PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875}

Tylko miłość

The Story of Us
6,6 6 544
oceny
6,6 10 1 6544
Tylko miłość
powrót do forum filmu Tylko miłość

Tylko Ci , którzy mają jakiś staż małżeński, co najmniej kilkuletni, są w stanie docenić ten
film. Uważam, że świetny:) Singlom nie polecam:)

gochawiocha40

Lepsze American Beauty. A Tylko miłość to tylko komedyjka z happy endem.

Lecho1523

I bardzo dobrze, że tak jest... Szczęśliwe zakończenia są mi potrzebne.. Tak niewiele ich w realu:)

ocenił(a) film na 7
gochawiocha40

Moje odczucia są takie same, niektóre momenty jakby z mojego życia wzięte :( Doskonała piosenka Erica Claptona w tym filmie!!!

gochawiocha40

Nie no, oczywiscie masz racje - ci bez "stazu małzenskiego" nie są w stanie docenic filmu bo nie maja uczuć wyższych, empatii ani rozumu.

Jeśli ty lubisz i doceniasz tylko te filmy, które w jakiś sposób odnoszą się do twojego zycia, a innych nie jesteś w stanie zrozumiec to twoj osobisty problem (a raczej twoja osobista tragedia), ale bardzo cie prosze nie mierz innych swoją miarka i nie pisz głupot, bo tylko sobie wystawiasz swiadectwo.

ocenił(a) film na 8
sever

W nieco delikatniejszy sposób, ale chciałam zwrócić uwagę na to co Sever.
Nie szufladkuj, bo to świadczy tylko i wyłącznie o poziomie inteligencji emocjonalnej, która w tym wypadku nie prezentuje się najlepiej. Taki film może się nie podobać ludziom z kilkudziesięcioletnim stażem małżeństwa, a przypaść do gustu może młodemu niemyślącemu, zgodnie z Twoją teorią, singlowi.

ocenił(a) film na 8
gochawiocha40

Mi się bardzo ten film podobał a nie jestem mężatką ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones