PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734419}
3,8 1 198
ocen
3,8 10 1 1198
3,0 4
oceny krytyków
Wrobiony
powrót do forum filmu Wrobiony

Kto jeszcze kręci takie filmy? Miał być "kryminał" wyszło jak zawsze byle jak. Dlaczego nikt nie potrafi zrobić dobrze poukładanego filmu z porządną podstawą. Dlaczego w tych produkcjach podrabiających wiele filmów zagranicznych wszystko jest zrobione byle jak. Film kręcony w 2014 roku ma premierę w 2016 roku? Dlaczego tego cuda jeszcze nikt nie chciał pokazać i jakim prawem ten film jeździ po festiwalach? Liczy na co tam? Z całęgo filmu najlepsze są widoki miasta reszta to szkoda słów. Ocena **

ksdiamante

Gdzie obejrzałeś ten film? Premiera na plakacie wskazuje na 25 listopada, ale nie mogłem znaleźć go w żadnym kinie.

OloOcki

Są takie rzeczy jak pokazy prasowe i pokazy dla krytyków na kilka miesięcy przed premierą kinową. Są pokazy wersji, którą później jeszcze trzeba zmienić, bo nie podobała się grupie widzów. Możliwości jest wiele. Pozdrawiam.

ksdiamante

Tylko dziwne, że jeszcze nie ma filmu w kinach skoro premiera była 25 listopada :/ Pomyślałem, że gdzieś udało się pobrać film z Internetu właśnie z festiwalu. Mam nadzieję, że bardziej mi przypadnie do gustu ;) Dzięki za odpowiedź i również pozdrawiam i czekam aż wejdzie do kin!

OloOcki

Dlaczego sądzisz że "pobrałem" film z internetu? Brzydzę się pobieraniem z internetu i oglądaniem filmów w internecie i na ekranie komputera. O oglądaniu filmów na komórkach już nie będę nic pisał. :)

ksdiamante

Ciężej jest dostać się na festiwal lub pokaz przed premierą niż pobrać ;) Bez żadnej obrazy! I całkowicie rozumiem Twój punkt widzenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones