PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629779}
6,7 29 974
oceny
6,7 10 1 29974
7,2 16
ocen krytyków
Uciekinier
powrót do forum filmu Uciekinier

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodziło w tym filmie? Kto, po co, dlaczego? Naprawdę oglądałem
film będąc trzeźwym - podobała mi się gra dwóch małych aktorów i tyle. Za nic w świecie nie wiem o
co chodziło.

ocenił(a) film na 9
skynet1234

Nie wiesz o co chodzi w filmie więc dajesz 5/10, ciekawe :)

ocenił(a) film na 5
Kolbe

5 za grę dwóch małych chłopaków. Czytaj uważnie.

ocenił(a) film na 9
skynet1234

Napisałeś: "Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodziło w tym filmie? Kto, po co, dlaczego?" 5 za aktorstwo chłopców a reszta ucięta za niezrozumienie filmu. Nawiasem mówiąc, nie wiem jak można wie wiedzieć o co w nim chodzi.

ocenił(a) film na 5
Kolbe

Ehhh, nie chce mi się z Tobą gadać. EOT.

ocenił(a) film na 9
skynet1234

Ja po prostu zacytowałem twoje słowa, czytając twoja wypowiedź można wywnioskować że nie wiesz o czym jest Mud, no tak ? Nie piszesz, że coś ci się w nim nie podobało.

użytkownik usunięty
skynet1234

a niczym. Coś jak M jak miłość...

ocenił(a) film na 9
skynet1234

nie wiesz o co chodzi w tym filmie bo jesteś debilem

ocenił(a) film na 5
memento81

Mmmm cóż za elokwencja połączona z inteligencją i dobrym wychowaniem :-) Słabiutko memento81, słabiutko :-)

skynet1234

To kino inicjacyjne. Młody chłopak poznaje dorosłe życie, pierwszą miłość, jego dziecięce złudzenia zostają nadszarpnięte przez rzeczywistość rodzinną i rozczarowania McConaugheya jego wieloletnią miłością. A całość ewidentnie inspirowana prozą Twaina. B. fajnie zagrane i subtelnie poprowadzone kino. Mnie oczarowało. :)

ocenił(a) film na 8
skynet1234

Stary – współczuję. Serio. Nie naigrywam się.
Ten film jest o przyjaźni mężczyzn. I tych wchodzących w tę rolę i tych, którzy nie do końca sobie z nią radzą, nawet jeśli biologicznie już nimi są.
O tym, że jeden za drugiego da się pokroić, nawet jeśli wcześniej dadzą sobie po pysku.
Takie tam.

ocenił(a) film na 5
miko1aj

Dziękuje za wytłumaczenie. Za współczucie teeeeż :-) Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
skynet1234

Chodziło o opowiedzenie pewnej historii, zrobione to zostało bez żadnych hollywoodzkich ozdobników z serii wjazd autem w warzywniak czy robienie laski na stole bilardowym. Po prostu w dość surowy sposób i bez żadnych zawiłości została przedstawiona pewna opowieść. Użytkownik Miko1aj całkiem zgrabnie ujął to w 3 zdaniach. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
skynet1234

jak ci na trzezwo nie idzie, to sobie golnij. Krew zacznie szybciej krążyć, pod kopułą się przejaśni i wszystko ogarniesz bez niczyjej pomocy ....

ocenił(a) film na 5
HRA

Dobrze, dziękuję za radę :-) Jakże cenna! ;-)

ocenił(a) film na 7
skynet1234

Ja też niekiedy nie rozumiem filmów, polecam czytać recenzje redakcji i użytkowników, to pomaga odnaleźć drogę do interpretacji, a z czasem sami dzięki takim naprowadzeniom możemy nauczyć się interpretować filmy po swojemu. Dla mnie ten film był o zasadach męskiego świata, o poznaniu różnych odcieni miłości i o podejmowaniu decyzji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones