PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35455}

Uciekający pociąg

Runaway Train
7,0 14 399
ocen
7,0 10 1 14399
6,6 5
ocen krytyków
Uciekający pociąg
powrót do forum filmu Uciekający pociąg

Niedoceniony aktor.

ocenił(a) film na 9

Jon Voight jako "Manny" powinien otrzymać Oscara. Jego gra aktorska była bardzo przekonująca, a postać, którą stworzył do bólu uosabiała zadeklarowanego kryminalistę.

ocenił(a) film na 7
zbyslaw

Zgodzę się,poza tym wydaje mi się, że film jest niedoceniany i wbrew pozorom niezbyt popularny, a przecież temat więzienia powinien przyciągać widzów.

użytkownik usunięty
zbyslaw

Mam pytanie postac grana przez Robertsa byla uposledzona umyslowo czy tak zle gral i dziwnie wygladal Eric w tym filmie..

ocenił(a) film na 6

Dzisiaj sobie odświeżyłem i jak dla mnie gra równie dobrze co Voight i gra właśnie takiego co blokował ciosy głową :)

ocenił(a) film na 9
zbyslaw

Nie grał zdeklarowanego kryminalisty, a kryminalisty który ne ma już wyboru... i chce tylko zaznać wolności i normalnego życia

andrzej_jarzynski

Dokładnie .

Mam takie pytanie a jeżeli zrobili reboot Uciekającego pociągu - kogo chciałbyś do roli Oscar'a i Buck'a ?

użytkownik usunięty
buterfly

Oscar Tom Hardy.... Buck gdyby żył Paul Wallker a obecnie Któryś z Braci franco i wiem wiekowo są wszyscy mniej więcej równi ale z hardy wygląda męsko a oni mają chłopięcą urodę co daje możliwość ucharakteryzowania by wyglądali na młodszych więcej niż 5 lat :)

Dave Franco w roli Buck'a .

Moim zdaniem były dobrym wyborem .

użytkownik usunięty
buterfly

a Ty Oscara widzisz w kim w nowej wersji

Na Oscara jednak starszego aktorka .

Tim Roth - To moja propozycja .

użytkownik usunięty
buterfly

to ja już bym wolał seean Penn

Każdy ma swoje propozycje , Seann to też rewelacyjny aktor .

użytkownik usunięty
buterfly

lub w dobie poprawności polityczno, etnicznej, która mi nie przeszkadza... denzel Washington jako Oscar :0

użytkownik usunięty
buterfly

W pełni się zgadzam. TIM ROTH !

Też mam przekonanie że świetnie by pasował ;)

ocenił(a) film na 8
buterfly

A Ja nie chciałbym nikogo w tej roli, bo nie chciałbym nowej wersji.

snake_plissken84

W dobie nowych wersji jednak musimy być na to przygotowani, zapewne słyszałeś też że ma powstać nowa wersja Ucieczki z Nowego Jorku.

ocenił(a) film na 8
buterfly

Jasne że słyszałem. Masz rację z tym przygotowaniem, ale na szczęście nie musimy oglądać tych filmów, poza tym większość na szczęście okazuje się klapą, jak np. remake Drabiny Jakubowej czy Autostopowicz.

ocenił(a) film na 8
buterfly

PS. Nie wiem czy słyszałeś, że szykowali nawet remake "Ronina", filmu z '98 roku ....

snake_plissken84

Albo remake Gostusters gniot straszny nie dlatego że jak twierdzą niektórzy w głównych rolach wystąpiły kobiety, tylko dlatego że niemieli kompletnie pomysłu na fabułę myśleli że jak skopiują historię dodadzą do tego więcej niskiego poziomu humor to widownia to kupi. Tej pomyłki nie uratowałaby najlepsza męska obsada co gorszę skuszono do udziału nazwiska z oryginału.

ocenił(a) film na 8
buterfly

Hollywood cierpi na brak nowych pomysłów i powstają remake, kontynuacje albo bzdurne spin-offy ekranizacji komiksów. Owszem trafi się jakaś perełka, ale w porównaniu do tego jakie filmy powstawały jeszcze około 15 lat temu. np. Labirynt fauna, Apocalypto, Iluzjonista, 25 godzina, Duchy Goi, To nie jest kraj dla starych ludzi, Aż poleje się krew czy nawet Mroczny rycerz, to zaledwie kropla w morzu. Co do filmu "Uciekający pociąg" to po ilości głosów na IMDB można wywnioskować, że i w Stanach został on już trochę zapomniany i nie uchodzi za jakiś szczególnie kultowy, więc producenci mogą uznać że nie jest opłacalne "remejkowanie" go.

ocenił(a) film na 8
buterfly

Byłbym zapomniał też, że niejako powstał już nieoficjalny "remake" z Denzelem W.

ocenił(a) film na 9
snake_plissken84

Nawet gdyby powstała to bym jej nie obejrzał.

ocenił(a) film na 8
JackHolborn

To jedyne co można zrobić w takiej sytuacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones