PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35455}

Uciekający pociąg

Runaway Train
7,0 14 406
ocen
7,0 10 1 14406
6,6 5
ocen krytyków
Uciekający pociąg
powrót do forum filmu Uciekający pociąg

Lokomotywy

ocenił(a) film na 8

Nie uchwyciłem jednej kwestii: dlaczego wcześniej uciekinierzy nie odłączyli np. ostatniej lokomotywy od reszty?

ocenił(a) film na 10
Paterm

Eee tam ;)

ocenił(a) film na 6
Paterm

Bo chcieli uciec.

ocenił(a) film na 10
Paterm

Nie odłączyli,bo gdzie mieliby się schować ? Jak mieliby przetrwać na odludziu i w makabrycznej zimie ? Ich jedyną drogą ratunku było dotarcie do zabudowań

Gladiator1000

Już na początku jazdy Manny mówi, że jak tylko pociąg się zatrzyma, otoczy ich policja. Niedługo później dociera do nich, że dalsza jazda pociągiem to pewna śmierć. Niezła determinacja.
Czyżby Ci umknęła scena, w której chcieli wyskoczyć z pędzącej lokomotywy w dzicz i odludzie, a powstrzymała ich dziewczyna, która stwierdziła, że wie jak ZATRZYMAĆ pociąg?
Początkowo myślałem, że to brak narzędzi i fakt, że łączenia lokomotyw zamarzły uniemożliwia im odpięcie lokomotywy, ale jak Manny zrobił to pod koniec filmu... Cóż, dla mnie to ewidentna głupota i nielogiczność w fabule.

ocenił(a) film na 10
Vroo

A faktycznie,było...Tylko teraz nie pamiętam w jakim momencie....:) Ale dzięki za przypomnienie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones