PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 122
oceny
7,3 10 1 85122
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Jestem ogromną fanka 3MSC. Najpierw obejrzałam zupełnie przypadkiem hiszpańską wersję, później zabrałam się za książę i skusiłam się jeszcze by zobaczyć włoską wersję. Najbardziej podoba mi się adaptacja hiszpańska. Wydaję mi się nawet, że jest lepsza od książki i o nieba lepsza od włoskiej(porażka). Nie mogę się doczekać na premierę Tylko Ciebie chcę! Cały czas żyłam cichą nadzieją, że nas zaskoczą i na końcu Hache i Babi będą razem. Jednak szperałam trochę po hiszpańskich stronach i odkryłam ze 3MSC od początku miało być pierwszą częścią trylogii! (dla mnie kompletne zaskoczenie, książki są tylko dwie). Scenariusz do trzeciego filmu ma nawet napisać Moccia. Po tym jak to przeczytałam już przestałam sie łudzić nadzieją na happy end, jeśli ma być kolejna cześć do pewnie dopiero wtedy H&B będą razem. Jestem jednak przekonana, że film będzie dużo lepszy od książki, już w samych zwiastunach widać że będzie więcej wątków, więcej akcji. Jak znajdę trochę czasu zobaczę włoskie Tylko Ciebie chcę jednak przypuszczam, że to strata czasu:) Jeśli ktoś słyszał coś na temat trylogii to proszę napisać!

ocenił(a) film na 9
mrowka1504

No nie wiem, ale jakoś nie wydaje mi sie żeby nakręcili tą część o H i Gin, skoro to już było. Hmm.. ja słyszałam tylko o hiszpańskiej wersji, ale kto wie, może będzie i włoska :)

ocenił(a) film na 10
sabter

Wg mnie i hiszpańska i włoska wersja są dobre. :)
A wiadomo czy trzecia część będzie tylko hiszpańska, czy jakoś zrobią jeszcze włoską. ?

sabter

wiadomo już cos wiecej na temat 3 części ? :)

ocenił(a) film na 10
sabter

hej wszystkim.;) ślidziłam trochę wasz temat, bo czekam na częśc 3 z takim utęsknieniem, że to niewyobrażalne. przed obejrzeniem 3msc nie miałam pojęcia, że jakikolwiek film może mnie tak zauroczyć, i szczerze mowiąc, rycze jak bóbr za każdym razem kiedy Hache i Babi się rozstają. Druga cześc to dla mnie straszny zawód, nie lubię tej Gin, i nie mam pojęcia jak Hache może być z n ią jak zobaczył jej zdjęcia na wystawie. zdjęci z Pollo, z Babi z pierwszej części filmu.... zamierzam zabrać się za książkę, ale zniechęca mnie to, że są włoskie imiona...i z tego co wyczytałam to ta cała Gin śledziła go i wypisywała wszo w pamiętniku, tak.? ;)

ocenił(a) film na 9
hooney

Ja trafiłam w ogóle na 3 metry nad niebem zupełnie przypadkowo i od tej chwili jest to moj jeden z ulubionych filmów, widziałam go juz chyba z 10 razy, jak nie wiecej i tez płacze za każdym razem na zakończeniu :( Mi równiez nie przypadła do gustu druga cześć i ta cała Gin, na ale cóż. W książkach jest dużo wiecej różnic niż same imiona, ale na prawdę warto przeczytać. Tak w książce Gin zapisywala wszystko w swoim pamiętniku, ale wiecej juz nic Ci ni bede mówić, zeby nie psuć Ci książki :D

ocenił(a) film na 10
Yilia

ja lubiłam oglądać różne dramaty typu P.S I love you, The vow, dear john, remember me... smutne i też czasem łezka spadła. Dużo koleżanek polecało mi 3msc i jakoś nie chciałam, ale w końcu się zebrałam na to. szczerze mówiąc początek mnie zniechęcił, ale było warto czekać.moja ulubiona scena to scena w klubie, a to co później się dzieje, to bajka. tak się wciągnęłam, i potem tak beczałam, jak nigdy. wstyd się przyznać haha.;p i nie mogę się powstrzymać od płaczu, gdy Hache się podciąga i przelatują mu momenty z Babi... ta scena mnie rozwala od środka emocjonalnie. Film od razu trafił na górną listę moich filmów, i mogłabym oglądać go dniami i nocami. czekam na 3cią część po cichu licząc na to, że w końcu się zejdą razem... co do książki, to już ją sobie zorganizowałam, i się za nią zabieram. a co do włoskiej części, to nie chcąc nikogo urazić, ale Step nijak umywa się do boskiego Hache.♥, Pollo też jest ni czego, a sama Babi wygląda na 13 lat i jest brunetką, a w książce opisują ją jako popielatą blondynkę.Oo włoska wersja nie wpada mi w oko, i nie jest takim wyciskaczem łez jak hiszpańska.;D

ocenił(a) film na 10
hooney

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y1m1NNiq74Y konkretnie ta scena, i ten podkład muzyczny. ;)

ocenił(a) film na 9
hooney

Ogladalam dokładnie te same filmy które wymieniłaś :D ooo tak scena w klubie i ta piosenka jest po prostu najlepsza i moja ukochana, po obejrzeniu filmu od razu ja sciagnelam i słuchałam non stop, mając w głowie te własnie scenę i ich pierwszy pocałunek <3 mnie emocjonalnie rozbraja tez scena w ktorej H uderza Babi w twarz (ale uważam tez ze sama była sobie winna, gdyż nie powinna mówić mu ze Pollo zginął przez niego) ale przy scenie o ktorej mówisz to juz w ogóle nie potrafię sie uspokoić i płacze jak dziecko :p kiedy obejrzałam pierwszy raz 3 metry to myślałam o nim chyba przez 3 dni, w ogóle nie chciał mi wyjść z głowy, wiec po 3 dniach obejrzałam go ponownie xD pryznam sie ze Włoskiej wersji nie oglądałam i jakoś nie potrafię sie do tego zmusić :/ totalnie nie pasuje mi aktor grający Stepa.. Nikt sie nie równa z Mario :D ja książki oczywiście czytałam, kiedy tylko pojawiła sie na nowo w sklepach od razu ja kupiłam i ulozylam ja w mojej biblioteczce :D

ocenił(a) film na 10
Yilia

miałam tak samo, jak go obejrzałam, to ciągle mi chodził po głowie, ciągle o nim myślałam. Też uważam, że Babi jest sama sobie winna, Pollo to był jego przyjaciel, zginął, a ona mu tylko dowaliła. To nie była jego wina. I Babi nie powinna tak szybko zaczynać spotykać się z tym nadętym gostkiem. Ale Hache też mógł o nią walczyć, a on odpuścił. Ale gdzie tu happy-end w melodramacie. I mam nadzieję, że pojawi się 2ga część z o wiele lepszymi napisami, bo nawet ja, nie znając hiszpańskiego, po kontekście sytuacji widzę, że napisy nie pasują.;<

ocenił(a) film na 9
hooney

Juz są dobre napisy :) http :// chom ikuj . pl / honorkam (tylko musisz usunąć spacje) z jednej strony rozumiem H ze o nią juz nie walczył, po tym co mu powiedziała...

ocenił(a) film na 10
Yilia

i to już są aktualjne.? bo ja oglądam na playtube, albo na zalukaj i tam są dośc .... nierozgarnięte te napisy .;D oczywiście, tu też jest strona tego, że Babi go niesamowicie zraniła.

ocenił(a) film na 9
hooney

Tak aktualne, Honda_74 przetlumaczyla :D w sumie to on jej nic złego nie zrobił a ona na niego z wyrzutami naskoczyla...

ocenił(a) film na 10
Yilia

no nie zrobił jej nic złego, nie wiem czemu tak na niego naskoczyła. podobno oni są nadal parą w prywatnym życiu.?;D

ocenił(a) film na 9
hooney

Taa, tez o tym słyszałam, ale czy dalej są para to nie wiem, bo widziałam informacje sprzed z 2 lat, moze troche mniej :p

hooney

Jak na początku napisów masz okrzyki Babi, a potem w samolocie informują, że przekraczają Ocean Atlantycki, to od razu wiadomo, że to są złe napisy.

ocenił(a) film na 8
sabter

ja czekam na 3 część <3

paulinnas

czy moze mi ktos napisac jak sie nazywa tytul 3 czesci ksiazki????Po prostu zakochalam sie w tym filmie ale nigdzie nic nie moge znalezc na temat trzeciej czesci.Podobno ksiazka juz wyszla.....

ocenił(a) film na 9
marigosia

z tego co ja wiem, to nie ma jeszcze 3 części książki

Yilia

A wiesz cos na temat 3 czesci filmu???CZY w koncu beda krecic ???Nigdzie nic nie mozna wyczytyac????

ocenił(a) film na 9
marigosia

Spokojnie. Ponoć mają kręcić, ale nie wiadomo tego na 100%, trzeba czekać na jakąś wiarygodną informacje

Yilia

Umre jak sie tego nie dowiem :pierwszy raz go obejrzalam tydzien temu i od tamtej pory musze go przynajmniej raz dziennie obejrzec,oczywiscie pierwsza czesc bo druga jestem totalnie rozczarowana,dltatego nie moge sie juz trzeciej doczekac

ocenił(a) film na 9
marigosia

Aaa jeśli obejrzałaś go dopiero tydzień temu, to jesteś usprawiedliwiona xD też tak miałam, ale po takim czasie już nie jaram się tym aż tak bardzo, ale oczywiście czekam z niecierpliwością na 3 część :D

Yilia

No normalnie nie wiem ile to jeszcze potrwa,chyba mnie jeszcze zaden film tak z nog nie zrzucil a obejrzalam juz sporo filmow.Wiesz moze gdzie znajde dobre napisy z drugiej czesci to co ja obejrzalam to katastrofa!!!!

ocenił(a) film na 9
marigosia

http :// chom ikuj . pl / honorkam tyko usuń spacje, napisy Zrobiła Honda_74

Yilia

Co tam film najwazniejsze ze w zyciu prywatnym sa razem tak slodko razem wgladaja wlasnie ogladalam najnowzsze zdjecia na youtobe

ocenił(a) film na 9
marigosia

Najnowsze? Z tego roku? :)

Yilia

tak wpisz sobie mario casas i maria 2013 to sa rozne i w nich z 25.01.2013

ocenił(a) film na 10
marigosia

haha powiem Ci, że miałam tak samo;D ten film naprawdę wciąga, zaraz po tym jak go obejrzałam to myślałam o nim ciągle i potrafiłam go oglądać codziennie, a na 1 tak się rozklejam, ze głowa mała. Yilia ma racje, 3cia cześć książki jeszcze nie wyszła, ale pewnie jak wyczytałaś tutaj, to nie wiadomo czy ksiązka wyjdzie, ale scenariusz do 3ciej części filmu ma pisać autor książek.

hooney

Tak tylko kiedy on bedzie?????Skonczylam czytac 2 czesc ksiazki i moim zdaniem Babi jest w bardzo zlym swietle przedstawiona!!!Nawet gorzej niz w filmie!!!Mam nadzieje ze film skonczy sie inaczej????

hooney

haha. ja mialam podobnie po obejrzeniu 3MSC obejrzalam go z nudow ale tak mnie poruszyl ze nastepnego dnia znow go obejrzalam potem obejrzala 2 czesc i jak tylko skonczylam szukalam wiadomosci na temat 3 czesci no i wydalalo mi sie ze znalazlam znalazlam bloga na ktorym byla ksiazka podobno 3 czesc 3MSC no i przeczytalam byla zaaaajebista ale na jej koncu pisalo 'ale to tylko moja wyobraznia przeciez 3 czesci jeszcze nie ma' normalnie sie zalamalam no ale ja nie mam tak ze ogladam go non stop ja wlasnie nie moge na niego patrzec choc to najlepszy film jaki kiedy kolwiek ogladalam. Ale przeczytalam gdzies ze mimo tego ze Gin jest w ciazy w 2 czesci w ksiazce to autor calkiem odbiegnie od tego piszac scenariusz do 3 czesci (bo to autor hiszpanskich ksiazek ma napisac scenariusz) specjanie dla fanek . niej jestem pewna wiarygodnosci tych wiadomosci ale mam nadzieje ze to prawda. : )

ocenił(a) film na 9
czeekolada

Gin w drugiej czesci książek nie jest w ciąży, a książki napisał Włoch, nie Hiszpan

Yilia

mozliwe nie czytalam wiec nie wiem .ale to ze Gin jest w ciazy przeczytalam na photoblogu : wybaczalewciazciekocham. zreszta mowilam ze nie jestem pewna czy te wiadomosci sa prawdziwe. :)

ocenił(a) film na 9
czeekolada

Gin myślała ze jest w ciąży, ale okazało sie ze jednak nie jest

Yilia

aha . ja nie czytalam wiec nie wiem powiedzialam tylko to co przeczytalam na blogu . : )

ocenił(a) film na 9
czeekolada

No spoko, a ja po prostu chciałam zebys wiedziała jak jest na prawdę :) ale przeczytaj książki bo są na prawdę świetne :D

ocenił(a) film na 10
Yilia

napewno są świetne, ale ja jakoś nie mogę się do nich zabrać... oglądałam włoską część i siedziałam z jednym wielkim WTF na twarzy, bo moim zdaniem zero uczuć:( i nie potrafię wziąć się za książkę, bo jestem uprzedzona do włoskich imion..i włoskiej części.;D

hooney

wyobraz sobie ze to jest Hace i Babi (Mario i Maria)tak jak ja to zrobilam I naprawde oplacalo sie, ksiazka jest swietna tylko w drugiej czesci Babi przedstawili w zlym swietle i to mnie troche rozczarowalo.Ale tak to super!!!!

ocenił(a) film na 9
hooney

Książki są na prawdę świetne i warto je przeczytać.

Yilia

Ja dopiero dziś obejrzałam pierwszą i drugą część. I pierwsza strasznie mnie poruszyła więc szybko włączyłam drugą. Niestety 2 część mnie trochę rozczarowała, miałam nadzieję że rzuci Gin i wróci do Babi.. :(( Po dzisiejszym oglądaniu właśnie się zastanawiam czy nie przeczytać książek.. Ale z tego co wyczytałam większość dziewczyn nie poleca i mówią że film był lepszy..

ocenił(a) film na 9
Danka_102

Ale trzeba tez wziąć pod uwagę fakt iż książki są Włoskie a film hiszpański. To jest różnica, jest wiele faktów w książce które nie znalazły sie w wersji hiszpańskiej, no i w książce jest tez pare scen przedstawionych w inny sposob niż w filmie

Yilia

Ale w książce Babi i Hache też nie są razem na koniec? :(

ocenił(a) film na 9
Danka_102

To sie akurat nie zmieniło, jest to za bardzo ważna kwestia zeby to zmieniali w filmie

Yilia

;( To szkoda.. Jeden głupi błąd pod wpływem emocji i wszystko stracone..

Danka_102

musisz po prostu przeczytac jest warto!!

marigosia

No to może się za to wezmę. Trochę się boję, bo ja strasznie emocjonalnie reaguję na takie książki, a w tym przypadku już nawet po filmie chodzę taka zdołowana. Przestałam wierzyć w to że miłość przetrwa wszystko i ciągle myślę o tym filmie.. Ogólnie smutny był, a nie chcę żeby książka zasmuciła mnie jeszcze bardziej.

Danka_102

No juz myslalam ze gorszej ode mnie nie za kazdym razem jak wlaczalam film to musialam do ubikacji biegac teraz juz mi troche przeszlo, raz w tygodniu Tylko ogladam a na poczatku musialam codziennie. Po prostu jeszcze takiego czegos nie mnialam.Ale naprawde warto ksiazke przeczytac

marigosia

Skoro tak to postaram się znaleźć czas i przeczytam. A polecacie jeszcze jakieś fajne książki? Bo właśnie skończyłam czytać serię "Pretty Little Liars" i już mi się trochę nudzi..

ocenił(a) film na 9
Danka_102

Ooo a jak Ci się podobała seria PLL? bo mam zamiar przeczytać, ale nie wiem czy warto. Tylko proszę nie zdradzaj mi nic z książki ;p Ja od siebie bardzo polecam Sage Szeptem, jest nieziemska :D

Yilia

Mi się bardzo podobało. Duuużo zwrotów akcji, ciągle dzieje się coś zaskakującego. Ogólnie świetna seria. Polecam polecam polecam. :)

ocenił(a) film na 9
Danka_102

Ok dzięki, na pewno przeczytam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones