PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495313}

Uczeń czarnoksiężnika

The Sorcerer's Apprentice
6,4 125 165
ocen
6,4 10 1 125165
4,1 7
ocen krytyków
Uczeń czarnoksiężnika
powrót do forum filmu Uczeń czarnoksiężnika

I to ma być niby śmieszne? Bardziej przypomina tanie kino familijne klasy ó zamknięte.Te jego
głupkowate i nic nie wnoszące dialogi! Głupi, frajerowaty, nieudacznik, ciamajda i kretyn który jak
zwykle pokonał złą Morgane. Czasem mam wrażanie że każdy amerykański student przypomina go
od bólu!

ocenił(a) film na 6
dziurawa_krystynka

Główny bohater to zdecydowanie najsłabszy punkt tego filmu. Przeszkadzał mi w oglądaniu. Doczepić można się również muzyki, cukierkowej fabuły i dennych dialogów na poziomie szkoły podstawowej. Podejrzewam, że Disney chciał mieć swojego Harrego Pottera - nastolatka obdarzonego magią. Niestety (jak zawsze ostatnio) wyszła kiczowata parodia.

ocenił(a) film na 5
dziurawa_krystynka

zdecydowanie tytułowa postać to najsłabsze ogniwo filmu. Wszystkie słowa jakie wypływaly z jego ust okraszone irytacym głosem plus nieartykułowane dźwieki wydobywającego sie z niego przy kazdej możlwiwej okazji sprawiały, iż trzymałam kciuki aby Morgana wsadzłai mu ta magię w d...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones