PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 129
ocen
7,3 10 1 85129
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Jestem ogromną fanka 3MSC. Najpierw obejrzałam zupełnie przypadkiem hiszpańską wersję, później zabrałam się za książę i skusiłam się jeszcze by zobaczyć włoską wersję. Najbardziej podoba mi się adaptacja hiszpańska. Wydaję mi się nawet, że jest lepsza od książki i o nieba lepsza od włoskiej(porażka). Nie mogę się doczekać na premierę Tylko Ciebie chcę! Cały czas żyłam cichą nadzieją, że nas zaskoczą i na końcu Hache i Babi będą razem. Jednak szperałam trochę po hiszpańskich stronach i odkryłam ze 3MSC od początku miało być pierwszą częścią trylogii! (dla mnie kompletne zaskoczenie, książki są tylko dwie). Scenariusz do trzeciego filmu ma nawet napisać Moccia. Po tym jak to przeczytałam już przestałam sie łudzić nadzieją na happy end, jeśli ma być kolejna cześć do pewnie dopiero wtedy H&B będą razem. Jestem jednak przekonana, że film będzie dużo lepszy od książki, już w samych zwiastunach widać że będzie więcej wątków, więcej akcji. Jak znajdę trochę czasu zobaczę włoskie Tylko Ciebie chcę jednak przypuszczam, że to strata czasu:) Jeśli ktoś słyszał coś na temat trylogii to proszę napisać!

ocenił(a) film na 10
Yilia

Hah.. ja tak samoo :D

Linka1999

Jeśli chodzi o film 3 METRY NAD NIEBEM to jest cudowny! Chociaż dokładnie wiemy, że to fikcja, a nie rzeczywistość to każda z nas kiedy go zobaczy nie może przestać o nim myśleć:)) Każda z nas chciałaby być na miejscu Babi --> to też jasne;-) Również mam nadzieję, że będzie z Babi...od początku powinno tak być, a druga część również powinna się kręcić właśnie wogół nich. Jeśli będzie 3 częśc to uważam, że Babi będzie z Hache i tak się to właśnie skończy. Ona będzie w ciąży, a Gin Tonik:) odejdzie od niego bo nie będzie chciała stać na ich drodze ku szczęściu. Gdzieś o tym czytałam, ale nie mogę już znaleść tej stronki. Jeśli ktoś będzie coś wiedział o 3 części filmu lub książki(bo to też dużo powie) to piszcie. Pozdrawiam:))

ocenił(a) film na 8
Yilia

Ja w ogóle nie sądze że bd 3część. Kocham 1 i 2 część ale powiedzmy sobie szczerze.. gdyby miała byc to by już była...

użytkownik usunięty
karolinaaaa96

Druga część Bridget Jones wyszła w 1999 roku (o ile się nie mylę), a trzecia w tym :) Chociaż, już w innym temacie pisałam, strasznie zamotali w tych dwóch i nawet jak powstanie trzecia to będzie ciężko coś z niej wykrzesać

ocenił(a) film na 8

Jeszcze nie wiadomo czy bd 3 część Bridget Jones.. ponoć aktorka Renée Zellweger nie chce znowu wcielać się w tą role.
Tak w ogóle 1 część wyszła w 2001 a 2 w 2004....

użytkownik usunięty
karolinaaaa96

Więc to i tak 9 lat różnicy. I ty mówisz o filmie a ja o książce.

ocenił(a) film na 8
sabter



Nie powinno być zadnej 3 czesci, takie zakonczenie jest super

ocenił(a) film na 9
fire109

Nie zgadzam się z Tb;)

JGumis

Jak najbardziej powinna być 3 część.
I będzie.
A jeżeli Ty nie chcesz 3 części to nie musisz oglądać.
Gdzie tu do premiery filmu ulalal ;d
Fajne ,ze Hugo jest razem w rl z Babi ,
Takie romantyczne hehe ;p

ocenił(a) film na 6
sabter

Myślę,że gdyby relacje między postaciami zostały przedstawione jak w książce to nikt by się nie zastanawiał nad tym czyt ta 3 część będzie czy nie.Po obejrzeniu filmu miałam niedosyt i pragnęłam kolejnej części aby Step/Hace był z Babi po przeczytaniu książki...zdecydowanie obstaje za Gin. Sam ten fakt powinien być dla Was sygnałem jak wyraźna jest ta różnica.

uzurpatorek

Pierwsza wielka miłosć i to za nią jestem.

ocenił(a) film na 6
Melatonina

Pierwsza wielka miłość to na ogól wspomnienia i nasze wyobrażenia o osobie z która byliśmy. To nie Step nie chciał być z Babi tylko ona zostawiła go dla innego . ON myślał o niej i nie mógł się uwolnić przez ponad 2...2,5 roku aż kiedy w końcu się spotykają jego całe wyobrażenie na jej temat znika. Smutna,ale prawdziwa historia.

ocenił(a) film na 9
uzurpatorek

Moim zdaniem, pierwsza miłość jest jak widmo, które nigdy nas nie opuszcza. Przez całe życie możemy ją wspominać i idealizować, i żyjąc dalej, zawsze będziemy za nią tęsknić. Dlatego, mimo sympatii do Gin, obstaję za Hace i Babi.

ocenił(a) film na 6
Gatiniusha

ale właśnie w 2 cześci filmu dochodzi do spotkania Babi z Stepem i to co się dzieje między nimi jest czysto mechaniczne nie ma tej chemii ..umiera idealizowane wspomnienie.

ocenił(a) film na 6
uzurpatorek

z całego serca mam nadzieję, że powstanie trzecia część! mam nadzieję, że Hache będzie z Babi, bo Gin w moim mniemaniu jest jakąś psycholką :D ogólnie to strasznie zauroczyłam się wersją hiszpańską, potem obejrzałam włoską, która była ciut gorsza, ale i tak fajna, a właśnie przed chwilą zamówiłam książki na allegro :) achh, nie mogę się doczekać, aż przyjdą i będę mogła przeczytać:)

użytkownik usunięty
sabter

och. molina powiedzial, ze wyobrazal sobie, ze fajnie byloby zrobic trylogie, ale z 2str czasem mysli, ze moze lepiejj juz nie ruszac historii. problem stanowi brak 3 czesci ksiazki. 3 czesc filmu stworzona 'od zera' nie jest jednak wykluczona, mozliwe, ze zostanie zrealizowana - wszystko slowa moliny. w 1 z wywiadow on i maria valverde mowili, ze 3 czesc musialaby sie nazywac 'Hache' jako glownej postaci itd itp. wywiad ten byl jednak utrzymany w zartobliwym tonie, wiec nie jest do konca wiarygodny.

sam federico moccia mowi o tym, ze jest szansa na to, by stworzyl 3 czesc ksiazki, ktora ostatecznie rozstrzygnie losy naszego trojkata.
jednak ksiazka nie powstala jak do tej pory, a i do zadnej informacji o rozpoczeciu pracy nad nia takze nie dotarlam.

zadne prace w kwestiii filmu 'od zera' nie zostaly podjete, nie zapadla zadna decyzja o rozpoczeciu produkcji.
od poltora roku jestesmy na etapie "byc moze" i prawde mowiac uwazam, ze na tym sie zakonczy, podobnie jak w oryginale. nie chce mi sie wierzyc, by moccia po tak konkretnym zakonczeniu ksiazki na nowo rozgrzebywal te historie;p
jednakze - bylabym oczywiscie w skowronkach gdyby faktycznie za rok lub dwa ( na pewno nie predzej) pojawila sie czesc trzecia.

ocenił(a) film na 6

Pierwsza czesc wloska nie umywa sie do hiszpanskiej, ktora jest dla mnie rewelacyjna. Niestety po obejrzeniu drugiej czesci w wersji hiszpanskiej bylam bardzo poirytowana tym, ze pierwsza wielka milosc nie przetrwala, nie moglam sie pogodzic z tym, ze Gin jest teraz na pierwszym planie, nie polubilam tej aktorki. Natomiast wlasnie obejrzalam druga czesc w wersji wloskiej i powiem Wam, ze jestem bardzo zadowolona. Tam aktorke dobrali swietnie, wspaniale gra i pasuje do roli Gin. Dzieki niej polubilam te bohaterke i pogodzilam sie z tym, ze glowny bohater nie jest ze swoja wielka milosci, czyli Babi, a z Gin. Tam wrecz chcialo sie dopingowac Gin. I powiem Wam szczerze, ze teraz wolalabym obejrzec trzecia czesc jednak w wersji wloskiej. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
db2

a ja mam totalnie odwrotne zdanie;-) uwielbiam wersje wloska pierwszej czesci, drugiej nei lubie wcale (przez Gin), ale jesli mialabym juz wybierac to wlasnie hiszpanska :D
oba filmy maja sie natomiast srednio do ksiazki :D ogolnie Trzy metry nad niebem maja w sobie niesamowity urok :D a kontynuacja to wszystko psuje, wydaje mi sie, ze po tak dlugiej przerwie pomiedzy obiema powiesciami Mozzia po prostu nie wpasowal sie w styl pierwszej z nich, nie wiem, dla mnie Tylko Ciebie Chce biegnie zupelnie obok wydarzen 1czesci.
Ksiazkowe TCC bardzo negatywnie pokazuje Babi i ma raczej zamkniete zakonczenie. Dlatego polecam zakonczyc czytanei na jedynce :D po pierwsze ciekawsza, po drugie bardziej romantyczna, po trzecie otwarte zakonczenie, czyli takie jakie lubie :D

użytkownik usunięty
db2

Moccia * - nei wiem skad wytrzasnelam te 'zz' :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones