PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1505}

Tytani

Remember the Titans
7,8 25 976
ocen
7,8 10 1 25976
6,7 3
oceny krytyków
Tytani
powrót do forum filmu Tytani

Logotyp Walta Disneya we wprowadzeniu do filmu tłumaczy wszystko. Film co najwyżej doskonale nadaje się na emisję w odcinkach, w paśmie dobranocek. Oczywiście pod warunkiem zamieszczenia na początku napisów ostrzegawczych, informujących o tym, iż film przeznaczony jest wyłącznie dla osób poniżej 13. roku życia. Młodsze dzieci - na szczęście dla ich zdrowia - nie dysponują jeszcze na tyle rozwiniętym umysłem, że mogłby się po seansie poczuć w jakiś sposób dotknięte. Średnio rozgarnięty człowiek bez trudu zorientuje się, że treść filmu stanowi bezpośrednie zagrożenie dla jego stanu psychicznego. Jestem chwilę po obejrzeniu tego "dzieła" i czuję się jakbym cofnął się w rozwoju o kilka lat. Takiego nagromadzenia patosu, tandety i naiwnej gry emocjami nie widziałem nigdy wcześniej. Jeżeli nie lubicie kiedy ktoś obraża waszą inteligencję sprzedając wam produkt skrojony dla idiotów, omijajcie ten film z daleka. Niestety z przykrością muszę stwierdzić, iż film znalazł liczne grono oklaskujących go odbiorców, co prowadzi mnie do prostej konkluzji o zatrważająco niskiej kondycji intelektualnej polskiego społeczeństwa.

wiochatypop

Moja kondycja intelektualna jest za niska, żebym zdołał wyciągnąć jakieś wnioski z przeczytanej w Twoim poście treści.

Tak więc, iż, ależ, notabene i de facto...
...Pozdrawiam. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
wiochatypop

Uwaga, mamy tu geniusza! IQ około 80 a znaczy to że wszyscy musimy być jeszcze głupsi.

Idź obejrzeć Supermana, może bardziej Ci się spodoba.

Może po prostu nie dorosłeś jeszcze do oglądania tego typu filmów? A może powinieneś poczytać trochę o dyskryminacji czarnych w Ameryce do końca lat 70-tych?

ocenił(a) film na 4
silentmaster7

podejmij polemikę, zaargumentuj, że jest inaczej, cokolwiek napisz o filmie
przekonaj, że masz do powiedzenia coś więcej niż beztreściowe pouczanie
Twoje wypowiedzi rodem z jarmarku nic tu nie wnoszą
obrażasz kogoś, bo ma inne zdanie od Ciebie?
dojrzej do dyskusji na temat,
w innym razie niczym się wyróżnisz od pospolitych krzykaczy i podpinaczy pod temat z niczym więcej jak pianą

przeczytaj jeszcze raz swoją wypowiedź i oceń ją obiektywnie
co ona wnosi do dyskusji

ocenił(a) film na 8
Maniek_74

Hmm, to co napisałeś idealnie pasowało by tu jeśli byłoby skierowane do osoby która napisała ten temat.

Czytanie ze zrozumieniem, chłopcze, to klucz. Chciałbym zauważyć że to wiochatypop jest osobą obrażającą innych w niekonstruktywny sposób.

Moje argumenty?
Film na faktach, dlatego tylko głupiec może tu mówić o słabej fabule.
Bardzo dobra gra aktorska, nie tylko tych największych nazwisk, ale i tych mniej znanych.
Film Z PRZEKAZEM, który jak widać nie wszyscy rozumieją (czyt. wiochatypop, Maniek_74).
Mocny, bez nudnych momentów, czasem emocjonujący.
Kto wie, być może zachęci kilka osób do przeczytania kilku artykułów bądź chociaż stron www i dowiedzenia się więcej o dyskryminacji czarnych w USA a może nawet o futbolu amerykańskim.

ocenił(a) film na 4
silentmaster7

dyskryminacja czarnych w USA.....
to rzeczywiście ciekawa propozycja, aby wszystkich rodaków zacząć w tym uświadamiać
i podrzucać im artykuły na ten temat
złóż może wniosek do kuratorium, warto twoje artykuły włączyć do lektur szkolnych

jak mantrę powtarzasz w kółko to samo
śmiechu warte
propagator stron www o dyskryminacji czarnych w ameryce w latach 70 tych
zaproponuj jeszcze problematykę połowu łososia w jemenie i artykuły na ten temat
bo film jest o tym

ocenił(a) film na 8
Maniek_74

zastanawia cię pewnie brak mojej odpowiedzi
otóż nie zniżam się do poziomu takich jak ty więc po prostu nie chcę tego dłużej ciągnąć
popatrz na swoje oceny filmów i sam odpowiedz sobie na pytanie dlaczego nikt nie bierze cię poważnie

ocenił(a) film na 6
wiochatypop

Gdyby nie to, że Twoja wypowiedź jest pisana na gorąco i przez to emocjonalnie nieobiektywna, przesadzona, zawierające dziwne, patetyczne hiperbole i zupełnie pozbawiona meritum, to nawet bym się z Tobą częściowo zgodził. Zdecydowanie nie jest to film wybitny i rzeczywiście widzem docelowym wydaje się być młodzież.

ocenił(a) film na 8
wiochatypop

Mam w zasadzie jedno pytanie: w jaki sposób twórcy tego filmu obrazili Twoja inteligencje?

ocenił(a) film na 4
wiochatypop

Absolutnie amerykański film dla amerykanów. Obejrzałem - no ! po prostu obejrzałem. Najlepsza rola to rola Arleen Yoast. Myślę, że film o Hubercie Wagnerze byłby znacznie lepszy ! Wszystko !!! 4/10 !!! Lubię Danzela !

wiochatypop

Niestety muszę podzielić osąd, WD nie wróżył nic dobrego. Owszem film o sporcie, o dyskryminacji, o szalonych latach 70, super! Jeszcze ta dziewczynka udająca, że zna się na wszystkim we futbolu, no niestety straciłem godzinę i czterdzieści minut na kino familijne ;)

wiochatypop

Kolega miał ochotę w jednym poście skumulować wszystkie trudne słowa, które gdzieś tam, kiedyś tam zasłyszał i wszyło, co wyszło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones