PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754841}

Twarz

5,9 25 145
ocen
5,9 10 1 25145
4,6 34
oceny krytyków
Twarz
powrót do forum filmu Twarz

Tak, w końcu ktoś wygarnął prawdę o tym polskim syfie z prowincji. Nie dziwią mnie histeryczne reakcje ciumoków z ciemnogrodu, którzy oburzają się, że film nie opowiada toczka w toczkę historii faceta, który miał przeszczep twarzy, ale śmie pokazać trochę prawdy o Polakach. Prawda Was boli i uwiera!

ocenił(a) film na 1
AdBuzzer

To pojedź na tę prowincję mieszczuchu a zobaczysz nowe domki na każdym kroku i piękne fury pod garażem. W tym sęk, że tą całą patologię już dzisiaj ciężko zobaczyć. Te "wsioki" z prowincji pracują przeważnie za granica i mają kasę na wszystko. Reżyserka tego paszkwila zatrzymała się chyba w PRL. No ale nagroda jest bo przecież zacofana i ksenofobiczna Polska lepiej się sprzedaje.

ocenił(a) film na 9
AgusKa1993666

Naprawdę uważasz, że takiej prowincji już nie ma? Nawet w miastach są takie osiedla, gdzie wygląda to bardzo podobnie. A to że jakiś ciumok z prowincji wyjedzie do UK i dorobi się, żeby sobie kupić 10-letniego Mercedesa i szpanować po okolicy, to akurat tylko potwierdza, że sporo jest prawdy w tym filmie.

AdBuzzer

Wydaje mi się, że w miastach jest takie zacofanie bardziej niż na wsi. Bez urazy ale poziom blokowisk jest dużo niższy niż wiejskich zakątków.

ocenił(a) film na 5
AgusKa1993666

Pójscie po lini najmniejszego oporu. Wyśmianie utartych przywar,juz dawno nieaktualnych. Polska jest piękna,szkoda,ze w filmach tego nie widac

ocenił(a) film na 5
AdBuzzer

Bardzo mi Cię szkoda,skoro otaczasz się takim ciemnogrodem. Ja Polskę kojarzę zupełnie inaczej.

ocenił(a) film na 9
a_g_85

Nie otaczam się. Ten ciemnogród tu jest - kto inny mógł zagłosować na Kaczyńskiego, Macierewicza, Szydło, Kempę i Ziobro? To się nie wzięło znikąd - Polska jest piękna, ale Polacy to zupełnie inna bajka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones