PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629520}

Twardziele

Stand Up Guys
6,4 18 030
ocen
6,4 10 1 18030
6,7 3
oceny krytyków
Twardziele
powrót do forum filmu Twardziele

Rewelacja

ocenił(a) film na 9

Ja kocham tego małego Ala - to chyba najlepszy żyjący aktor filmowy. Lubię też słowny humor sytuacyjny, który nie wszyscy rozumieją co jasno
widać po paru opiniach ... Fajny film po ciężkim tygodniu pracy - POLECAM INTELIGENTNYM

RoTeL

Chyba najbardziej przereklamowany aktor filmowy.

ocenił(a) film na 5
Tracker

Al Pacinowystarczy, ze przejdzie ulica i juz jest dobr ujecie kamery.

mnich_8

Tu chodzi jak by miał cewnik... I potargana fryzura jak by miał 16 lat, przed chwila oglądałem plan ucieczki z arnim i sylwkiem .... I kto jest większym twardzielem, twardzielami? Jak myślisz, myślicie?

Tracker

Mówić, że Pacino jest najbardziej przereklamowanym aktorem, to albo trzeba mieć wiedzę o aktorstwie równie świetną co Sasin o wyborach kopertowych, albo byś niewidomym i głuchym, ten gość ma najwięcej przełomowych filmów i ról w historii kina, także ogarnij się może

ocenił(a) film na 9
RoTeL

Zgadzam się w 100%. Nigdy nie zapomnę jak w wieku 16 lat bylem na premierze Carlito's Way. Zakochałem się w tym filmie i tak pozostaje do dziś. Al rulles ! Stand Up Guys też znakomity. Lekki, śmieszny i co najważniejszy głęboki z morałem. Dziady dają radę :) ... No i nasza Weronika Rossati załapała się do 5 sekundowej scenki. Można pozazdrościć grona aktorskiego. Walken też genialny !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones