PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395625}

Ty i ja

U, Me Aur Hum
7,6 1 872
oceny
7,6 10 1 1872
Ty i ja
powrót do forum filmu Ty i ja

Filmweb mnie oszukał bo stwierdził że ten film będzie mi się podobał i pasuje do mnie w 84% Jak ja ku...a nienawidzę bollywoodów i innego ści...a Indyjskiego, Brazylijskiego, Hiszpańskiego, Meksykańskiego, itp.!!! Nawet nie oceniam takich filmów bo mnie nie interesują i kijem bym tego nie dotkną, a Filmweb twierdzi że to najlepszy film dla mnie :D.

Dziękuję bardzo za tak bezmyślną propozycję filmu, ręce opadają, i chyba zacznę dawać tym filmom 1/10 mimo ze ich nawet na oczy nie widziałem.

rafaellos83

Nie sądzisz chyba że moderator siedzi przed Twoim profilem i szuka Ci wymarzonych filmów?
To że filmweb polecił Ci go obejrzeć oznacza, że najprawdopodobniej ktoś z Twoich gustopodobnych go lubi. Program nie jest idealny wiec jak nie chcesz ogladac filmu to po prostu tego nie robisz i tyle.
A przy okazji bollywood nie jest takie złe i nie każdy film wiąże się z tańcem i śpiewaniem jeżeli to Cię tak bardzo boli...

kaffa4

Nie wiem czy ktoś siedzi przed moim profilem i dobiera dla mnie filmy :D, czy robi to strona automatycznie, ale na pewno nie sugeruje się moim gustem filmów które oceniłem, ponieważ nigdy nie oceniłem żadnego filmu z rodzaju Bollywood czy innych krajów latynoskich, więc ta propozycja była z du...y wzięta, i to mnie zabolało :P. Już lepiej żebym wcale nie dostawał propozycji filmów niż taki szajs wciskało (jak dla mnie).

rafaellos83

Ja tam wszystko oglądam więc problemów takich nie mam...
Może filmweb wie lepiej co lubisz, niż Ty sam... Statystyki i te sprawy ;P

kaffa4

Hehe wszystko możliwe. Choćbym chciał to nie trawie tego gatunku filmów i brzmienia w filmach języków latynoskich i im podobnych (Indyjskie, itp.).

ocenił(a) film na 8
rafaellos83

wiesz jeśli filmweb ci go polecił to mógłtbyś to obrjrzeć, ja też tak miałam ze polecił mi zieloną milę i skazani na Shawshank, wiedziałam ze skazani są no 1 na filmweb ale mnie takie filmy nie interesują i wydawała mi się nudna faubła wieć nie chciałam tego oglądać pożniej dostałam to jako propozycjie z filmwebu to się skusiłam i nie żałuje bo naprawde fajne filmy;) obejżyj do końca a nie będziesz żałował tylko naprawde nie oceniaj po początku!!!!!! do końca! tak chciałam zrobić ze skazanymi ale wstrzymałam się i wytrzymałam do końca i nie żałuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones