PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1070}

Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.

Twin Peaks: Fire Walk with Me
7,3 47 843
oceny
7,3 10 1 47843
6,6 21
ocen krytyków
Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.
powrót do forum filmu Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną.

Dwa pytania

ocenił(a) film na 8

Czemu Mike nie powstrzymal Boba by nie zabijal Laury?
I czy to ze Bobby kogos zabil mialo jakis odnosnik pozniej w serialu? Bo strasznie mi nie pasowalo to do wydzwieku calej fabuly i postaci Bobiego jaki takiej.

ocenił(a) film na 9
WitcherEzio

Mike woli uciąć sobie rękę niż kogoś zabić. Ale chyba kręci go patrzenie na śmierć i zło. Co ty oglądałeś Fwm przed serialem? W serialu nic na temat tego incydentu z Bobbym nie ma.

ocenił(a) film na 8
batesmotel27

Ogądałem serial przed filmem, pytanie tylko moje było o tego Bobiego bo nie pamiętałem żeby było coś na temat tego że kogoś zabił, ale nie bylem pewny.

ocenił(a) film na 9
WitcherEzio

Tez nie pamiętam za bardzo,ale pewnie się nie wywiera. Frost wyda książkę za jakiś czas przed 3 sezonem opowiadając co działo się przez 25 lat to może coś tam będzie.

ocenił(a) film na 8
batesmotel27

Oo będzie książka? Dzięki za inf,o z chęcią poczytam. Ciekawy jestem jak rozwiążą sprawę z trzecim sezonem, w sensie fabularnie.

ocenił(a) film na 9
WitcherEzio

Ciekawe kto zagra Boba a i czy karzel da rade grać jeszcze. Napewno nowi bohaterowie a Dale Ma dwóch braci jeden bardzo młody bo ojciec Dale po śmierci żony miał chyba jeszcze dwie kobiety. Wiem to z książek. Lucy tez powinna mieć 25 letnie dziecko wiec nowe postacie będą.

użytkownik usunięty
batesmotel27

"W serialu nic na temat tego incydentu z Bobbym nie ma."
Sugeruję powtórne i uważne obejrzenie pilota.

ocenił(a) film na 9

Wiem to nie ja zdawałem to pytanie. Tylko w pilocie padają słowa od Jamesa do Domy,że Bobby kogoś zabił.

ocenił(a) film na 7
batesmotel27

bo Laura powiedziała Jamesowi, że Bobby kogoś zabił, krąg się zamyka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones