PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642666}

Ucieczka

Flukt
5,9 3 229
ocen
5,9 10 1 3229
Ucieczka
powrót do forum filmu Ucieczka

tak jak w temacie.. film to praktycznie kalka z Mela Gibsona. Nawet scena z wodospadem jest.. :)

ocenił(a) film na 6
Hazelek

Hehe, miałem właśnie to napisać, ale przezornie wszedłem na forum by zobaczyć czy ktoś już tego nie zrobił. ;P Dokładnie, schemat filmu jest ten sam: zwierzyna łowna zamienia się w myśliwego. Na dodatek w obu filmach było to po scenie w której główny bohater/bohaterka skacze do wodospadu. Ale film nie jest zły, mimo, że schemat oklepany to norweskie widoczki tworzą fajny klimat. Tempo akcji jest dość wolne, takie spokojne, co dla skandynawskich filmów jest charakterystyczne. Dla mnie to plus, bo lubię takie kino.

ocenił(a) film na 5
sebogothic

Co do scenerii i ogolnego klumatu, zgadzam sie. Ma swój urok :)

ocenił(a) film na 5
Hazelek

od czasu "Ściganego" wszystkie filmy z motywem ucieczki mają chyba scenę z wodospadem... (a przed Ściganym tez pewnie by się cos znalazło)

Hazelek

Przesadziłeś porównując tego gniota do "Apocalypto" Mela Gibsona, ten film nie ma nic wspólnego z tamtym i mam wrażenie jak by był robiony na siłę o tak od niechcenia strata czasu na to coś, ocena na filmwebie za wysoka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones