PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616}

Uśpieni

Sleepers
7,9 158 669
ocen
7,9 10 1 158669
6,9 19
ocen krytyków
Uśpieni
powrót do forum filmu Uśpieni

Naprawde znakomity film od począdku do końca. Gzieś w 1999 oglądałem go poraz pierwszy, był szokujący. Do dziś mi się nie znudził i za każdym razem jak go oglądam jestem pod wrażeniem. Scena spotkania po latach w barze po prostu mistrzowska.

ocenił(a) film na 9
largo_lagrande

Post z 2007 ale co tam ;-) na końcu filmu oni zaczęli śpiewać rozpoczynali nutką ,,Uuuu uuu uuuu '' wiesz może co to ? ;-)

ocenił(a) film na 10
Prosiaczek_flmweb

Niestety nie wiem...nigdy się nad tym nie zastanawiałem.....fakt, 2007 rok...Ile to już lat... jak ten czas płynie :)

ocenił(a) film na 9
largo_lagrande

Cóż mimo wszystko dziękuję ;-)

Prosiaczek_flmweb

http://www.youtube.com/watch?v=jpl_jPxSuFg wydaje mi się, że to ten kawałek :)

ocenił(a) film na 9
Dominjika

Matko !!! Dziękuję ci bardzo !!!

ocenił(a) film na 7
Dominjika

Nie pasuje mi to, że zaśpiewali istniejącą piosenkę, bo w książce była to ich piosenka, sami ją stworzyli.

ocenił(a) film na 9
Prosiaczek_flmweb

Frankie Valli And The Four Seasons - Walk Like A Man
Proszę bardzo ;]

ocenił(a) film na 9
McDohl

Również dziękuję :-)

ocenił(a) film na 7
Prosiaczek_flmweb

a ja czytam Twój post z 2014. Ehh jak ten czas zapierd..

ocenił(a) film na 10
largo_lagrande

W 2015 r. oglądałem po raz pierwszy i spokojnie oceniam go na 10/10 . Wyśmienite dzieło, spokojnie zasługuje na 9/10 , ale fakt, że po tylu latach od premiery nadal może przykuć uwagę widzę i zmusza do obejrzenia "od deski do deski" dodaję +1

ocenił(a) film na 10
largo_lagrande

Nie żałuję, że nie obejrzałam wcześniej, bobym się mocno pochorowała jako dzieciak. Potrzebny film i dający do myślenia, ale przyjemy nie jest.

largo_lagrande

Zgadzam się a propos oceny. Tez dałam 10. Nie pasuje mi jednak nazwanie tego filmu „pięknym”. Bardziej pasowałoby mi np. Poruszający film...

largo_lagrande

Jeden z moich ulubionych filmów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones