia. Panowie przecież nie mieli już nic do stracenia, więc warto było zaszaleć :-)

ocenił(a) film na 9
kat_g

No i ten humor, czasem dosadny a czasem nienachalny a rozkładający na łopatki (kopara na cmentarzu :-) . Film pokazuje, że można śmieszyć unikając głupkowatych gagów rodem z "American pie". Polecam, naprawdę!

ocenił(a) film na 8
kat_g

Dołączam się. Fajny kawał kina rozrywkowego.

użytkownik usunięty
planetka

Nie rozśmieszaj mnie........

ocenił(a) film na 4
planetka

Z Alanem Arkinem (i Jamesem Caanem:) polecam inny buddy movie:
"SZALENI DETEKTYWI"
https://www.filmweb.pl/film/Szaleni+detektywi-1974-94390
Świetna zabawa!
Arkin w wielkiej formie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones