PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7436}

Tylko miłość

Love Is All There Is
5,5 376
ocen
5,5 10 1 376
Tylko miłość
powrót do forum filmu Tylko miłość

Film na pewno nie wybitny, ale można się na nim pośmiać:) Między innymi z gry aktorów:P Fabuła dość banalna - wałkowana w kinie po stokroć historia miłości od pierwszego wejrzenia, nieaprobowanej przez zwaśnionych rodziców. Główną atrakcją jest Angelina :) W tej roli daleko jej do poziomu aktorstwa jaki zaprezentowała w "Girl, interrupted", ale miała tu chyba z 16 lat, więc miała jeszcze czas żeby się poduczyć:) Jej bohaterka pochodzi z Włoch i to chyba dlatego jej angielski brzmi nieraz komicznie;)

Sądzę, że film jest ciekawą gratką dla fanów Angie, lecz jeśli ktoś się do tej grupy nie zalicza - z czystym sumieniem może go sobie darować...

Sharis

Z tego co pamiętam Jolie miała już ponad 20 lat podczas kręcenia filmu, ale głowy sobie za to nie dam uciąć a sprawdzać mi się nie chce :) Nie jestem fanem jej talentu, ale tu, w debiucie, zagrała sympatycznie i z wdziękiem. Udany debiut. Oczywiście zgadzam się, że film można sobie spokojnie podarować bo nie jest to arcydzieło, ale jakiś swój urok to ma... Chwilami śmieszny, da się wytrzymać, no i jak w tv nic innego nie puszczają - można zerknąć ;)

najprawdziwszypolak

Jaki debiut? Wcześniej zagrała przecież w kilku innych filmach, choćby w "Hackers", w którym widziałem ją po raz pierwszy w życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones