PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650619}

Tylko kochankowie przeżyją

Only Lovers Left Alive
7,2 73 436
ocen
7,2 10 1 73436
7,4 32
oceny krytyków
Tylko kochankowie przeżyją
powrót do forum filmu Tylko kochankowie przeżyją

Premiera DVD??????

ocenił(a) film na 10

Czy wiadomo kiedy ten film będzie miało swoja polską premierę na DVD? Jak długo będziemy
czekać? Bo z tego co wiem to za granicą jest....

ocenił(a) film na 9
Natalia89

Film jest już na dvd w Polsce, ale uwaga, kupiłem go i okazuje się, że jest to wadliwa wersja - film na płycie ma kompletnie zepsutą animację, coś poszło nie tak podczas kodowania. Wkurzyłem się strasznie i zawiodłem na Gutku, który dopuścił coś takiego do dystrybucji. :(

ocenił(a) film na 10
Shyne

Może u Ciebie jest coś źle. Ja również zakupiłam DVD i wszystko odtwarza dobrze :)

ocenił(a) film na 9
Mforever

Dzięki za info, napiszę do dystrybutora w tej sprawie, może trafiła mi się jakaś wadliwa seria, choć byłoby to dziwne. U mnie mniej więcej co pół sekundy animacja zwalnia, a następnie przyspiesza, jakby była to jakaś tandetna konwersja z ntsc do pal. Sprawdziłem piracki divx i tam też jest ten sam problem. Może po prostu tego nie zauważasz?

ocenił(a) film na 10
Shyne

Hmm, może? :P Ale wydaje mi się, że wszystko jest OK, bo oglądałam i w internecie, i na DVD i nic nie rzuciło mi się w oczy.

ocenił(a) film na 9
Mforever

Ludzie nie zauważają takich rzeczy... :( Patrzą na wszystko tak pobieżnie... :( :(

ocenił(a) film na 10
Shyne

Aż musiałam zobaczyć jeszcze raz, jak to u mnie wygląda :P I doszłam do wniosku, że jedynie widać dziwne rozmycie (jeśli można to tak nazwać), gdy kamera przesuwa się podczas sceny w szpitalu.

ocenił(a) film na 9
Mforever

U mnie jest rozmycie połączone z szarpaną animacją. :( Szkoda, nie powinni sprzedawać takiej szmaty, bo to zniechęca do kupowania płyt. Niemniej i tak będę je kupował. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones