PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642666}

Ucieczka

Flukt
5,9 3 229
ocen
5,9 10 1 3229
Ucieczka
powrót do forum filmu Ucieczka

Klimaty nordyckie. Takie rycerskie kino z ponurą przygodą. Jak się skończy, to napiszę, jak się
skończył.

Chciałam się pochwalić, że też właśnie oglądam na hbo2. ;) Natrafiłam całkiem przypadkiem, przelatując po kanałach. Wydaje się całkiem dobre - surowe i ostre. Ocena na filmwebie mnie nie zniechęciła. Do tego dochodzą ładne zdjęcia, ładne kadry, widoki niczego sobie i całkiem prawdopodobna historia.

użytkownik usunięty
Shatehiel

Fakt, niezłe ujęcia. Też znalazłem przez przypadek. Coraz fajniej się ogląda. Pewnie takich historii z samotnymi dziećmi po wymordowanych rodzicach było 900 lat temu co nie miara.

I jak wrażenia? Na jaki kanał mam teraz przełączyć? ;) Moje: film wydawał mi się trochę za krótki, nie czuję się do końca spełniona. No i nie lubię, jak poczciwi, niewinni ludzie giną, niestety.

użytkownik usunięty
Shatehiel

Bo to film telewizyjny. NA długą nockę w sam raz. To film norweski, a oni raczej nie są potęgą. Jak na ich możliwości, to jestem nawet bardzo zadowolony. Początek zapowiadał większy rozmach, ale cóż. Jest jak jest.

Teraz Cinemax HD.

A, teraz dopiero zauważyłam tę odpowiedź! Dobra.

użytkownik usunięty

Nieźle. Tak naprawdę film na poziomie produkcji telewizyjnej. Bez rewelacji. Można oglądać. Po 20 minutach film nabiera kolorów. Liczyłem, że tempo wzrośnie i akcje przeniesie się w inne miejsca. Ostatnie pół godziny ostaje od reszty.

Z tego wszystkiego najbardziej podobały mi się zdjęcia i muzyka. Surowa uroda przywódczni bandytów trochę mnie odstraszała, ale podoba mi się taki realizm. Lubię, jak aktorki mają charakterystyczne rysy twarzy, na dodatek ta kobieta bardzo pasowała do tej roli. Daj znać, jak na coś jeszcze natrafisz.

A ja chciałem ci powiedziec zebyś se menorę zapalił. Icku od koszernego bełkotu mózg ci wypaliło. Jaki ty masz styl wypowiedz? Jakbyś miał max 7 lat.

użytkownik usunięty
minowy

Z powodu takich jak ty miałbym mało oporów, żeby zdradzić ten kraj. Zrobiłbym to nawet za małe pieniądze, byle sobie coś fajnego kupić. Dzięki takim jak ty ten kraj jest dla mnie wart tyle, ile mi zapłacą.

Co to za bełkot, nacpałeś sie?

użytkownik usunięty
minowy

Tak, polskością.

Ty z polskościa masz wspólne tylko to że znasz język polski

użytkownik usunięty
minowy

Też prawda. Jak myślę, to po hebrajsku.

minowy

Zawsze musi się wtrącić jakiś szowinistyczny kosmita o mentalności kibica, który rozwali każdą normalną rozmowę. Idź czuwać gdzie indziej.

voleon

Odezwał się młody wykształcony z wielkiego miasta. Ja też umiem operować durnowatymi stereotypami. Jaki kibic? Zresztą ta rozmowa nie było normalna, tylko żałosna w swojej infaltylności.

minowy

"Unikaj (ludzi) głośnych i napastliwych, są udręką ducha" "Piwnica Pod Baranami: Dezyderata

użytkownik usunięty
minowy

"żałosna w swojej infaltylności" (pisownia dosłowna). Ughhh.... Wypowiedź trudna w swej zawiłości.

Trudny to ty jesteś a raczej twoje rozumowanie ci ciezko idzie. Widzialem inne twoje posty, jesstes chory z nienawiści do polski polaków i kościoła

użytkownik usunięty
minowy

Zastanawiam się, do kogo bardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones