PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 129
ocen
7,3 10 1 85129
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

już nie mogę się doczekać kiedy będzie w Polsce, pierwsza czesc była świetna- jeden z moich ulubionych filmów

użytkownik usunięty
monika199406

Jestem ciekawa czy w jakimś kinie w Polsce będzie można go obejrzeć?

użytkownik usunięty
monika199406

O! Nie wiedziałam, że powstanie wersja hiszpańska. Bardzo chętnie bym obejrzała;)

ocenił(a) film na 7

moje kino jest dość opóźnione ( pokazują filmy kiedy można je już kupić na DVD)
zazwyczaj oglądam na ekino.pl premiera pewnie pod koniec czerwca lub początek lipca

monika199406

Nie wydaje mi się iż wyświetlą w PL, skoro nawet 1 części nie puścili, to tym bardziej 2 :(

ocenił(a) film na 9
madd19

Dokładnie Mad ma racje.
Skoro w Polsce nie puścili 1 części to dlaczego ma druga lecieć ?

ocenił(a) film na 7
daglas89

nic nie mówiłam że będzie w kinie...

monika199406

Moja odp tyczyła się całego wątku. W PL nie będzie oficjalnie, będzie jedynie drogą piracką o ile ktoś zdecyduje się to przetłumaczyć, a jeśli już, to pewnie z angielskich napisów, dobra wersja będzie, jak wyjdzie na DVD więc... długo po hiszp. premierze

ocenił(a) film na 9
madd19

Spoko, tylko niech wyjdzie, to pomyślimy i nad tłumaczeniem jak będzie czas na to, bo ostatnio mam ograniczenia odo wszystkiego :/

daglas89

No dokładnie. Oby tylko wyszło, potem będzie się myśleć i wszystko 'pyknie'.

madd19

Warto rozejrzeć się jaki repertuar mają kina studyjne, możesz być miło zaskoczona/y :)

ocenił(a) film na 8
monika199406

http://www.youtube.com/watch?v=SkUC_qLHspA&feature=related

ocenił(a) film na 6
monika199406

Właśnie się o tym dowiedziałam. Zobaczyłam trailer na YT z konta Mario. Tres metros było świetne, mam nadzieję, że to też będzie i nie polecieli tylko na kasę.

ocenił(a) film na 9
Esency

oby zaskoczyli nas innym zakonczeniem niz w wersji włoskiej..;/

ocenił(a) film na 6
mania604

A to nie wiem, bo włoskiej nie widziałam. Kiedyś na nią trafiłam, ale jakoś nawet nie miałam ochoty jej obejrzeć :/

mania604

też liczę na inne zakończenie ... Chociaż pierwsza część była praktycznie kopią włoskiej wersji ( być może była zgodna z książką..nie wiem, nie czytałam) więc pewnie i tym razem tak będzie..

ocenił(a) film na 10
inasequible

Wiesz co film jest kopią ksiązki:0 Tyle tylko że brakuje w nim kilku scen. Nie ktore sa bardzo istotne a pominięte w filmie. Zakonczenie w filmie jest tragiczne bardzo emocjonalnie w ksiązce mnie się to odczuwa:0 A tak to dialogii wszystko jest podobne:)

ocenił(a) film na 7
mania604

możesz nie mówić jakie było zakończenie, nie jest fajnie oglądać film jeśli wie się co będzie dalej

ocenił(a) film na 9
monika199406

Napisałam ze ,,oby zaskoczyli nas innym zakonczeniem niz w wersji włoskiej,,a skąd wiesz że w tej cześci tez tak będzie i co dosłownie miałam na mysli.."P

użytkownik usunięty
mania604

Również mam nadzieje, na inne zakończenie ;)

ocenił(a) film na 7
mania604

bez względu na to co masz na myśli nie mów tego
chyba nie chciałbyś np czytać kryminały jeśli na początku ktoś powie ci kto jest zabójca

ocenił(a) film na 10
monika199406

najpierw ogladnelam Tres metros potem przeczytalam ksiazke a potem ogladnelam wloska wersje. doszlam do wniosku ze tak zamo zrobie z 2 czescia. znajac zycie zakonczenie bd jak w ksiazce. chociaaz nie wiem jakie ono bylo i wiedziec nie che. co do wypuszczenia na polskie ekrany mam co do tego spore watpliwosci, przeciez to w koncu polska wiec pwenie nie bd. mam nadzieje ze znajdzie sie na internecie albo cos. bo innaczej sie nei da... a ogladnac trzeba :)

ocenił(a) film na 10
bella3

Czyli jak dobrze zrozumialam w czerwcu jest premiera??

ocenił(a) film na 7
dakcia987

premiera na świecie w Polsce niekoniecznie

monika199406

nie mogę się doczekać 2 części. nie wiem co ten film ma takiego w sobie, ale przyciąga niesamowicie!

shiningstar09

Hej ludziska :) Czy ktos moze czytal jakis opis filmu? Jestem ciekawa ( po obejrzeniu trailera) kim jest ta dziewczyna w czarnych wlosach, ktora bd. sie kręciła koło Hugo ??

ocenił(a) film na 7
SlodkoKwasna

http://www.filmweb.pl/film/Tylko+ciebie+chc%C4%99-2007-406755
włoska wersja ale pewnie niemal identyczna tak samo jak pierwsza część :)

ocenił(a) film na 7
SlodkoKwasna

opis włoskiej wersji
Po dwóch latach spędzonych w Nowym Jorku Step wraca do Rzymu. Wiele się tu zmieniło. Chłopak zaczyna pracę w telewizji, poznaje nowych ludzi, wśród nich żywiołową Gin. Przeszłość nie daje mu spokoju, ale teraźniejszość nie zostawia zbyt wiele czasu na jej rozpamiętywanie. Czy warto dążyć do wskrzeszenia dawnej miłości? Kontynuacja przeboju filmowego "Trzy metry nad niebem". Pełna realizmu, śmiała opowieść o miłości, seksie, dojrzewaniu, przyjaźni, namiętności i marzeniach - do grona znajomych postaci - Stepa, Babi, Palliny - dołączają nowi, równie barwni, zakręceni i nieprzewidywalni bohaterowie

monika199406

Dziękuje

ocenił(a) film na 8
SlodkoKwasna

oby hiszpańska wersja nie miała takiego zakończenia jak włoska ;)

ocenił(a) film na 7
kejt373

raczej bedzie miala bo to jest na podstawi ksiazki

ocenił(a) film na 10
kejt373

Też mam taka nadzeję ;/ chociaż to melodramat więc wątpie, że będzie happy end ;/

ocenił(a) film na 6
Wiolus1988

Jak dobrze rozumiem czekamy teraz na część 2 wersji hiszpańskiej w czerwcu ??? :)

ocenił(a) film na 10
palinka1223

Tak, jak na razie dostępna jest tylko w języku hiszpańskim więc trochę zejdzie zanim będzie tłumaczenie ;-/

monika199406

Pierwsza część w wersji hiszpańskiej mnie oczarowała:) Z niecierpliwością czekam na drugą cześć:) oby tylko szybko była dostępna w Polsce :)

ocenił(a) film na 7
Roksanka1317

możesz obejrzeć I część jeszcze raz
na ekino.pl jest już ten film z lektorem xd

monika199406

dziękuję bardzo za informacje:) na pewno obejrzę:)

ocenił(a) film na 8
monika199406

Wczoraj ją obejrzałam.. I część była super.. Nie moge sie doczekać drugiej :D

anusialka94

Z tego co wiem jest już pisana 3 cześć i ma być od razu sfilmowana wiec na 2 się nie skończy:)))) jak ktoś 2 gdzieś na necie znajdzie dajcie znać gdzie plizzzzzzzzzz:) pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
malenka8622

dołączam się do prośby :)

ocenił(a) film na 8
anusialka94

Ejejej ludzie to jest 2 cześć "trzy metry nad niebem" tak? Więc pierwsza cześć ma polskiego lektora i jest do obejrzenia na cinemax ;) W takim razie wydaje mi się ,ze 2 cześć też będzie przetłumaczona i moze nawet puszczona w kinach ,więc trzeba czekać ;P

ocenił(a) film na 10
Dagusia540

mam nadzieje. nadal.

bella3

Hey
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jasno i klarownie od początku o co chodzi z tymi wersjami hiszpańską i włoską?I która to jest która w którym roku powstała?
I podać linka.:)
Bo ja książki daaawno czytałam.;/

ocenił(a) film na 8
Izzz_01

Wersja włoska jest z 2004 roku, a hiszpańska z 2010 roku.
Oglądałam tylko hiszpańską wersję, ale podobno ta włoska jest gorsza.

ocenił(a) film na 8
crazygreengirl95

na kinolive są obie wersje ;p

malenka8622

Gdzie wyczytałaś tą jakże ciakawą informacje?? Prawda to ?;p

Sasori13

Podobno to prawda

ocenił(a) film na 10
monika199406

Czy ktoś wie gdzie znaleźć II część książki ? Bardzo proszę o informacje, bowiem ogromnie mi zależy na tej lekturze. Pierwsza część była niesamowita, aktualnie czytam książkę, a film już oglądałam i teraz, jeszcze przed wyjściem II części filmu, bardzo bym chciała przeczytać drugą część książki. Czy ktoś wie gdzie można znaleźć na internecie ebooka drugiej części ? Bardzo proszę o informację.. A jeśli ktoś chce, to mogę wysłać przez pocztę pierwszą część książki. Oto mój email " gretazajdel96@gmail.com "

ocenił(a) film na 8
gretik

Wygogluj "federico moccia tylko ciebie chcę". Od razu znajdziesz ;)

ocenił(a) film na 10
monika199406

Rewelacja! że bedzie kolejna czesc! Trzy metry nad niebem to najlepszy melodramat jaki widziałam Cudowny film. A po zwiastunie sądze, że druga czesc bedzie również tak samo rewelacyjna.

ocenił(a) film na 7
monika199406

hejka wiecie co z tym filmem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones