PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 122
oceny
7,3 10 1 85122
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Jestem ogromną fanka 3MSC. Najpierw obejrzałam zupełnie przypadkiem hiszpańską wersję, później zabrałam się za książę i skusiłam się jeszcze by zobaczyć włoską wersję. Najbardziej podoba mi się adaptacja hiszpańska. Wydaję mi się nawet, że jest lepsza od książki i o nieba lepsza od włoskiej(porażka). Nie mogę się doczekać na premierę Tylko Ciebie chcę! Cały czas żyłam cichą nadzieją, że nas zaskoczą i na końcu Hache i Babi będą razem. Jednak szperałam trochę po hiszpańskich stronach i odkryłam ze 3MSC od początku miało być pierwszą częścią trylogii! (dla mnie kompletne zaskoczenie, książki są tylko dwie). Scenariusz do trzeciego filmu ma nawet napisać Moccia. Po tym jak to przeczytałam już przestałam sie łudzić nadzieją na happy end, jeśli ma być kolejna cześć do pewnie dopiero wtedy H&B będą razem. Jestem jednak przekonana, że film będzie dużo lepszy od książki, już w samych zwiastunach widać że będzie więcej wątków, więcej akcji. Jak znajdę trochę czasu zobaczę włoskie Tylko Ciebie chcę jednak przypuszczam, że to strata czasu:) Jeśli ktoś słyszał coś na temat trylogii to proszę napisać!

ocenił(a) film na 9
oceniajfilmkropka9

Nie rozumiem hiszpanskiego,ale mozna bylo wyniknac z tego linku co podalas ze powstanie 3 czesc.ale jakby ktos znal hiszpanski to moze by nam ten link przetumaczyl hehe:) i bymy sie dowiedzieli dokladnie

ocenił(a) film na 8
Monika2244

DAj link to ci przetłumaczę, bo się hiszpańsiego uczę ;))

ocenił(a) film na 10
oceniajfilmkropka9

Tłumacząc tekst za pomocą translatora rzeczywiście jest wzmianka o trzeciej części... ale i tak zanim ona powstanie minął kolejne dwa lata...

ocenił(a) film na 10
beatha1988

Ogladalem wywiady ale moj Hiszpanski tez nie jest zaciekawy, ale cos tam zrozumialem ze 3cz. powina powastac ale zawiele szczegolow nie podaj pisza tylko ze jak juz bd wiadomo co i jak beda o tym mowic w TV i tp , wiec trzeba czekac, napewno bd trzeba poczekac az powstanie film ale cierpliowos poplaca :D

ocenił(a) film na 10
oceniajfilmkropka9

ja wyczytałam, że reżyser w drugiej części pozostawił "furtki" dla powstania części zamykającej historię Hache i Babi ;) więc,,, czekajmy ;))))

ocenił(a) film na 10
beatha1988

Furtki mówisz? :D Te furtki może o których tyle tu deliberujemy? :D Czyli, że mamy rację. Nawet jeśli 3 część nie powstanie (TFU TFU!) to jednak pewne niejasności pozostawione zostały celowo. Trzymam teraz kciuki aby popularność Tengo Ganas de Ti sięgnęła zenitu naprawdę bijąc wszystko na głowę. Bo wtedy 3 część będzie bankowo :) A z tego co zrozumiałam to aktorzy główni tj Babi i Hache wyrazili chęć zagrania w 3 części :D

ocenił(a) film na 10
arkadia_2

w jednym z wywiadów po ukazaniu się 2 części aktorka mówi, że Babi kocha Hache i, że 2 częśc pozostawia wiele niejasności a poza tym reżyser planuje odejśc od historii opisanej w książkach i 3 częśc będzie - wzorując się na innych tego typach produkcjach jak,np. Zmierzch. Tak więc 3 częśc na pewno będzie z tymi samymi aktorami a tytuł roboczy to "Hache" lub też "Mów do mnie Hache" czy coś podobnego -różnie tłumaczą

ocenił(a) film na 10
beatha1988

Wielkie dzięki. To już bardzo konkretne informacje :) Druga wersja tytułu zdecydowanie lepsza. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Hache w filmie tłumaczyli jako 'bohater' :) Ma to jakoś więcej sensu dla mnie. Dobra wiadomość z samego rana!

A do tych którzy mówią, że na film trzeba będzie czekac kilka lat. Ja osobiście obstawiam rok. Wiecie, że 3MSC było kręcone od maja do lipca? :D Uwinęli się skubańce w 3 miesiące z takim cudnym filmem! :D Teraz pewnie też będą chcieli wiecie kuć żelazo póki gorące. :)

ocenił(a) film na 10
arkadia_2

Cos nowego http://www.elblogdecineespanol.com/?p=8512

ocenił(a) film na 10
oceniajfilmkropka9

Eh ale z tego co zrozumialam z ostatniego akapitu to bardzo możliwe, że trzecia część będzie poruszała w większej mierze wątek postaci drugoplanowych z poprzednich części.

Mam szczerą nadzieję, że tego nie zrobią bo byłby to jak dla mnie strzał w stopę. Taki zawód. Wiadomo jak sami napisali to jest historia miłosna Babi i Hache. Wszyscy zatem czekają na ich ponowne połączenie a nie na historię bohaterów druglo planowych <sciana> No nic niemniej jednak ciszy coraz to większa ilość napływających informacji na temat 3 części. Mam nadzieję, że producenci wiedzą, że jak zrypią sprawę i będzie mało Babi i H i nie będzie ich scen miłosnych i jak nie skończą razem to fani ich zjedzą :P Znaczy sie dochody będą mniejsze. Mniejsza ilość ludzi pójdzie do kina, kupi DVD itp...

użytkownik usunięty
oceniajfilmkropka9

jak słodko;d

sabter

Wszyscy mówią już o trzeciej części, a ktoś oglądał może drugą? :)

ocenił(a) film na 10
gwiazdeczka96_2

heh, no fakt , że już wszyscy na 3 częśc czekają a to tylko dlatego, że druga zakończyła się inaczej niż większośc by chciała. częśc druga jeszcze tylko po Hiszpańsku ;-/ oglądałam trochę ale poczekam na polskie napisy

beatha1988

cześć. wiecie gdzie moge obejrzec druga cześć 3MSC ?! WAŻNE ! prosze o linki ;)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
myyystar_2

jak na razie dostępny jedynie w wersji hiszpańskiej, na polskie napisy będzie trzeba jeszcze poczekać

ocenił(a) film na 8
myyystar_2

ja oglądałam na tej stronie:
http://pccineforo.blogspot.com.es/2012/06/tengo-ganas-de-ti.html
fakt faktem kinówka i ktoś nie umie nagrywać,gdyż połowa filmu to boczna ściana i sufit,ale jest ok.

ocenił(a) film na 10
Narcolepsy

no kopia nie ciekawa i czekamy na napisy

ocenił(a) film na 8
zocha28

jakby ktoś był bardzo niecierpliwy, np.ja...
btw. 'nie ciekawa' pisze się razem:)

ocenił(a) film na 10
zocha28

upsss..: ) no ale też jestem niecierpliwa i nie mogę się doczekać lepszej wersji

ocenił(a) film na 8
zocha28

http://dwn.so/v/DSDC46339E
wersja nawet dobra i napisy pl :)
POLECAM i nie moge sie doczekac 3cz. :D
H&B! :D

myyystar_2

youtube tylko ciebie chce 1/8
na przykład tu;)

myyystar_2

na zalukaj tytół Tylko ciebie chcę

gwiazdeczka96_2

Tylko Ciebie chcę to kontynuacja filmu Trzy metry nad niebem, stąd wszyscy mówią o trzeciej części - ta to część druga opowieści o Hache.

ocenił(a) film na 6
sabter

Tengo ganas de ti pierwsze miejsce z box office. Nieźle :p

użytkownik usunięty
CiPs

No to trzecia część to tylko kwestia czasu i tzw "kiedy" :)

ocenił(a) film na 8

a czy wiecie moze jaki tytul bedzie miala ta trzecia częśc ? super, ze to robia. na 1 plakalam jak bóbr, na 2 w sumie tez bo nie moglam sie uspokoić po pierwszej ;) nie mg sie juz doczekac !!!

ocenił(a) film na 5
VampireGirl1275

a ja płakałam po 1, ale po 2 byłam bardziej zła niż smutna. Czemu ona wzięła ślub no i czemu on jest z tą Gin.... :/ nie podoba mi się to.

martyn_ka_2

Zastanawiam się, czy Babi wzięła ten ślub, bo np. podczas kolacji z rodzicami, wtedy kiedy jej siostra oświadczyła, że będzie miała dziecko nie było tego 'męża'... albo kiedy Babi była na tej całej dyskotece kiedy mineła się z Hacze też jej 'męża' nie byłoo... po drugie gdyby wzięła ślub nie mieszkała by raczej z rodzicami... Miejmy nadzieję, że ściemniała i że Hacze zostawi tą Gin... ; )

madziulka_1884

no oby tak było :D
Ona chyba się jeszcze nie ożeniła ...

ocenił(a) film na 7
martyn_ka_2

dziewczyny ona nie wyszła za mąż. Źle przetłumaczono to zdanie. Ona do H. powiedziała, że niedługo wychodzi za mąż, a nie że już wyszła ;)

martyn_ka_2

no właśnie tam złe jet tłumaczenie a koniec tego filmu jest do dupy ten H. Sam nie wie czego chce tak lata za Babi a jest z druga i w kółko

ocenił(a) film na 10
sabter

Wczoraj obejrzałam 2 cześć filmu. Supeeerrrrr ;-). Nowa dziewczyna H dużo fajniejsza od Babi :D . Niby takie normalne romansidlo, a jednak coś w nim jest :-))) (innego) ;-)

sabter

Pamiętam jak rok temu mówili w "Panoramie" o zwyczaju zostawiania na pewnym moście we Włoszech kłodek przez zakochanych, co powodowało jakieś tam komplikacje. Pamiętam, że lektor powiedział, iż zwyczaj ten wziął się od książki "Tylko Ciebie chcę" napisanej przez F. Moccię i wielu Włochów ma zamiar pisać petycję, aby w trzeciej części książki została usunięta tra tradycja zakochanych. I chyba pokazywali też jakieś urywki z filmu, ale chodzi mi cały czas o włoską wersję.

ocenił(a) film na 9
Metropholis

i jak ? już coś więcej wiadomo? :) pracują nad 3 częścią ? :)

agnieszka_9797

Dobre pytanie, bo kompletnie nic nie wiem i na domiar złego nawet nie wiem skąd się mam dowiedzieć. Wikipedia milczy :-) Z resztą nawet książki jeszcze nie ma.

ocenił(a) film na 7
sabter

Wolałabym, żeby nie było trzeciej części. Jak dla mnie mogło nie być i drugiej. Film nie kończył się co prawda happy endem, ale dawał pole do popisu wyobraźni widza. Druga część trochę popsuła moje odczucia co do pierwszej. Ale i tak była świetna. I jak dla mnie, zakończyła się happy endem.

ocenił(a) film na 10
kaja12_1995

W trójce to juz byłoby wszystko naciągane. Na dwóch częściach powinno się skończyć ;-). To fakt

ocenił(a) film na 9
Triptyque

A moim zdaniem nie. Ponieważ faktycznie mogłoby to się skończyć tylko na 1 części, ale jak już zrobili 2 to czekam na 3, bo 2 część tak jakby nie skończyła się do końca.. Jakby np było, że Babi wzięła już ślub to ok, a ona dopiero weźmie.. Więc jak dla mnie to zupełnie nie było koniec tej historii. Nie ma książki, ale mam nadzieję, że coś już nad tym myślą :)

ocenił(a) film na 10
agnieszka_9797

i co bedzie w 3? ja nie widze sensu, bo nikt sie juz z nikim nie zejdzie . bedzie to strasznie naciagane :)

ocenił(a) film na 8
Triptyque

a tak w ogóle dla wszystkich polecam "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie", film autora "3 metrów" i "Tylko ciebie chcę"

ocenił(a) film na 8
sabter

w wersji włoskiej są lepsze piosenki, posłuchaj Tiziano Ferro - Ti scattero una foto

anarose_filmweb

Albo Tiziano Ferro - La poura che... Przepiekne ;-)

ocenił(a) film na 10
sabter

Ja słyszałam że tytuł 3 części "Trzy metry nad niebem" to "Wybacz, ale wciąż cię kocham" Jeśli taki ma być naprawde tytuł to zapowiada się bardzo interesująco ; D

ocenił(a) film na 10
Filmomaniaczka15

na jednej ze stron hiszpańskich w wywiadzie z aktorami filmu podano tytuł roboczy "mam na imię Ache" , pisano również, że 3MSC to trylogia (więc trzecia częsc prawdopodobnie powstanie).

ocenił(a) film na 10
sabter

Witajcie. Macie jakieś najnowsze informacje odnośnie 3 części? Jestem po seansie 2 części i jestem załamany. Nie myślałem że jakieś romansidło może tak na mnie wpłynąć :) Oczywiście w 3 części H ma być z B. Bez dyskusji. Obojętnie co było w książce.

ocenił(a) film na 9
grand1911

Dokładnie ~grand1911 zgadzam się z Tobą ! :) Nie, "Wybacz, ale będę mówiła ci skarbie" to nie jest 3 część.. Jak już to "Wybacz, ale wciąż Cię kocham" chodź nie jestem stuprocentowo pewna, gdyż dopiero wyszła książka we Włoszech.. Lecz nie wiem niestety czy była to książka Moccia :( Wynalazłam jednak w sieci, że "No sé lo que puede pasar, (Federico) Moccia -autor de las novelas en las que se basan estas películas- dice que hay mimbres para una tercera, pero veremos; yo tengo ideas, hay muchas cosas que quedan abiertas, sitios que transitar...y sí, creo que los personajes aguantarían, habría que darles un salto en el tiempo, pero qué sabemos de lo que pasará dentro de un año...por qué no..." czyli, że jak najdą go chęci i uporządkuje sprawy i aktorzy też, to czemu nie. Czyli może powstać dopiero, ale nic nie wiadomo czy powstanie.. Pisali też, że jakiś rosyjski Don chce wykupić od Frederica te powieści.. i zrobić trzecią... Wrr. Sama nie wiem : ) Musimy poczekać (chyba tylko to nam zostaje) pare lat na jakąś decyzje :p

agnieszka_9797

a na jakiej stronie to znalazlas???

sabter

ja właśnie skończyłam oglądać 2 część i wszystko ładnie, pięknie, tyle że paru rzeczy nie rozumiem. Po 1 czemu ta całą Katina zadzwoniła do H żeby do niej szybko przyjechał, skoro H po tym telefonie pojechał do Babi?? I jeszcze skąd Gin miała zdjęcia H z Babi na plaży??

ocenił(a) film na 6
pinkapanska1

Wydaje mi się że Katina zadzwoniła do niego i kazała mu przyjechać w odpowiednie miejsce tzn. tam gdzie jest Babi. A co do Gin to ona od dawna interesowała się Hache i obserwowała go, dlatego ma jego zdjęcia.

natalia66

no tak, ale przecież jak H był z Babi na plaży, to Gin była na tej uroczystości, w tej piwnicy xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones