PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 129
ocen
7,3 10 1 85129
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Uwielbiam ten film ale wole 1 część bo w niej po prostu się zakochałam :) :* podobno tak jak w tytule ma się nazywać 3 cześć bo to miała być trylogia mam nadzieje ze będzie a mówią ze ma być pod koniec 2014 roku !! oby była !! i oby hache był z babi ona mi bardziej do niego pasuje niż Gin a po 2 to jego pierwsza miłość !!! Czekam na 3 cześć i zachęcam do oglądnięcia oby dwóch części !

Guskaa_2

Musi zostać napisana książka, scenariusz, a potem trzeba to nakręcić... Wydaje mi się, że w 2014 się nie wyrobią. Ale może się mylę i dadzą radę ;) Choć boję się, żeby w pośpiechu nie odklepali taniej historii z oczekiwanym przez fanki happy endem (H bedzie z Babi), byle zarobić.

Pattwor

[Nie mogę edytować poprzedniego postu] A tak przy okazji: Tytuł "Wybacz, ale wciąż cię kocham" to info z jakiegoś wiarygodnego źródła? Bo szczerze mówiąc dziwne by było, gdyby naprawdę Moccia tak nazwał 3. część, w końcu ma już serię "Wybacz, ale...", która nie ma nic wspólnego z tą historią.

użytkownik usunięty
Pattwor

no wlasnie, o wiele bardziej pasowaloby to do Scusa me,... z Nikki i Alexem, ale ja pierwsze slysze o jakiejkolwiek kontynuacji, w obu przypadkach.

Guskaa_2

Ja osobiście zawiodłam się na drugiej części, ale może to dlatego, że nastawiłam się na inny happy end. Pierwsza część wkurzyła mnie końcówką, włączyłam od razu drugą z nadzieją, że Babi i H. będą razem. Trwałam w tej nadziei do liter końcowych...

ocenił(a) film na 10
Adrianna_Glapinska

wiesz na 100% nie wiem czy ten tytuł taki będzie ale w hiszpańskich mediach tak podawali. adrianna ja też miałam nadzieje ze 2 części H będzie z babi a co do końcówki 1 części to się wzruszyłam ale w sumie zawsze jest to coś innego niż happy end ja mam nadzieje ze w 3 części wygra pierwsza miłość czyli H będzie z babi bo wtedy byłabym usatysfakcjonowana tą trylogia :)

Guskaa_2

Fakt, że nie było happy endu był wielkim plusem pierwszej części ;) Jestem przekonana, że Moccia da wam to, czego chcecie - wydaje mi się, że jest za dużo fanek wielkiej miłości H i Babi, by zaryzykował inne zakończenie ;) Choć sama nie wiem, kogo ja wolę. Gin mnie nie przekonała, a Babi (w 2 części) jakoś do siebie zniechęciła...

ocenił(a) film na 10
Pattwor

ja też się ciesze ze tak się skończyła pierwsza część druga fajna ale ja wole babi chodź nie mam nic do Gin i bardzo ja lubię ale uwierz mi w książce tak samo babi do sb zniechęca i to o wiele bardziej dlatego ja wole film niż książkę bo moim zdaniem w książce robią z babi bardzo wredna osobę ale to tylko moje odczucia :)

Guskaa_2

Jestem w trakcie czytania drugiej części, w zasadzie niedawno zaczęłam :) I jeszcze nie mam wyrobionej opinii na temat Babi, bo się za często, póki co, nie pojawiała (jako postać, a nie samo wspomnienie Stepa/H.). Zobaczę jak będzie dalej ;)

ocenił(a) film na 7
Pattwor

Moim zdaniem Hugo powinien być z Gin bo trochę bez sensu będzie jak zostawi ją i wróci do Babi
bo w tedy niektórzy mogą uznać że Hugo się puszcza jak męska dziw.....

Vodecky

Hugo powinien być ze mną....- powiedziała studentka I roku studiów, która ma jutro kolosa, a siedzi i ciągle ogłada I część :<

ocenił(a) film na 8
painka12

hahaha, to samo!

ocenił(a) film na 10
Vodecky

nie wyjdzie na takie bo w drugiej części jest ze on o niej nie może zapomnieć a to nie znaczy ze nie może się z nikim innym związać a jak by wrócił do Babi to znaczy że stara miłość nie rdzewieje a przede wszystkim wielka !!

ocenił(a) film na 10
Guskaa_2

Nie każda miłość jest nierdzewna. A pierwsza nie zawsze jest największa. Czasem coś mija i już nie wraca...

ocenił(a) film na 10
Pattwor

Ja przeczytałam już obie i wiem narazie na początku są wspomnienia ale potem jest ich spotkanie ale to już później nie chce ci zdradzać reszty bo po co wtedy czytać hehe nie wiem czy oglądałaś 2 część ( jak nie to znajdziesz tylko z napisami) ale jak nie to po przeczytanie polecam oglądniecie moim zdaniem dużo się różni film od książki i oczywiście książka ma o wiele więcej szczegółów

ocenił(a) film na 7
Guskaa_2

a 3 część kiedy mniej więcej ma wyjść ??

użytkownik usunięty
Vodecky

A kto powiedział że takowa ma wyjść? Nikt nie ma w planie zrobienia kolejnej części. Nie sugeruj się bzdurami jakie można wyczytać w internecie.

ocenił(a) film na 10

Oglądałam kiedyś tam wywiad po hiszpańsku i potwierdzili, ze będzie 3 część.

użytkownik usunięty
Catherine_x3

Więc na pewno bardzo źle oglądałaś, bo na tą chwilę ani reżyser, ani żaden z aktorów grających w poprzednich częściach takiej informacji nie potwierdza.

ocenił(a) film na 10

Tak ale jeżeli reżyser mówi ze chyba będzie to znaczy że są szanse ze powstanie w szczególność ze jest wiele fanów czekających na 3 część wiec nie sądzę żeby nie zrobili bo by zarobili mnóstwo kasy !

użytkownik usunięty
Guskaa_2

Ok, może inaczej, podaj mi link do wywiadu w którym reżyser jak to napisałaś mówi "ze chyba będzie", nie musi być to film, może być to nawet cytat umieszczony na stronie internetowej. Co do kasy, on może zrobić wiele filmów które dadzą mu wiele pieniędzy, nie jest to żaden powód, argument, przez który miałby kręcić kontynuację. Ja pamiętam dobrze jak 3 tygodnie temu oglądałem krótki wywiad z nim w telewizji, reporterka zapytała go i tutaj cytuję "co myśli Molina o kontynacji filmów 3MSEC i Tengo ganas....." - odpowiedział krótko - "nie mam w planach robienia kolejnej części". A ty sobie siedzisz na forum i piszesz takie bzdury, a teraz wymyśliłaś jeszcze rok? 2015?, a może 2020? Ja chciałbym aby była kontynuacja, ale jak na razie o niej cisza, może coś się w przyszłości zmieni, jednak ja jak czegoś nie wiem, to tego nie pisze jak ty. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

użytkownik usunięty

W końcu głos rozsądku :) Forumowicze piszą, że powstanie kolejna część, że wyczytali to tu i tam a nikt jak do tej pory nie podał konkretnego linka, cytatu, nic... Same fanficki i linki do książek, które nie mają nic wspólnego z Trzy metry nad niebem... Tragedia.
radzę nie napalać się tak na kolejną część dopóki nic nie jest oficjalnie potwierdzone. Zajmijcie się czymś innym niż czekanie na zejście się Babi i Hache :) Jak będzie to będzie, jak nie to trudno, trzeba żyć dalej.
Pozdrawiam :D

użytkownik usunięty

Ktoś mógłby pomyśleć coś takiego: "pisze że nie będzie bo pewnie jest przeciwnikiem kontynuacji", dlatego napisałem że chciałbym aby taka była. Jednak irytują mnie bardzo osoby które piszą bzdury wyssane z ich głowy - z tego co im wyobraźnia "przyniesie" i nie zastanawiają się nad tym że wprowadzają w błąd innych, myślę że nikt nie chciałby być oszukiwanym. Co prawda każdy może pisać co chce, ale pisząc akurat takie informacje należy podać źródło. Jak ja będę wiedział że kontynacja ma powstać to jeżeli ktoś chce, napisze o tym. I na pewno będzie to informacja wiarygodna. Z pozdrowieniem.

użytkownik usunięty

Wiem, dlatego popieram. W podobnym temacie jakaś fanka podała linki do dwóch stron - jednej po hiszpańsku o ile się nie mylę, w adresie jest napisane fanfick a co to takiego chyba każdy wie... Kontynuacje książek pisane przez fanów. Drugi link był odnośnikiem do książki tego samego autora pt. "Wybacz, ale będę mówiła Ci skarbie" (o ile dobrze pamiętam) gdzie opis książki wyraźnie sugerował, że jest to zupełnie odmienna historia nie mająca nic wspólnego z tymi dwoma.
Cholera, jak można być aż tak zaślepionym żeby nie czytać ze zrozumieniem i wprowadzać innych ludzi w błąd.
Jeśli trzecia część ma wyjść to wyjdzie, ale spokojnie, trzeba brać pod uwagę też to że chyba bardziej pewne jest iż w ogóle ona nie powstanie.

użytkownik usunięty

Również pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10

oto link o który tak prosisz ( SORRY nie wiem dlaczego ale nie mogę opublikować tego linka ale jak chcesz moge ci go wyslac gdzie indziej )
owszem Fernando G. Molina nie jest pewny czy chce zrobić 3 cześć czy pozostać tylko na tych 2 ale to wszystko zależny od producenta czy zrobi 3 część i raczej zrobi ponieważ obie części wielką furorę ( np w ROSJI) zrobili i dużo na nich zarobili a co z tego ze mogą zrobić inny film ? a skąd wiadomo czy nie okaże się klapą..? a 3MSC ma tyle fanek które na 100% pójdzie do kin oglądać i zarobienie na 3 części jest PEWNE wiec nie sadze żeby zrezygnowali z tak łatwej kasy :) i widziałam jeszcze inne wywiady ale teraz nie mogę znaleźć ale obiecuje ci ze jak znajdę na pewno tu wstawię !

użytkownik usunięty
Guskaa_2

Owszem od producenta, jednak w tym przypadku decyzja zależy od reżysera, jeżeli nie będzie chciał takowej zrobić, żaden inny reżyser nie będzie się brał za kontynuację. Co do "klapy" - każdy filmy może okazać się klapą, czy będzie ona kontynuacją poprzedniej części, czy też całkowicie nowy. I pamiętaj, wiele filmów które gdyby miały swoją kontynuację, zgromadziłby przed "telewizorem" i w kinach wiele osób - i wiele takich filmów jej nie miały - używasz bardzo głupich argumentów, tak naprawdę niepotrzebnie, bo reżyser jest często gościem w wiele programach, oglądając je, myślę że wiem lepiej jak to "wygląda", ale skoro ty chcesz mi ślepo pokazać że się mylę.... Link możesz wstawić, eliminując kropki.

użytkownik usunięty
Guskaa_2

Takie trochę szukanie argumentów na siłę :)

użytkownik usunięty

Dlatego postanowiłem nie kontynuować wymiany zdań - to nie ma sensu. Czekam jedynie na link, o który rzekomo "tak prosiłem". Mam nadzieję że wywiad nie będzie w języku afrykańskim.... .

użytkownik usunięty

Myślę, że linku w ogóle nie będzie ;)

użytkownik usunięty

Mam nadzieje dostać go do końca roku. Chociaż kto wie ile to potrwa.

ocenił(a) film na 10

http//zapytajonetpl/html_serverphp?id=0eee58c6dd3a6f0b2d42261ebf16dc40&preview=t rue&referer=http//zapytajonetpl/Category/008007/224438300Czy_bedzie_3_czesc_film u_trzy_metry_nad_niebem_html

Oto ten link ale ty tak samo krytykujesz wiec jak ci nie pasuje to nie wtrącaj się nie odpisuj a nie że teraz mnie krytykujesz nie pasuje to nie wchodź i tyle po nie mam zamiaru już więcej odpisywać do cb bo widać że wykazujesz sie na prawdę dojrzałością
PS: co do linku owszem jest jest na blogu ale nie mogłam znaleźć tego na stronie jakiegoś dziennika hiszpańskiego ale treść jest taka sama. powinnaś mieć opcje przetłumaczenia tego u góry.

użytkownik usunięty
Guskaa_2

Po pierwsze, na forum ma prawo pisać każdy, czy jest to fan danego filmu czy też nie, czy tobie się to podoba czy nie. Piszesz nieprawdę, wprowadzasz w błąd innych użytkowników, a tego robić nie powinnaś. Gdybyś napisała prawdę, to i ja przyznałbym ci rację - ale niestety, jest inaczej. Ciebie denerwuje to że ktoś publicznie pisze o tym że racji nie masz, to że ktoś się z tobą nie zgadza. Nie interesuje mnie link z oneta. Nie interesuje mnie link z blogu. Blog może założyć każda osoba, napisać takie bzdury jakie tylko chce, to nie jest źródło. Ty chyba nie wiesz co to "źródło". Kolejna kwestia - ja jestem "ON" - nie "ona" - nie zwracaj się do mnie jak to dziewczyny. Tak ogólnie poćwicz swoją gramatykę, ja mieszkając jedynie rok w Polsce piszę lepiej od ciebie - wstyd! Nie rób również odstępów między zdaniem a wykrzyknikiem. Z tego co się dowiedziałem, link możesz wklejać normalnie jeżeli ten nie jest linkiem gdzie można pobrać film.

użytkownik usunięty
Guskaa_2

To link który mi podałaś: http://zapytaj.onet.pl/Category/008,007/2,24438300,Czy_bedzie_3_czesc_filmu_trzy _metry_nad_niebem_.html

Na podstawie: http://zapytaj.onet.pl/html_server.php?id=559b795e989df889c56b8a9479297c6c&previ ew=true&referer=http://zapytaj.onet.pl/Category/008,007/2,24438300,Czy_bedzie_3_ czesc_filmu_trzy_metry_nad_niebem_.html

Jak BYK pisze że jest to artykuł o 2 części filmu. Nie ma również podanego roku 2013 lub 2014 który raczyłaś podać innemu użytkownikowi kilka postów wyżej. Nikt nie mówi że taka część będzie, nie ma o niej wzmianki, ani nie ma nigdzie słów reżysera który cytując twoje słowa w innym poście miał powiedzieć że "reżyser mówi ze chyba będzie".

Ogarnij się dziewczyno.

ocenił(a) film na 10

jeżeli ktoś ma się ogarnąć to ty i po jaka cholerę w ogóle się tu udzielasz widziałam wywiad tylko akurat do niego nie mogę znaleźć linku bo wyskoczył on mi na FB i napisałam ze ostatnio słowo należy do reżysera wiec sie już uspokój ze swoja filozofia i nie pisz tu więcej okej ? bo ja nie mam zamiaru już odpisywać do cb !!

użytkownik usunięty
Guskaa_2

Mądra osoba nie mówi o czymś że będzie jeśli nie ma na to potwierdzenia.
Piszę bo każdy pisać ma prawo, nie twój portal, nie twoje forum.
Nikt ci nie karze odpisywać - czy ktoś cię przymusza do tego? - NIE
Wprowadzasz umyślnie ludzi w błąd, piszesz bzdury i okłamujesz innych.
Filozofia? - nie trzeba jej aby stwierdzić że kłamiesz - będę robił to za każdym razem gdy znów będziesz pisała bzdury. I raz jeszcze, poćwicz swoją pisownię. Stawiaj przecinki tam gdzie powinny one być i nie rób odstępów między słowami a znakami interpunkcyjnymi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10

powiedz mi tylko jeżeli ten temat tak bardzo ci nie pasuje i mówisz szukanie argumentów na siłe to po jaka cholerę w ogóle piszesz w tym temacie to temat do fanów 3MSC wiec przestań krytykować i zajmij się swoimi sprawami !

użytkownik usunięty
Guskaa_2

każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, w Polsce (teoretycznie;) mamy wolność słowa, nasi dziadkowie to wywalczyli więc proszę nie wyganiaj nikogo z forum :)
Prowadzisz konwersację z mądrym człowiekiem więc sama staraj się pisać mądrze. Do tej pory nie podałaś żadnego konkretnego cytatu/linka/czegokolwiek na potwierdzenie, że trzecia część ma powstać.
Podałaś beznadziejne argumenty w stylu "trzecia część na pewno przyniesie zysk" i nie dopuszczasz do siebie myśli, że takowa być może w ogóle nie powstanie a na dodatek wprowadzasz innych użytkowników w błąd.
Proponuję abyś w końcu zajęła się szkołą i koleżankami i nie robiła na forum niepotrzebnego zamieszania oraz nie wprowadzała FANÓW w błąd.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Guskaa_2

No i postaraj się opanować emocje bo nic Ci nie da denerwowanie się :)

ocenił(a) film na 10
Vodecky

podobno w 2015 lub koniec 2014 ale to nie jest pewne

użytkownik usunięty
Guskaa_2

hiszpanskie media? konkrety? bo poki co to same 'rozważania'

użytkownik usunięty
Guskaa_2

Wszyscy o tym piszą a ja ciągle czekam na jakieś wiarygodne źródło :D poda ktoś w końcu czy tylko będzie pisanie "mówili tutaj", "czytałam tam"... ?

Hej,weszłam dziś w tą stronę ( filmostrefa pl)żeby oglądnąc film Wkręceni i zobaczyłam " Wybacz,ale wciąż Cię kocham" aczkolwiek nie wiem czy to wiarygodna stronka . Na filmwebie Mario Casasa nie ma narazie że zagrał w tym filmie, choć z drugiej strony na wikipedi jest .
Nie bardzo za tym nadążam ale przyznam że nie mogę się doczekać aż ta część powstanie, a jeśli powstała nie mogę się doczekać aż ją zobaczę!;)

ocenił(a) film na 10
smiley0

Też nie wiem czy to jest ta wyczekiwana 3 część ale na pewno jak tylko się o niej dowiem od razu będę oglądać bo już nie mogę się doczekać :)

smiley0

Na wikipedii to jest, ale polskiej, a hiszpanska milczy w tym temacie. Zapewne jakas napalona malolata dopisala a nikt do tej pory tego wpisu nie usunal. Jutro jesli nie bedzie sprzeciwow, usune i wtedy wikipedia polska takze nie bedzie wprowadzac w blad.

Skoro nawet IMDB nic takiego nie podaje ( http://www.imdb.com/name/nm1832584/ ) to chyba jest jasne, czy nadal nie rozumiecie?

W ogole dziwie sie jak mozna fantazjowac o zejsciu B i H?! Przeciez jego list pisany do Gin wyjasnia takze ta kwestie. Rozmowa B i H w aucie takze. Jesli nie potraficie ogladajac filmu go zrozumiec to moze zapytajcie innych?

Ewidentnie oboje chcieliby wrocic, ale nie wroca. Ona stwierdzila, ze "chciala sprawdzic czy jeszcze cos czuje", on zdal sobie sprawe, ze jednak zbyt wiele sie zmienilo. Piszac list i godzac sie z Gin, zamknal rozdzial dotyczacy przeszlosci.

Jedyne co mogloby byc ukazane to dalsze zycie Hache z Gin, Babi z jej mezem, Katiny z bratem Gin jako przyjaciol. Ale byloby to krecenie na sile, tak jak oczekiwane (takze przeze mnie) kolejne czesci Star Wars.

użytkownik usunięty
OkweL

Lucas planowal 4 trylogie. wierzylam, ze tego dokona. zlamal mi serce :<
wg mnie star wars bez skywalkerow nie bedzie tym samym

1. Trylogia to 3 czesci. 4 to tetralogia, tak jak "Dziady"
2. Lucas planowal jedno, zekranizowac napisana historie. To, ze sie rozciagnela na 6 czesci (kraza plotki, ze przerabiajac opowiesc na scenariusz wyszlo ich 9 czy 12) to juz inna kwestia.
3. Nikt nie wie co bedzie w kolejnych czesciach. Sam Lucas powtarzal, ze historia jest zamknieta. 6 pelnometrazowych filmow, seria animowana osadzona miedzy epizodami I i II, komplet ksiazek oraz tytulow gier komputerowych wypelnia uniwersum GW (takie jakie znamy) w calosci. Niestety LucasArts zostalo kupione przez Disneya wiec czeka nas bajkowy ciag dalszy.

użytkownik usunięty
OkweL

12 filmow podzielone na 4 trylogie -jak epizody IV-VI czy pozniej I-III ;p wiem co to trylogia ;d- tak bylo mowione w wywiadach;p ze 'chcialby' czwarta z trylogii pokazac w roku 2012/ 2013 czy cos kolo tego, czego jak wiemy nie uczynil;p
gdzies czytalam - nie wiem na ile bylo to wiarygodne zrodlo bo nie pamietam - ze nowy film disneya nie bedzie dotyczyl skywalkerow, stad moj komentarz;p
ja nie do konca uznaje gry i ksiazki, bo wg mnie to niejakie wciecie sie w zamysl lucasa, ale wiem, ze ciesza sie olbrzymia popularnoscia, dlatego nie przekreslam ich pod wzgledem wartosci
co do disneya....... nawet nie wiem co powiedziec, ale moje zdanie w tej kwestii nie rozni sie od Twojego
pozdrawiam
*przez dobra chwile zastanawialam sie dlaczego pisalam w tym poscie o lucasie i SW:))

Napisalas 4, a ja to przeczytalem i zrozumialem jako "cztery" a nie "czwarta" :P
Ja z kolei kiedys na jakiejs stronie poswieconej SW widzialem wlasnie wypowiedz odnosnie 9 filmow a nie 12. Stad tez, napisalem, ze to wszystko plotki. Taki chwyt marketingowy zeby zobaczyc jaki bedzie odbior tych newsow.
Tez czytalem, ze nowy film moze dotyczyc zupelnie innych postaci, jednakze, skoro scenariusz jest objety, ze tak powiem, klauzula tajnosci, to do momentu conajmniej trailerow, wszystko to tylko spekulacje.
Ksiazki, komiksy czy gry, o ile roznie wpasowuja sie w fabule znana nam TYLKO z filmow (zwlaszcza gry) o tyle rozbudowuja swiat na tyle, ze mozna uznac temat za wyczerpany a kolejne produkcje beda juz tylko zwyklym komercyjnym gownem aby wyciagnac jeszcze jakies pieniadze, vide Tomb Raidery czy wszystko zwiazane z Marvelem (Spiderman, Fantastyczna 4, Wolverine, Srebrny Surfer, Iron Man itd.). To sie moze podobac tylko slepym fanatykom, ktorzy kupia nawet papier toaletowy z podobizna szturmowcow. ;) Ja zas pomimo uwielbienia dla SW staram sie obiektywnie patrzec i uwazam, ze nalezy wiedziec "kiedy ze sceny zejsc".

Akurat ksiazek nie czytalem, bo zauwazylem, ze w Polsce sa tylko wybrane pozycje z kilkudziesieciu, ktore wyszly. A te akurat chcialbym przeczytac wszystkie w kolejnosci. Natomiast animowana seria jest wg mnie swietnym uzupelnieniem miedzy epizodami 2 i 3. Na dodatek w znosnej formie i nie rozciagnieta az nadto.

Z jednej strony nie moge sie doczekac a z drugiej zdaje sobie sprawe, ze to juz nie bedzie to samo. Niemniej zaleznie od tego jaki bedzie efekt epizodu 7 bedzie wiadomo czy cokolwiek ponad VII bedzie mialo sens. Ja sie wychowalem na ep 4-6 wiec inaczej postrzegam serie niz ktos kto poznal ja dopiero z epizodow 1-3. Mnie bardziej interesowala fabula i swiat w starych czesciach niz romansidlo z nowych. Scena, w ktorej Anakin zostaje "uratowany" jest wg mnie gorzej niz tragiczna. Ale w jakis sposob trzeba bylo przedstawic ta przemiane.

Tak czy siak to nie ten temat ;) I wracajac do "3 metrow..." jesli ktokolwiek pisze cokolwiek o 3 czesci to ma to tyle wspolnego z prawda co spekulacje nt. fabuly epizodu VII wspomnianej wyzej serii. ;)

użytkownik usunięty
OkweL

a w tej kwestii absolutnie sie zgadzam:-) nie wiem skad ludzie biora te 'wiadomosci z hiszpanskich mediow' czy informacje -ostatnio widzialam taka wypowiedz jednej dziewczyny - ze 3 czesc juz w marcu wchodzi do kin ;p moze pisza cokolwiek, byleby napisac w ogole

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones