PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546034}

Twarze w tłumie

Faces in the Crowd
6,1 10 051
ocen
6,1 10 1 10051
Twarze w tłumie
powrót do forum filmu Twarze w tłumie

Zakończenie- spoiler

ocenił(a) film na 6

Nieeee, samo zakończenie to juz była deska do trumny! Po jednym stosunku bohaterka juz
zachodzi w ciąże.... Fajnie! A poza tym- czy tylko po twarzy rozpoznaje się ludzi? A Głos??

ocenił(a) film na 6
Fenus

nie moglam obejrzeć do końca,kto byl tym morderca?

negativaa

ten drugi policjant, nie ten z brodą tylko ten, który niby zajmował się tym małym chłopcem

ocenił(a) film na 6
negativaa

Tak, ten drugi policjant był mordercą. Ale jak okazuje się po kilku latach ona była w ciąży z tym dobrym gliną i choć nadal nie rozpoznaje twarzy, ma córeczkę, z którą mieszka na tej wyspie i pracuje jako nauczycielka- hehhe bo tam uczy się tylko 6 dzieci.

ocenił(a) film na 7
Fenus

Akurat to nie wiemy czy to był tylko jeden raz bo można się domyślać, że akcja działa się dzień po dniu, ale mogło minąć np. parę dni czy tyg. Zresztą wiemy, że można zajść w ciążę za pierwszym razem. Film mi się nawet podobał, choć wątek miłosny strasznie tandetny, ale taki romantyczny ;) wykonanie takie sobie, ale za potencjał daję wysoką ocenę bo wciągnęłam się.
Jeśli chodzi o zabójcę to oczywiście ten policjant on był chyba psychologiem. Domyślałam się, a jak chłopiec pokazał bohaterce ''cicho'' już wiedziałam.

ocenił(a) film na 6
wikiw99

Ja uważam, że pomysł ciekawy, nawet mnie i moich znajomych z początku zaintrygował ten film, generalnie choroba również jest przedstawiona ciekawie. Nie znam żadnej osoby, która cierpi na tą przypadłość, ale teraz przynajmniej byłam sobie w stanie to wyobrazić, jednak co do zakończenia, to popłakałam się....ze śmiechu. Tandeta i kicz. Ciekawy film zmaścili po całości. :)

Fenus

A po ilu stosunkach zachodzi się w ciążę?

ocenił(a) film na 5
Fenus

No właśnie film bajeczka, bo osoby cierpiące na prozopagnozję rozpoznają między innymi po głosie. Szkoda, że tego nie uwzglednili...

aralka1993

Ale w tym filmie malo kto do bohaterki mówił często byłą dyskoteka a ona sprawdzała np krawaty. Film zadziwiająco ciekawy i nietypowy ale zakończenie trochę drętwe.

ocenił(a) film na 7
Fenus

Czy ja wiem, moim zdaniem nie takie złe (a nie uważam się za zbytniego romantyka). Takie słodko gorzkie, ale mi jakoś pasuje tutaj, bo własne dziecko to faktycznie może być coś, co bohaterkę "zwiąże" z tym światem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones