PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 129
ocen
7,3 10 1 85129
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Dlaczego właściwie H, nie spalił tego listu. Co miało znaczyć to jego tak -nie? Odniosłam też wrażenie,że Gin rozpoznała Babi na dyskotece. Jakim cudem wiedziała kim jest Babi?

ocenił(a) film na 7
blossom_3

Oglądałam film dość dawno, ale czytałam też książkę, która jakoś bardziej utkwiła mi w pamięci. Może dlatego, że na końcu książki wszystko zostało wyjaśnione za sprawą pamiętnika Gin, który dostał się w ręce H.(w filmie rolę odkrywającą troszkę tajemnicę Gin spełniała wystawa fotografii) Gin chodziła do szkoły z Babi, znała ją z widzenia, bawiły się nawet na tej samej imprezie, na której H. wrzucił Babi do basenu (w filmie). Gin miała o Babi bardzo złe zdanie, uważała ją za zarozumiałą, wyniosłą i egoistyczną dziewczynę, nie lubiła jej, nie rozumiała co H w niej widzi (w ogóle Babi została przedstawiona w II. części książki jako bardzo wyrachowana dziewczyna..) no i Gin była zakochana w H już wtedy gdy był z Babi...! Gin rzeczywiście rozpoznała Babi w dyskotece. Ona tak naprawdę wiedziała o H wszystko, znała jego historię, ale chciała by ich znajomość wydawała się H zupełnie przypadkowa. Gin była obecna w życiu H dużo wcześniej, ale on o tym nie wiedział. W filmie zostało pominiętych wiele ważnych kwestii, dlatego rozumiem zdezorientowanie widzów, którzy nie przeczytali książki. A co do listu, myślę, że chciał ostatni raz spróbować zawalczyć o Gin, ostatecznie dał jej do przeczytania ten list mimo, że początkowo pisał go z zamiarem przelania uczuć na papier, a potem spalenia go.

entropka

Ech Film zawsze musi odbiegać od książki. Mnie i tak Babi nie przypadła do gustu.I to już w pierwszej części.Jeśli o Gin chodzi, to też nie przepadam, a po tym co napisałaś jeszcze mniej. Ale można jakoś uzasadnić jej postępowanie.Zakochała się dziewczyna i uparcie dążyła do celu.Przynajmniej wiedziała czego chce . W przeciwieństwie do niezdecydowanej Babi. W zasadzie, to Gin ma charyzmę i bardziej do niego pasuje . Dziękuje za odpowiedz.:)

entropka

Książkowy H jest dużo starszy od Babi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones