PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245851}

Tylko strzelaj

Shoot 'Em Up
6,3 27 981
ocen
6,3 10 1 27981
6,2 5
ocen krytyków
Tylko strzelaj
powrót do forum filmu Tylko strzelaj
m_i_n_k

Są też inne oceny...

ocenił(a) film na 10
Anaissa

jak nie wiesz, to zsumuj liczby, potem zsumuj cyfry i odejmij drugie od pierwszego.

Kadente

Czyli (10+1)-(1+1+0)=9. Tutaj myśle że nie wyszedł dobry wynik. Ale przetstuje ten wzór na innych filmach :)

ocenił(a) film na 10
DangerousMike

U mnie taki przeszedł, to pomyślałem, że się podzielę ideą :D

ocenił(a) film na 4
m_i_n_k

mojej ocenie bliżej do 1

kicaj77

przecież to parodia filmów akcji, zasługuje na 4

ocenił(a) film na 8
kicaj77

Przypuszczam, że gdyby przy reżyserii widniało nazwisko Tarantino to rozpływałbyś sie w zachwytach nawet gdyby ten film był dokładnie taki sam.

ocenił(a) film na 9
m_i_n_k

Wiem o co Ci chodzi i absolutnie rozumiem. Innymi słowy - film z kosmosu.

ocenił(a) film na 7
m_i_n_k

taaak bardzo ciężki film do oceny, pierwsze 10 min i pytanie wtf? i kurcze nie mija do samego końca. Później nasuwa się tylko pytanie: "dlaczego ja to wogóle oglądałem" :D Dla mnie filmowa wersja Macareny, tzn sam nie wiesz co ale coś Ci się w tym podoba chodź wstydzisz się do tego przyznać.

ocenił(a) film na 6
darek_str

Zgadzam się z Wami,dziwny film ale wart obejrzenia mimo wszystkich niedociągnięć.

darek_str

drogi Darku! porównanie "tylko strzelaj" trafiło prosto w moje serce, ale i tak nie pomogło mi wybrać oceny dla filmu.

ocenił(a) film na 6
m_i_n_k

Jako wybitny film-1/10, jako odmóżdżacz-10/10, plus jedno oczko dla Paula Giamattiego i wychodzi 6/10. Przynajmniej mnie tak wyszło.

ocenił(a) film na 6
lucpsx

I tu wychodzi w sumie jak niedoskonały jest system ocen na filmwebie. Generalnie skala mogłaby być od 1 do 100 i składowe powinno się oceniać, np. gra aktorów od 1 do 5 pkt, stopień złożoności fabuły 1 do 5 pkt.. itp itd, wtedy ze stoickim spokojem wyszłaby jakaś średnia z tego, z którą autorowi swoich własnych ocen trudno byłoby polemizować ;-) Z drugiej strony niezmiernie ważny jest odpowiedni podział filmów na kategorie, bo jak tu padły w dyskusjach do tego filmu słowa "wystarczy Ojca Chrzestnego zrobić horrorem i noty mu spadną", to taki błędny osąd z góry licuje na noty filmu.

ocenił(a) film na 7
darek_str

lepiej bym tego nie ujął

ocenił(a) film na 6
m_i_n_k

(1 + 10) : 2 = 11 : 2 = 5.5, możesz dać coś pośrodku, czyli 5 lub 6 xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones