PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 113
ocen
7,3 10 1 85113
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Mów mi Hache

ocenił(a) film na 10

Hej :) Po pierwsze, pierwsza część mi się bardziej podobała :D Uważam, że Hache powinien być z
Babi.
A teraz to, po co tutaj piszę. Chciałam się dowiedzieć, czy ktoś wie coś więcej o trzeciej części niż
ja. Ja wiem, że ma się nazywać Mów Mi Hache, prawdopodobnie Babi i Hache będą tam razem i że
ma wyjść w 2013 albo 2014. A wy wiecie coś więcej ? :)

ocenił(a) film na 6
malowany

:D:D

lilly405

Wiecie coś na temat trzeciej części 3MNN? Będzie? Kiedy?:D

Nervas

Wejdzcie w Google i wpiszcie 'Mario Casas wikipedia' i tam w jego filmografii jest takie coś 'Mów mi Hache (2013) jako Hache'.
Co o tym sądzicie?:D

Nervas

Zdaje mi się, że zostało to wpisane na wyrost do wikipedii. Ciąg dalszy pozostaje chyba jak na razie pobożnym życzeniem fanek. W anglojęzycznej wersji wikipedii nie ma nic na ten temat. Nie będę wspominać również, że anglojęzyczna wersja jest zdecydowanie lepiej opracowana niż polska http://en.wikipedia.org/wiki/Mario_Casas

Honda_74

Wiem, wiem a hiszpańskiej też nic nie ma;/ Pamiętam jak ktoś mówił że Federico Moccia wypowiadał się, że napiszę scenariusz to 3 części 3MNN ma ktoś może link do tego wywiadu?

mysiak87

A ja jestem facetem (tu was pewnie zaskoczyłem :). Nie czytałem książek ,tylko oglądałem oba filmy. Tak jak nie przepadam z romansidłami tak pierwsza część podobała mi się bardzo,mianowicie prawdziwa miłość, delikatna Babi. Druga część średnia z raczej fizyczny pociągiem do GIN,i tu moje wrażenie że to nie pierwszy raz GIN(nie wnikam w książkę bo nie czytałem). Jeżeli ma być z GIN to po co trzecia część skoro już z nią jest? Niektóre momenty drugiej części pozwalają przypuszczać że ze ślubu Babi nic nie wyjdzie, ponieważ jej wybranek (ten który na początku drugiej części filmu odwozi ją do domu) pod koniec gwałci wraz z kompanami Gin. Więc Babi raczej będzie wolna. Czy Hugo już nic nie czuje do Babi? Nie wydaje mi się(gdy tylko Katina wspomniała że była w klubie nie zważając na Gin z którą przyszedł pobiegł ją szukać. Kiedy Gin pyta czy Babi coś dla niego znaczy odpowiada że nie jest pewien. W końcówce pierwszego filmu Hache mówi że ich drogi się rozchodzą ale w końcu i tak się zejdą. Babi leżąc w łóżku z tym sąsiadem nie pozwoliła sobie "włożyć ręki w majtki" ^^ co pokazuje że raczej z nim tego nie zrobiła(chcę abyś był moim pierwszym i ostatnim). Jak dla mnie tylko Hache i Babi!!! Ale to tylko moje zdanie;) każdy ma prawo tą historię odczuwać inaczej. (Przepraszam za chaos w mojej wypowiedzi)

ocenił(a) film na 10
Shadow191

bardzo dobra interpretacja, nawet nie patrzyłam na niektóre wątki w ten sposób :)
Dla mnie też tylko Hache i Babi. To dzięki Babi on się zmienił na lepsze.

ocenił(a) film na 8
Shadow191

Ja mam te same odczucia co Ty w stosunku do związku H. i Gin... Ich "miłość" miała bardziej fizyczny wydźwięk i miałam wrażenie, że między nimi była bardziej namiętność i pożądanie a nie miało to raczej duchowego charakteru jak związek z Babi. Fakt - Gin pokazała mu jak pogodzić się z pewnymi rzeczami takimi jak śmierć i jak spróbować zacząć żyć od nowa, ale nic nie zmieni tego, że to Babi zmieniła życie Hache o 360*... Przecież właśnie dla niej zmienił swoje postępowanie już nie stawiał swojego życia na krawędzi podczas każdego wyścigu, skończył z tym. Jego miłość do Babi nie była pożądaniem i nie widział w niej obiektu seksualnego tak bardzo jak w Gin, która nie powiem jest bardzo piękna, ale to tak jak już powiedziałeś to raczej nie był jej pierwszy raz, więc to, czy oddać się mężczyźnie nie było dla niej trudną decyzją tak jak dla Babi, która miała wtedy jeszcze 17 lat. I zupełnie podobnie jak Ty nie widzę idei kręcenia 3 części tego filmu gdyby Hache miał nie być z Babi tylko z Gin. Przez około 2 godziny patrzylibyśmy na to w ilu jeszcze ekstremalnych miejscach H&G będą się kochać? Dla mnie to bez sensu, poza tym film po raz drugi nie miał szczęśliwego zakończenia dla Babi a mimo wszystko ona właśnie zasługuje na szczęście! Przez cały czas żyła pod dyktando rodziców i nie miała własnego zdania przeżyła kilka wspaniałych miesięcy z Hugo ale wszystko prysło w tragicznych okolicznościach... Niektórzy piszą, że to su*a bez uczuć i zostawiła H. w najtrudniejszym momencie jego życia ale postawcie się na jej miejscu: Co zrobiłaby dziewczyna gdyby uderzył ją jej chłopak? Jak ma sobie dalej wyobrażać życie z nim, że będzie ją bił? Znała go od początku i wiedziała jaki jest porywczy i nie mogła być do końca pewna czy nie zrobi tego znowu. Fakt faktem powiedziała trochę za dużo ale to nie powód, żeby bić kobietę to nic nie tłumaczy. Wiem jak poczuła się Babi bo byłam w podobnej sytuacji były to trochę inne okoliczności, trochę mniej tragiczne ale też mój chłopak mnie uderzył i wiem co wtedy czuje kobieta, żadnej tego nie życzę... Kończąc moją wypowiedź chcę zaznaczyć, że miłość między innymi polega na wybaczaniu i to powinni zrobić H&B wybaczyć sobie wzajemnie i spróbować obudzić to uczucie, które połączyło ich na zawsze...

Natalka_Naciaa

Tak będzie trzecia część filmu " Trzy metry nad niebem " i będzie się nazywać " Mów mi Hache ", a premiera w roku 2013, na bank. Wejdź sobie w to.. Mario Casas wikipedia i tam będzie w jakich filmach gra i jak się nazywa w tych filmach i tam jest film " Mów mi Hache 2013."

olcia040708

Niestety nie wiem skąd ta informacja się tam wzięła, sprawdziłam bibliografię i przypisy, nigdzie nie ma info o 3 części :(

sunnyDay_

Kurna.
Nie wiem czemu,ale się zakochałem w tym filmie a jestem chłopakiem.
Oglądałem z dziewczyną ten film i kur** strasznie mi się on wkręcił, czekam na dalsze losy Babi ...
Bym chciał ,aby razem oni byli ,bo zyć nie mogę bez tego xddd :D
Pozdrowienia!

sunnyDay_

Trzecia część bd i to 100%, bo w drugiej części nie są dokończone wątki... i na pewno bd trzecia część... podobno pracują nad tym filmem, więc nie martwcie się trzecia część powstanie...;P

olcia040708

Taaaaak też wiem o tym ;D
Premiera w maju tak gdzieś pisało na facebooku ;]
Ciekawe jak się potoczy historia Babii :P)

ocenił(a) film na 10
galu_2

A ja slyszalam,ze dzis odbyla sie premiera 3 czesci filmu w Hiszpani...nie wiem na ile jest to prawda ale wlasnie mam zamiar poszperac w necie i dowiedziec sie cos konkretnego:)

mankeyka

Jeżeli czegoś się dowiesz daj znać ,bo ten film to zajebis*** :D

ocenił(a) film na 9
mankeyka

Ludzie błagam! Nawet nie ma nigdzie informacji potwierdzonych, że takowa 3 część tego filmu miałaby powstać.. To wszystko co krąży po internecie to tylko plotki i wymysły widzów czy fanów H. i Babi, którzy nie mogą się pogodzić, że Hache wybrał Gin. Niestety albo stety, film jest nakręcony na podstawie książek, a tak właśnie wszystko się tam toczy. Nie każda nastoletnia miłość ma dobre zakończenie.

paulynkaa

Ja na Wikipedii o Mario Casasie widzę w filmografii, że gra Hache w "Mów mi Hache" ;)

ocenił(a) film na 9
3metrossobreelcielo

W wikipedii każdy może dopisać co chce ;p

paulynkaa

Jednak mam wielką nadzieję na 3 część

Natalka_Naciaa

ludziska wiadomo cos o 3 czesci bedzie?

ocenił(a) film na 9
jozek17l

Lo siento, pero tú eres mi verdadero amor
Przykro mi, ale jesteś moją prawdziwą miłością
To chyba będzie prawdziwy tytuł :)

Amfetamina98

Teraz w polskiej Wikipedii jest że grał w "Wybacz ale wciąż Cię kocham", a nie w "Mów mi, Hache"... Prawdziwa próba cierpliwości fanek i fanów. http s://www .fanfiction. net/s/8963290/2/Por-tu-amor-continuaci%C3%B3n-de-la-saga-3MSC-TGDT (spacje usuń) !!!!!!
Znalazłam w necie. Tylko słabo się tłumaczy, teraz już tylko czekamy na film!

ocenił(a) film na 9
Mart535

Jejku! Nie mogę się już doczekać :)

ocenił(a) film na 9
Mart535

Znalazłam to przed chwilą..
Książka już jest... tyle że tytuł : Wybacz ale będę Ci mówiła skarbie"
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/34628/wybacz-ale-bede-ci-mowila-skarbie

użytkownik usunięty
Amfetamina98

Czytalas chociaz opis ? Przeciez ta ksiazka nie ma nic wspolnego z pierwsza i druga czescia "trzy metry nad niebem"...

użytkownik usunięty

Podobnie z postem wyzej. Adres strony wskazuje na fanficki czy jak to tam czyli czesci dopisywane przez fanow nie oryginalnego autora. Dopoki nic nie bedzie oficjalnie potwierdzone trzecia czesc nie zostanie wydana.

ocenił(a) film na 9

I tak to jest z tym internetem ...

użytkownik usunięty
Amfetamina98

Po prostu trzeba czytać ze zrozumieniem :)

Natalka_Naciaa

Ja szczerze wolę żeby Hache był z Gin, bo Babi go bardzo zraniła.

zuzianna15

No i co z tego?? A ona ile razy ją zranił?? Związek nie może być idealny, a oni nadal się kochają, jestem tego pewna ;) Oni muszą być razem :D

Natalka_Naciaa

Moim zdaniem Hache powinien być z Babi albo Katiną bo Gin nie lubię... Jak już wyjdzie ta trzecia część i z różnych źródeł dowiem się że Hache jest z Gin to ja tego nie chcę oglądać i nie będę oglądać :D Taka już jestem :) Więc mam nadzieję, że Hache zejdzie się spowrotem z Babi :D

Natalka_Naciaa

A ja uważam że dobrze że Hache został z Gin. Dziewczyna miała wielki talent. Podobnie jak on lubiła jeździć na motocyklu, potrafiła walczyć pięknie śpiewać i tańczyć. Tylko mógł tej Babi od razu powiedzieć że ma nową dziewczynę, Dla mnie melodramat - arcydzieło!

Tomik_4

No tak ale ona tez powiedziala ze nikogo nie ma a potem ze slub bedzie brac. Co do kobiet, Gin zgadzam sie fajniejszy ma charakter ale za to twarz i wyglad bardziej mi pasuje u Babi :) Szkoda ze nie mozna bylo tego jakos zmiksowac i bylaby idealna bohaterka.

Natalka_Naciaa

Hej ja nie czytalam ksiazki tylko obejrzalam film i moge podzielic sie z Wami moimi wnioskami na podstawie filmu.
W drugiej czesci wyraznie widac jak Hache teskni za Babi mimo tego ze jest z Gin. Widac to bardzo jak jest z Gin w klubie i Katina mowi mu o tym ze widziala Babi a on od razu biegnie jej szukac. Zostawia na wystepie Gin i na prosbe Katiny idzie na przyjecie gdzie spotyka Babi i wtedy moglby jej powiedziec ze musi isc do Gin ale z nia zostaje i tak samo na plazy kiedy Babi uwodzi go mogl stanowczo powiedziec jej nie poniewaz jest z Gin ale jej nie odepchnal tylko ulegl. Gin moim zdaniem byla dla niego zbyt latwa i od razu sie rozebrala datego tez od razu mu wybaczyla to ze nie przyszedl na kolacje i ze zdradzil z Babi. Widac tak samo jak Babi za nim teskni, ciagle mysli itd. Zle sie zachowala mowiac ze chciala sprawdzic czy cos jeszcze czuje to bylo okropne, mysle ze powiedziala tak ze wzgledu na swojego narzyczonego.. czytalam gdzies ze jakas dziewczyna czytala na hiszpanskiej stronie o tym ze Babi ma odwolac slub i ma byc w ciazy z Hache ale ile w tym prawdy to wie tylko jak na razie sam autor. Ja jestem za tym zeby Babi byla z Hache bo to jednak podstawa calej historii i tego co powiedzial Hache w pierwszej czesci ze ich drogi sie rozwidlaja zeby potem ponownie sie spotkac, ale jednak to tylko moje domysly. Musimy sie uzbroic w wielka cierpliwosc i czekac na ksiazke i film i wtedy wszystko sie wyjasni ;) pozdrawiam

Natalka_Naciaa

To wkoncu jest ta 3 czesc tego filmu czy nie.????? Jaki wkoncu ma tytul

ocenił(a) film na 8
Seep426

Jest. "Por tu amor"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones