Tylko strach

(1993) TV
1 1 FILM 11291
Tylko strach (1993)
http://www.filmweb.pl/film/Tylko+strach-1993-11291/userRecommends
1 godz. 30 min.
ocena społeczności: dobry
7,1/10
989 głosów
  • 707 osób chce zobaczyć ten film
Tylko strach (1993)

opisy filmu

(3)
+
  • Katarzyna Sosnowska - znana dziennikarka telewizyjna - po 7 latach nałogowego picia próbuje wrócić do pracy po kuracji antyalkoholowej. Jednakże sytuacja zawodowa i osobista Katarzyny nie sprzyjają wewnętrznej równowadze. Narzeczony z niewiadomych powodów opóźnia obiecaną wcześniej przeprowadzkę do niej. W pracy ciągle czuje się obserwowana i sprawdzana. Wszędzie dostrzega nieufność i wyczekiwanie, czy wystarczy jej odporności. Wpada w obsesyjny lęk przed samotnością i znów zaczyna pić.

  • Katarzyna Sosnowska, dziennikarka telewizyjna, kiedyś piła przez siedem lat. Chodzi na spotkania Klubu Anonimowych Alkoholików. Mimo że porzuciła nałóg, wciąż nie może ułożyć sobie życia osobistego. Na domiar złego w pracy czuje się ciągle na cenzurowanym. Tymczasem w klubie pojawia się nowa alkoholiczka, Bożena, matka dwojga dzieci, głęboko sfrustrowana domowymi obowiązkami. Katarzyna dostaje zadanie opieki nad nowicjuszką.

  • Katarzyna, dziennikarka telewizyjna, jest alkoholiczką. Mimo że rok temu porzuciła nałóg, nadal nie może ułożyć sobie życia osobistego. Na spotkaniu w klubie AA poznaje Bożenę. Ma się nią zaopiekować, ale wkrótce sama sięga po butelkę.