PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 113
ocen
7,3 10 1 85113
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Jestem ogromną fanka 3MSC. Najpierw obejrzałam zupełnie przypadkiem hiszpańską wersję, później zabrałam się za książę i skusiłam się jeszcze by zobaczyć włoską wersję. Najbardziej podoba mi się adaptacja hiszpańska. Wydaję mi się nawet, że jest lepsza od książki i o nieba lepsza od włoskiej(porażka). Nie mogę się doczekać na premierę Tylko Ciebie chcę! Cały czas żyłam cichą nadzieją, że nas zaskoczą i na końcu Hache i Babi będą razem. Jednak szperałam trochę po hiszpańskich stronach i odkryłam ze 3MSC od początku miało być pierwszą częścią trylogii! (dla mnie kompletne zaskoczenie, książki są tylko dwie). Scenariusz do trzeciego filmu ma nawet napisać Moccia. Po tym jak to przeczytałam już przestałam sie łudzić nadzieją na happy end, jeśli ma być kolejna cześć do pewnie dopiero wtedy H&B będą razem. Jestem jednak przekonana, że film będzie dużo lepszy od książki, już w samych zwiastunach widać że będzie więcej wątków, więcej akcji. Jak znajdę trochę czasu zobaczę włoskie Tylko Ciebie chcę jednak przypuszczam, że to strata czasu:) Jeśli ktoś słyszał coś na temat trylogii to proszę napisać!

ocenił(a) film na 5
sabter

Też właśnie czytałam że będą trzy części filmu :) Podobno historia Hache i Baby zrobiła wielką furorę więc robią kontynuację :)
Do włoskiej wersji ''Tylko Ciebie chcę'' to faktycznie szkoda czasu, totalna porażka jak dla mnie

ocenił(a) film na 5
Niunia_33

Ja oglądałam 1cz. w niewiedzy, że właśnie powstaje 2ga. A tu się dowiaduje, ze będzie jeszcze 3cia ;) Modle się tylko, żeby cala trylogia skończyła się tak jak wszyscy chcemy i podejrzewamy! Bo fani będą strasznie zawiedzeni... Jak się kończyła 1 cześć (a nie wiedziałam jeszcze, że będzie 2ga) to byłam bardzo zniesmaczona tym, że oni jednak się rozstali. A tu taka niespodzianka ;) Bądźmy dobrej myśli!

ocenił(a) film na 10
Emilciaa

tak zakończenie było zaskakujące ale przynajmiej bardzo się na nim wzruszyłam :)

ocenił(a) film na 6
Aselka

Też się wzruszyłam odrazu zaczynałam poszukiwania informacji o kolejnych częściach

ocenił(a) film na 7
Aselka

Też się zawsze wzruszam na końcówce 1cz. :)
A właściwie, to wyłam jak bóbr ;p

ocenił(a) film na 6
Niunia_33

Cyba żartujecie :P Wkońcu jakaś dobra nowina. Ciekawe ile będą nam kazać czekać i czy napewno zakończenie będzie takie jakie wszyscy sobie wymarzyliśmy. Eh nawet się skusze dzieki tej nowinie obejrzeć z napisami drugą część jak tylko wyjdzie :)

ocenił(a) film na 10
Niunia_33

Powiem wam ty;e KOchma trzy metry nad niebem :D i wiem na 100005 że będzie trzecia częśc gdyż pierwsze dwie części przynioły wile korzyści realizatorą tego fuilmu i sławe akotra więc na 10100% będzie a można info na tem temat znaleść w necie :D trzymamy kciuki żeby Acie był z Babi <3 kcoham ich .. i cieszy mnie równiez to że w realu są para już od 3 lat :D

ocenił(a) film na 10
sabter

co ty mówisz na prawdę? ale super by było :) ja uwielbiam ten film ! już nie mogę się doczekać 2części a jak by jeszcze kolejna cześć powstała to była by rewelacja!

ocenił(a) film na 10
sabter

to by było świetnie! oby tak się stało.. żeby ta 3 część powstała jak najszybciej :)

kall

o jejuniu to cudownie ! powaznie macie jakiegos linka do srony gdzie mozna o tym poczytac pozdrawiam :D

chrypa

Informacje na ten temat znalazłam na tych stronach:
http://www.elseptimoarte.net/-tres-metros-sobre-el-cielo--sera-la-primera-de-una -trilogia-9931.html
http://soy.bluebbva.com/2011/01/tres-metros-sobre-el-cielo-pasara-a-ser-una-tril ogia.asp

Mam nadzieję, że nie będziemy zbyt długo czekać! Liczę na jakiś happy end! Jak myślicie kiedy będzie można zobaczyć Tengo ganas de ti z napisami? Bo mój hiszpański niezbyt dobry jest...

ocenił(a) film na 5
sabter

Z napisami myślę że może na początku lipca już będzie :) Oby :) Już się nie mogę doczekać :) Mój hiszpański też jest średnia ale ze zrozumieniem myślę że dam sobie radę :)

ocenił(a) film na 10
Niunia_33

dal mnie musi być z napisami, bo nie uczyłam się nigdy hiszpańskiego, chociaż bardzo mi się ten język podoba :)

ocenił(a) film na 8
kall

Czy ktoś się orientuje czy 'Tylko Ciebie chcę' będzie w polskich kinach?

ocenił(a) film na 10
ColdAsYou

chyba niee

ocenił(a) film na 5
ColdAsYou

Z tego co wiem to nie będzie go u nas a szkoda...
Tak sobie myslę że jeśli nakręcą na podstawie książki to na koniec Hache będzie z tą głupią Gin więc może w 3 części w końcu połączy się z Baby :P

ocenił(a) film na 9
Niunia_33

głupia Gin? haha, to wreszcie dziewczyna która ma osobowość. Jak dla mnie ta snobka Babi może się nawet powiesić jeśli chce. Albo nie, bo szkoda jej siostry.

ocenił(a) film na 8
Madziunia_filmweb

No jak dla mnie Gin zachowuje się jak chłopak, ale ok każdy ma swoje zdanie.

ocenił(a) film na 8
Madziunia_filmweb

Gin jest genialna! Babi mnie wkurzyła tym, że przespała się z Hache bezsensownie na plaży, w sumie wykorzystała go myśląc bardzo egoistycznie. A on w sumie też mógł się pohamować. Chociaż uważam osobiście, że większa jest jej wina, bo to ona go uwiodła i zabrała na tą plażę. Podziwiam Gin, że nie zrezygnowała z miłości, mimo tego, że została bardzo skrzywdzona. A Hache rozumiem, musiał poczuć się strasznie po tym co zrobił Gin.

ocenił(a) film na 8
izabelle202

Nie powinno być zadnej 3 czesci, takie zakonczenie jest super

ocenił(a) film na 6
kall

A mam pytanie czy ktoś ma napisy do pierwszej części?? Oglądałam z angielskim później w necie z polskimi a jeszcze później ściągnełam i po hiszpańsku leciałam a chciałabym mieć właśnie do tej wersji z napisami.

Niunia_33

Właśnie skończyłam ogladać wersję z napisami. Mam nadzieję, że trafisz na lepsze napisy niz ja, bo mimo, że kiepsko znam hiszpański to okazało się, że znam go dużo lepiej niż tłumacz napisów do filmu... póki co napisy to porażka, w wielu miejscach są tak pojechane, że nijak się mają do tego co się dzieje i co mówią aktorzy, a momentami wcale ich nie ma...

ocenił(a) film na 10
kall

tak sie ciesze ze bd 3czesc! ! ! kocham 3MSC :)

ocenił(a) film na 9
sabter

mam kisiel w majtkach czytając to!!!!!! :D a tak naprawdę to bardzo się cieszę! ten film to bardzo dobry dramat! uwielbiam takie :)

ocenił(a) film na 10
sabter

super jak bd :DDD

ocenił(a) film na 7
sabter

Czyli tego filmu nie bedzie w polskich kinach? Co za dziady! Puszczaja jakies gnioty, a porządnego filmu nie moga! widze, ze nie tylko ja wpadlam w szał czekania na 2cz 3MSEC! Uwielbiam ten film. Ale po zwiastunach juz widze, ze nie polubie tej całej Gin. Ciesze sie, ze bedzie 3 czesc i w koncu, tak jak nalezy moja ukochana parka sie złączy :) Juz nie moge sie doczekac! Moze ktos zrobi mi urodzinowy prezent i doda napisy na 5 lipca,bylabym wdzieczna!

ocenił(a) film na 5
KaroCz

To prawda gnioty to oni chętnie puszczają, a jak coś pięknego wyprodukują to nie bo po co.... Też nie polubię tej Gin. Ona jest nawiedzona jakas. Mam nadzieję że doczekamy zakończenia że Baby i Hache będą razem :)

ocenił(a) film na 10
Niunia_33

hej :) czy moze wiecie czy jest 3 część ksiązki Trzy metry nad niebem?

ocenił(a) film na 5
anitaa250

Trzeciej części jeszcze nie ma. Podobno ma powstać ale czy tak się stanie to nie wiadomo...

ocenił(a) film na 10
Niunia_33

oby powstala jak najszybciej bo zakonczenie drugiej części jak dla mnie nie do konca bedzie fajne ;P

Niunia_33

ma powstać również trzecia książka? czytałam tylko o tym ze ma być trzecie część filmu

ocenił(a) film na 5
sabter

No ma powstać też książka ale wiesz jak to jest :) Może to tylko plotka...

ocenił(a) film na 5
Niunia_33

NAJNOWSZE PLOTY O 3 CZĘŚCI :)
Wiecie co tak poszperałam w necie, no i wyczytałam że faktycznie możliwe że powstanie trzecia część, która ostatecznie zamknie całość. Dużo zależy podobno od oglądalności ''Tengo ganas de ti''.... Tak więc bądźmy dobrej myśli, bo jak dla mnie to nadal film nie jest skończony. :)

ocenił(a) film na 10
Niunia_33

noo mysle ze ogladalnosc na pewno bedzie duza ''Tengo ganas de ti'', poniewaz wszyscy czekali na to ze Babi z Hache sie zejda a tu jednak inne zakonczenie.. i skoro film zakonczyl sie tak nie wiadomie w stosunku do Babi i Hache, bo ani nie wiadomo bylo czy w koncu Babi wezmie ślub i ani czy Hache tak na prawde przestal kochac Babi i wrocil do Gin.. Wedlug mnie 3 część wyjdzie i zakonczy te dwie czesci na dobre :)

ocenił(a) film na 6
anitaa250

Na oglądalność w boxoffice hiszpańskich trzeba poczekać do piątku lub soboty i zobaczymy na którym miejscu się plasują :P

ocenił(a) film na 10
CiPs

Zerkałam tu i tam i już są wyniki. Może ktoś bardziej ogranięty z językiem nam je przybliży? :)

ocenił(a) film na 10
Niunia_33

Oby była ta 3 część ! Teraz zaczęlam czytac ksiazke Trzy metry nad niebem i jest cudowna! i czekam na 2 czesc filmu :)

Niunia_33

Zgadzam się z tobą, też nie lubię Gin. Pod koniec gdy H oglądał wystawę zdjęć i się okazało, to co się okazało to nawet zaczęłam się jej bać. To jakaś psycholka. Jedno mnie zastanawia: jakim cudem zrobiła zdjęcia ze sceny na plaży Babi i H skoro była wtedy w piwnicy z tym reżyserem? Czyżby niedociągnięcie w filmie?

ocenił(a) film na 7
Lili89

No własnie i później miała jeszcze pretensje do niego "zostawiłeś mnie tu samą". Ale spoko, to pewnie nie przeszkadzało jej w tym ,żeby jechać za nim na plażę, sfotografować go z Babi i wrócić z powrotem, by on ją mógł znaleźć w opałach.
Gdzie tu logika. Naciągnięcie małe (a może i spore, bo nie wszyscy na to zwrócili uwagę). Ale fakt, to zdjęcie, które było na początku z karnawału w Notting Hill - czy to, że Hache był na zdjęciu wskazywało na to, że ona za nim specjalnie przyjechała? Czy zauważyła go na swoim zdjęciu dopiero jak go poznała po akcji na stacji benzynowej? (Przedtem przecież też za nim jechała specjalnie i robiła zdjęcia na placu.) Ten motyw przypomina mi film Apartament. Ona to zaplanowała, chciała, by to wyglądało na przeznaczenie, a od dawna znała Hache i po prostu wiedziała jak sobie owinąć go wokół palca. I jeszcze ta hipokryzja, kiedy mówiąc " Nic co jest dobre nie jest łatwe" . No właśnie. Więc ona jest przeszkodą i utrudnieniem na drodze jego i Babi...

coffeelicious

Myślę dokładnie tak samo jak ty...mam nadzieję, że H zmądrzeje...albo dorwę sie do książki :p

coffeelicious

Też myślałam, że ona pojechała za nim na plażę. Ale ta fotka, która tak mi namieszała w głowie, okazało się że zrobiona była w pierwszej części ;)
Chyba, że nie o tej samej fotografii myślimy :D mnie zmyliło to zdjęcie, w którym widać jak Babi siedzi Hache na plecach ;)

Mam nadzieję, że ta trzecia część powstanie na pewno i już niedługo :D

ocenił(a) film na 3
coffeelicious

czytałam książkę i Gin znała Stepa (Hache) przed tym jak jeszcze nie był z Babi. Już w tedy się w nim zakochała i wszędzie zanim jeździła. a na stacji benzynowej chciała w końcu doprowadzić do spotkania i w filmie trochę dziwnie jest to pokazane, ale sens był taki, że wcześniej zablokowała dystrybutor samoobsługowy z którego korzystał Step i ona podjechała bo chciała niby nalać sobie paliwo za jego kasę (on wcześniej ją wrzucił do dystrybutora) - tak było w książce. książka jest dużo ładniejsza niż film i jest wiele pięknych scen, a w filmie wiele niepotrzebnych, które mogliby zamienić na te piękne. Poza tym fani nie ogarną wszystkiego co jest pokazane w filmie bez przeczytania książki.

p.s. jakby fani filmu przeczytali też książkę to by wiedzieli dlaczego Hache wybrał Gin, nie Babi :) w filmie nie jest t tak dobrze pokazane jak w książce. czytając książkę nie byłoby żadnych pytań :)

ocenił(a) film na 8
izabelunia6

Może i nie, ale w tej chwili dyskutujemy o filmie... a poza tym książkę próbowałam czytać i po kilkunastu stronach nie wytrzymałam, straszny styl pisania.

użytkownik usunięty
coffeelicious

Gin jest chora, to nie jest milosc, to jest obsesja...

czytalam ksiazke bardzo bardzo dawno temu. i Gin poznala Hche/Stepa na imprezie, na ktorej on (w hiszp filmie) wrzucil ja do basenu. od tej pory go sledzila i powstrzymywala sie od dzialania tylko dlatego, ze byl z Babi. a jak ona go zostawila, to skakala ze szczescia i wymyslila swoj super mega neizwyciezony plan. i to jest normalne? najbardziej smieszne bylo to, jak niby zlewala stepa, a tak na serio bez przerwy mu sie naprzykrzala - co tez nie jest az tak widocznie ujete w filmie.

faktycznie, ksiazkowa postac Babi jest pokazana bardziej negatywnie-spoiler - choc moze to nie do konca dobre slowo, bo chodzi tu bardziej o to, ze jest dosc dobitnie powiedziane, ze Babi juz Stepa nie kocha i zaciera resztki wspomnien po ich zwiazku. Step to dostrzega i wiaze sie z Gin. ALE ZAUWAZ, ze to nie zostalo pokazane w filmie w ten sam sposob (tj Babi nie ejst pewna swej decyzji, Step nie do konca obiektywnie jest za Gin) po to, by zostawic szerzej otwarta na furtke na stworzenie 3czesci filmu :-) ( a wg pierwotnego planu ksiazka HVDT miala konczyc historie, przez co jest dobitnijsza;) )

OGOLNIE DRODZY LUDZIE POLEEEECAM WAM KSIAZKE, WCIAGA NIESAMOWICIE I WCIAZ CHCE SIE WRACAC DO NIEJ, zwlaszcza 1 czesc, 2nieco traci klimat

ocenił(a) film na 10
sabter

Poszperalem troche w neci i znalazlem ze 3cz. filmu bd miala tytul ( Hache )

ocenił(a) film na 8
oceniajfilmkropka9

skoro jest już tytuł to trzecia część musi być :)

ocenił(a) film na 9
kejt373

Jak ktos bedzie wiedzail na 100%czy powstanie 3 czesc prosze o informacje.i chyba nie tylko ja czekam na ta informacje:) pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
oceniajfilmkropka9

A skąd takie info z tym tytułem? Masz jakiś link czy coś? Mam nadzieję, że to tylko roboczy bo jest beznadziejny :P Pierwszy był magiczny i fajnie wpleciony w kontekst. Drugi już tak nie powalał ale bronił się mimo wszystko i chociaż Hache to imie naszego głównego bohatera to jednak jako tytuł wyjątkowo słabo się prezentuje.

ocenił(a) film na 10
arkadia_2

http://www.antena3.com/encuentros/cine/fernando-gonzalez-molina-hay-tercera-part e-llamaria-hache_2012060800036.html
Tu sa jakies info na temat 3cz.

ocenił(a) film na 10
oceniajfilmkropka9

O łał. A oglądałaś wywiady jakieś? Obsada coś mówi? Kurde bo sie napale zaraz jak szczerbaty na suchary :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones