PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619932}

Uśpiony głos

La Voz dormida
7,2 513
ocen
7,2 10 1 513
Uśpiony głos
powrót do forum filmu Uśpiony głos

Włączając ten film nie spodziewałem się czegoś tak znakomitego, od pierwszych chwil film staje się niezwykłe
interesujący, a wraz z wgłębianiem się w fabułę filmu widz coraz to bardziej przywiązuje się do bohaterek filmu,a co się
często nie zdarza przynajmniej mi.Znakomicie zostały tutaj pokazane różne emocje których sam zaznałem oglądając to
niezwykłe dzieło, film o walce miłości i nadziei.Na szczególną uwagę zasługuje tutaj gra aktorska wszystkich pań
naprawdę doskonale się spisały,ale podkreślenia wartę są rolę Inma Cuesta oraz Marí León coś pięknego czapki z
głów dla nich.Wzruszający film a to że trwa ponad 2 godziny jest dodatkowym plusem bo film się ogląda znakomicie, i
absolutnie nie nudzi.To nie jest film wart obejrzenia tylko taki który koniecznie trzeba zobaczyć.10/10.

ocenił(a) film na 7
D3Mania

Tak to bardzo ładny film ale bardzo denerwujące w hiszpańskojęzycznych filmach są te szybko mówiące i głośno skrzeczące aktorki, ze znajomymi nazywamy je- zestawy głośno mówiące. Film koniecznie do obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones