PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8218}

Uciec, ale dokąd?

Nowhere to Run
6,6 14 609
ocen
6,6 10 1 14609
6,0 4
oceny krytyków
Uciec, ale dokąd
powrót do forum filmu Uciec, ale dokąd?

Jeden z lepszych

ocenił(a) film na 7

Jest to jeden z lepszych filmów akcji z Van Damme'm. Od pierwszych minut już coś zaczyna się dziać, film nie jest nudny i dobrze się go ogląda. Van Damme jak zwykle kopie mocno, szkoda tylko, że nie ma tu za wiele strzelanin. Ale ogólnie jest dobrze. 7/10

ocenił(a) film na 8
Hubert7671

Przyjemnie ogląda się tego typu filmy, polecam jeszcze kilka innych, które warto zobaczyć: "Skazany na piekło", "Legionista", "Wykonać wyrok", "Kickboxer", "Krwawy sport", "Bez odwrotu" - z tych co obejrzałem polecam.

ocenił(a) film na 8
Hubert7671

Ty chyba filmy pomyliles bo JCVD w tym filmie nie uzywa nog tylko glownie wali z piesci ale i tak nie duzo. Tutaj wiecej gra aktorsko... A dupcia nagiej ROSANNY ARQUETTE w lazience nieziemska...

Hubert7671

W sumie dobry film dobra rola Stotellmayera z Monka bez wąsa wygląda dużo gorzej tj poważniej.

ocenił(a) film na 7
Hubert7671

Dla mnie to taki typowy, z lepszych filmów van damma, jednak nie umywa się do filmów takich jak Blood Sport, Kickboxer, czy przede wszyskim ulubiony mój film z JCVD Lionheart. Film jak najbardziej do obejrzenia, lepsze od niego tylko klasyki, a gorsze już kicze, których Van Damme w swojej karierze też kilka miał :)

ocenił(a) film na 4
Hubert7671

Byłby niezły film, jakby tych akcji nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones