PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 122
oceny
7,3 10 1 85122
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Gin czy Babi?

ocenił(a) film na 8

czytałam już wiele opinii na ten temat i w końcu chcę się dowiedzieć którą wolicie? ;) Ja
zdecydowanie wolę Babi i chciałabym, żeby byli razem. Gin jest po prostu łatwa i strasznie mnie
irytuje...

carmelov

A Babi jest egoistką. Gin miała charakter, a ta.. dobra dziewczynka z dobrego domu, która i tak zdradza swojego faceta. Rzeczywiście aniołek

ocenił(a) film na 9
kasinka789

Zgadzam się w 100%. Moim zdaniem Gin to świetna rola do drugiej części, całkowite przeciwieństwo Babi, dziewczyna pewna siebie,która wie czego chce,jest inteligentna a przy tym seksowna. To wszystko czego brakowało Babi w mniejszym lub większym stopniu.

ocenił(a) film na 5
anya3

dokładnie tak samo myślę, wreszcie dziewczyna z charakterem

ocenił(a) film na 5
anya3

Może tego brakowało wtedy Babi bo miała 17 lat? Chociaż moim zdaniem wtedy nie brakowało jej ani inteligaencji ani seksapilu. Ciekawe jak Gin zachowywała się w wieku 17 lat

ocenił(a) film na 9
anya3

dokładnie!

użytkownik usunięty
kasinka789

zgadzam się .

ocenił(a) film na 10
kasinka789

Tak! Tylko GIN! Albo Tonic, jak kto woli. <3 Jak bardzo mi się podobała Babi w pierwszej części, tak w drugiej zaskoczyła mnie bardzo negatywnie. Przez to jak potraktowała Hache wg mnie zostaje skreślona. A Gin? Bardzo go pokochała i zrobiłaby dla niego wszystko, i raczej nie potraktowałaby go tak jak zrobiła to Babi.

użytkownik usunięty
KatarzynaRajczak

Wreszcie ktoś kto ma podobne zdanie jak ja ....,Tylko tonic :)

ocenił(a) film na 10

Bardzo się ciesze :)

użytkownik usunięty
KatarzynaRajczak

Podpisuję się pod tym! Tak jak w pierwszej części lubiłem Babi, to w drugiej przestałem. Jak zwykle wszystko spieprzyła.

carmelov

Ja uwielbiam Gin!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
ness85

...ona tu jest i tańczy dla mnei :P

ocenił(a) film na 6
carmelov

Babi. Nie trawię Gin. Jak dla mnie jest to osoba(jak to się ładnie mówi) do towarzystwa. Tylko by się bzykała z Hachem. A w dodatku nie była zbytnio ładna.

ocenił(a) film na 8
MuerteNegro

Gdzie Ty tam widziałaś, że oni się cały czas bzykali? Bo chyba mnie coś ominęło :O

ocenił(a) film na 6
Overrated

Oglądnij jeszcze raz drugą część to zobaczysz. Np. w przymierzalni. Babi sobie by na to nie pozwoliła. A poza tym Babi bała się uprawiać z nim pierwszy raz seks, a Hache to tolerował. A ta Gin od razu się na niego rzuciła... Jakby jej tylko na tym zależało.

ocenił(a) film na 8
MuerteNegro

Teoretycznie można przyznać Ci rację, ale zauważ, że w pierwszej części oni byli jeszcze dziećmi, zwłaszcza Babi. A druga część jest kilka lat później, więc należy na to patrzeć trochę inaczej. Gin jest dorosłą kobieta, a nie małolatą. No i Hache raczej nie był jej pierwszym. Zauważ, że w pierwszej części Katina nie miała takich dylematów jak Babi, jeśli chodzi o seks. A jak ocenisz fakt, że pierwszej części Babi poszła z tym drugim facetem do łóżka nadal kochając Hache? Ogólnie to temat rzeka. xD

Gin przecież też nie poszła na pierwszym spotkaniu z Hache do łóżka xD Nie wiem, może rzeczywiście zachowywała się trochę dziwkarsko czasami, ale miała już swoje lata i podchodziła do seksu bardzo swobodnie, więc jakoś mnie to nie razi tak bardzo.

ocenił(a) film na 6
Overrated

Hm.. No dobrze. Wiem, że w drugiej części są dorośli... Rozumiem, ale i tak swojego zdania nie zmienię.

ocenił(a) film na 9
Overrated

druga część jest tylko w filmie troszkę ponad rok później a nie kilka lat. Bo Hache wyjechał na rok do Londynu :D

Overrated

jest scena że babi płacze i odpycha dłoń nowego faceta...
A co do H. to przypominam że podrywając babi przeleciał tą czarnowłosą z toru ;p taki z niego aniołek ....

ocenił(a) film na 7
MuerteNegro

O co Wam chodzi z ta pierwsza i druga czescia. Film jest tylko jeden a te dwa inne to jak rozumiem to filmy podobne ale z innym tytulem. Zbierznosc imion

ocenił(a) film na 10
azlotko

'Tylko Ciebie chcę' jest kontynuacją/ kolejną częścią 3MSC.

ocenił(a) film na 7
KatarzynaRajczak

Dzieki, czyli obejrzalam druga czesc. No nic moze uda mi sie bejrzec kolejna czesc.

ocenił(a) film na 10
azlotko

Oglądnij bo warto. :)

ocenił(a) film na 10
MuerteNegro

Dokładnie...

Nie mam nic do Gin, ale jednak dla mnie bardziej wartościową dziewczyną była Babi.

Przykład :

Jesteś gościem, spotykasz dwie dziewczyny. Jedna - spokojna, niedostępna. Druga od razu wskakuje Ci do łóżka. Którą wybierasz? O której miałbyś lepsze zdanie? Jaką masz pewność, że ta druga za jakiś czas, nie zrobi tak samo z kimś innym?

Wiem, że dla miłości wielu zrobi wiele. Pewnie gdybym bardzo kochała też nie myślałabym racjonalnie, ale jednak trzeba zachować zdrowy rozsądek. Gin ledwo co go poznała...

ocenił(a) film na 10
Zielona22

Tak ogólnie żal trochę tej Gin ale widziała, że H nadal kocha Babi. Mogła się kapnąć, że skoro jej szukał w knajpie to mu nie przeszło. Mogła odpuścić na jakiś czas. (Mimo, że On się koło niej kręcił). Mogła poczekać, aż definitywnie zakończy z Babi. Nie poczekała i cierpi, bo stało się, jak się stało. (Mowa tu o zdradzie.) Później w tej szatni też spotkała ją tragedia, ale swoim zachowaniem na początku (taka hop do przodu) trochę kusiła. To jednak tylko film. Już pisałam, że gdzie dwie się bije, tam trzecia korzysta. Co myślicie o duecie H i Katina? :))

ocenił(a) film na 10
Zielona22

Uwielbiam ten film. Nie chcę nikogo wybielać, nikogo karcić. W sumie każdy miał ciekawą rolę i odegrał ją świetnie. Jestem jednak za Babi. Liczę (jeśli będzie trzecia część) na happy-end. Gin też zasługuje na kogoś, kto będzię ją kochał. Bo moim zdaniem H, zawsze będzię wspominał a jej będzie to sprawiało ból. Pierwszą miłość zawsze się pamięta.






ocenił(a) film na 8
Zielona22

A czy któraś z was, drogie panie, zauważyła, że Gin owszem wskoczyła do łóżka, ale wymarzonemu facetowi, w którym kochała się od dawna, doskonale ukazuje to początkowa scena kiedy go śledzi i końcówka filmu, gdy on oglądając jej wystawę, widzi mnóstwo swoich zdjęć, z przyjacielem, z Babi, ona jeździła za nim mnóstwo czasu, nie była przypadkowa, dlatego dała mu szansę i to jest happy end, bo Babi okazała się zwykłą egoistką, wiedząc, że on jest z inną i próbuje o niej zapomnieć, a ona będąc zaręczoną i tak go bzyknęła bo chciała zobaczyć czy coś czuje, no proszę was, gdyby do niej wrócił to byłaby pomyłka, Gin to właściwy wybór, na marginesie pisząc piękna i wspaniała dziewucha :P

ocenił(a) film na 10
bulka2609

Co racja to racja...
Jednak z Babi moim zdaniem sceny były bardziej romantyczne. Miłość mocniejsza.

Zapytam jeszcze, bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałam. Czy wtedy gdy Gin lała sobie paliwo od H, zrobiła to po to, by zwrócił na nią uwagę? Czy po prostu była bez kasy? Wydaje mi się, że to zabieg celowy, ale chcę mieć pewność. :)

ocenił(a) film na 8
Zielona22

To było celowe, przynajmniej z mojego punktu widzenia, jechała za nim, więc chciała zwrócić na siebie uwagę :)

ocenił(a) film na 10
bulka2609

Też to tak odebrałam. :)
Skuteczna akcja, podziałało.

Zielona22

Trochę dziwi ,że uważasz za wartościową dziewczynę,która zdradza narzeczonego z ex chłopakiem,a jeszcze wcześniej ,w I części,kochając byłego idzie do łóżka z kolejnym chłopakiem.Gin dla mnie też była za szynka,ale jej chemia i dobry wpływ ,jaki miała na chłopaka przekonał mnie,że to jest miłość.
Babe to było tylko szczeniackie zauroczenie,a tu mamy związek ludzi młodych,ale już dorosłych.W dodatku koniec dobitnie pokazuje kogo kocha i kogo wybrał Hache.

ocenił(a) film na 10
domi147

Chwila, chwila ja nigdzie nie napisałam, że uważam Babi za osobę wartościową. Jej wady też napisałam i wcale tego nie pochwalam. Obie moim zdaniem popełniały błędy. Mnie bardziej podobał się duet B&H bo moim zdaniem Gin była trochę przemądrzała i "szybka". Babi była bardziej kobieca aczkolwiek też nie zachowywała się fair.

ocenił(a) film na 9
MuerteNegro

popieram w pełni :D

ocenił(a) film na 9
MuerteNegro

No dajcie spokój z tą Gin, nie wszystkie laski są takimi "cnotkami" jak Babi. To,że dziewczyna chce seksu i to robi, nie czyni z niej odrazu jakiejś lafiryndy czyż nie?;)

ocenił(a) film na 9
anya3

Pozatym Gin też go kochała. To była kwestia innych charakterów u dziewczyn. Jedna była młoda i niedoświadczona i chciała poczekać,a druga już z pewnym zapleczem życiowym.Zakochana i zdecydowana. Każda ma swoje atuty ;) Do końca nie wiem na którą bym się zdecydowała,chociaż Gin by mnie uwiodła tym charakterkiem :D

ocenił(a) film na 6
anya3

Jestem zdania, że to własnie czyni ją lafiryndą.

ocenił(a) film na 10
MuerteNegro

w filmie jak było pokazane 'bzykała' się tylko z Hacha. wiec dlaczego ma być niby lafiryndą?

ocenił(a) film na 6
fryzelowa

Ale pomysł ile ich znajomość trwała kiedy to zrobili :)

ocenił(a) film na 5
MuerteNegro

hah znajomość Babi nie trwała wcale dłużej a do tego Babi była młodsza i później poszła z kolejnym do łóżka!
I kto tu jest lafiryndą?

ocenił(a) film na 6
Anetaa4

W porządku. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie.
Wiesz.. Jak dla mnie Hache i Babi mieli lepsze relacje, widać było,że się kochali.

ocenił(a) film na 5
MuerteNegro

Ja nie trawie Babi bo to taka gówniara która nie wie czego chce... i zostawia faceta (jak i przyjaciółkę) w najgorszym momencie w jego życiu, gdy powinna go wspierać.
W jednej kwest się zgodzę historia H i B była lepiej ukazana niż H i G, miała więcej pikanterii, była bardziej szalona, jednak nie zmienia to faktu że jeśli chodzi o osobowość to zdecydowanie Gin,

ocenił(a) film na 6
Anetaa4

Tutaj się z Tobą zgodzę. Zachowała się podle. Momentami tez mnie denerwowała, ale nie każda postać jest idealna. W końcu to tylko film ^^

MuerteNegro

Lafiryndą? Gin, dorosła dziewczyna, robiła to w związku z mężczyzną którego kocha. Trochę obiektywizmu. Gdybym już rzucać takimi określeniami, to bardziej trafne są w kierunku zaręczonej kobiety, oddającej się na plaży innemu. :)

MuerteNegro

To Twoim zdaniem dziewczyna. która uprawia seks jest lafiryndą? Hache spał z tą i tą, to od razu czyni go alfonmsem? Większa część tego społeczństwa robi to nawet po kilka razy dziennie, więc nie widzę powodu, żeby tak nazywać Ginevre.
Jeśli kogoś można nazwać lafiryndą, choć i to określenie nie jest dobre, to właśnie Babi. Ma narzeczonego, a daje się posuwać innemu na plaży, po prostu kobieta godna naśladowania. Do tego wiecznie nie wiedziała czego chce i była straszną egoistką. A za to co powiedziała Hache po śmierci Pollo, to u mnie ma największy minus. Nie znoszę tej dziewuchy i sama w tamtym momencie bym jej dała w twarz. I mimo, że facet, który bije kobiete jest dupkiem, to Hache dobrze wtedy zrobił, że ją uderzył, nalerżało jej się.
Nie wspominając już o tym, że Babi zostawiła Katine w momencie, gdy ta jej najbardziej potrzebowała. Jeszcze większa zbrodnia.
Owiele bardziej wolę pewną siebie, z charakterem, wiedzącą czego chcę, a do tego wrażliwą Ginevre.
Co jak co, ale moją ulubioną bohaterką i tak jest Katina. Przeżywałam razem z nią śmierć mojego ukochanego Pollo. Teraz kiedy go zabrakło, to chciałabym żeby to właśnie ona była z Hache.

Angeelaa

I od razu się wypowiem do tych, którzy zaraz powiedzą, że pewnie dałabym się bić fcetowi.
Nie, nie dałabym.
Ale skoro dziewczyna może uderzyć chłopaka, gdy ten ją zdradzi albo zrobi coś naprawdę okropnego, to facet nie może uderzyć kobiety, gdy ta powie coś takiego jak Babi po śmierci Pollo? Rozumiem, że kobiete powinno się szanować, ale faceta też, więc...

MuerteNegro

Lafiryndą? Wiesz żadnej z nich nie polubiłam,ale jeśli mam wybierać. To ciekawsza jest Gin, bo ma charakter,a Babi jest niezdecydowana i sama nie wie czego chcę. To już ta Gin bardziej do H pasuje. Daleko jej do "lafiryndy".

ocenił(a) film na 10
blossom_3

Gin też nie wypadła za dobrze.
Kto rozbiera się na pierwszej randce?

ocenił(a) film na 5
MuerteNegro

zdecydowanie Babi, mam nadzieję ze bedzie kontynuacja i scenarzyści zrobią coś z Babi i Hachem :)

ocenił(a) film na 10
MuerteNegro

zgadzam sie w zupełności, Kazdy po pełnia błedy ale Babi w głebi duszy kocha Hache :)

ocenił(a) film na 10
carmelov

Ja też wolę Babi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones