PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 128
ocen
7,3 10 1 85128
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

czy wiadomo coś na temat powstania 3 części?

rebelliousxx33

24 stycznia 2017 r. premiera III części :) Ponieważ odkryłam filmy wczoraj zainteresowała mnie trzecia część. Sprawdziłam więc Twitter Mario i będzie:)))
pozdrawiam

novocaina_filmweb

o matko dziękuję, ale czemu ja sama na to nie wpadłam XDDD

novocaina_filmweb

ale czy to na pewno chodzi o 3 część?

ocenił(a) film na 6
rebelliousxx33

wtedy jest premiera książki,a nie film.

ocenił(a) film na 7
rebelliousxx33

Na temat książki tak (24.01.2017r) a jak sądzicie co w niej będzie?

ocenił(a) film na 7
ZaczarowanaViolka

to znaczy, że filmu nie będzie?

ocenił(a) film na 9
Rocket17

Jeszcze nie podjęto decyzji czy mają zamiar kontynuować film :)

breakeven

A jaki jest tytuł książki?

ocenił(a) film na 9
xnicolex

Trzy razy ty :)

breakeven

Czytałam, że raczej będą kręcić ostatnią część. Fani tego pragną, poza tym filmy zgarnęły dużo pieniędzy więc to raczej przesądzone.

ZaczarowanaViolka

Czytałam że książka ma mieć 800 stron, prawdopodobnie ksiązka na polski zostanie przetłumaczona w marcu lub kwietniu.

ocenił(a) film na 8
kisma

Wersja hiszpańska ma dokładnie 816 stron i niestety, ale to zbyt dużo... bo dostajemy wiele rozdziałów, które nic nie wnoszą do historii, za to bardzo zwalniają rytm książki. Moim zdaniem książka nudna i monotonna, momentami wręcz męcząca. O finale nie będę pisać, by nie spoilerować (ale mnie osobiście bardzo zawiódł). Czuć, że książka pisana na siłę, by wykorzystać popularność poprzednich części.

RiDka

Znam zakończenei chociaż ksiązki nie czytałam, ale dzięki za opinie, przynajmniej wiem czego się spodziewać :)

RiDka

Ja bym chciała poznać zakończenie :(

ocenił(a) film na 8
dinus123

Zakończenie okropne jak dla mnie

RiDka

Możesz mi napisać zakończenie na priv, kto z kim był razem? Nie mam możliwości tego przeczytać, z góry dziękuję.

kisma

mogła bym poznać zakończenie tej książki bez czytania jejxd?

rebelliousxx33

Mamy czerwiec 2017r. Będzie w końcu ta trzecia część FILMU czy będą czekać aż główni aktorzy będą mieć po 50 lat ? Jest wogóle temat filmu w Hiszpanii czy skończyło się na książce? Ma ktoś jakieś info?

MattPB

No nie wiem czy głównie aktorzy zagraliby rozstali się i nie wiadomo w jakich są stosunkach...

MattPB

podobno 26 września ma być premiera 3 części filmu z tego co mi koleżanka mówiła <3

rebelliousxx33

Ktoś coś wie na temat 3 części? Czy nie powstanie?

ewczixo

Podpinam się pod pytanie.

ocenił(a) film na 9
rebelliousxx33

Jest książka, więc może będzie film.

rebelliousxx33

czy po tych trzech latach znalazł ktoś odpowiedź na te nurtujące pytanie?

cieplaherbatka

Autor ksiązki na swoim instagramie 1 października wstawił informację, że pracują nad filmem. Tak więc, tak będzie kontynuacja.

ocenił(a) film na 7
Natalia_Brojer

Wiadomo kiedy będzie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones