PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282920}

Udręczeni

The Haunting in Connecticut
6,6 40 315
ocen
6,6 10 1 40315
4,2 4
oceny krytyków
Udręczeni
powrót do forum filmu Udręczeni
ocenił(a) film na 9
emu_

taa, bo nie ma to jak ocenic film po 20minutach..

ocenił(a) film na 5
karolek101

10/10?? ludzie! ocena 10/10 oznacza arcydzieło! zastanówcie sie czasem zanim pociśniecie gwiazdki - rozumiem, ze nawet tenn film moze sie niektórym bardzo podobac - ich święte prawo - ale arcydzieło??? plisssss!

ocenił(a) film na 8
bartje

Takie coś powinno być usuwane. Po pierwsze: każdy ma prawo do własnego zdania. Po drugie: nie ma czegoś takiego "plissss" Po trzecie: Ludzie mają prawo być głupi, ale że aż tak...;)

ocenił(a) film na 9
emu_

koles sie chyba na filmach nie zna

emu_

Film jest świetny, dobrych pare lat temu oglądałem tą historie przedstawioną na discovery "opowieści o duchach" jeśli pomyślec, ze to moglo dziac sie na prawde to az ciarki przechodza, polecam! wlasnie ogladam go drugi raz ;)

vievior

"sie nie zna", wtf?!
film jest tandetny pod kazdym wzgledem. zaczynajac od muzyki konczac na grze aktorskiej. film jest tak bardzo prawdziwy jak blair witch project! wykorzystanie stargo dobrego motywu marketingowego historia oparta na faktach!
film jest tak tandetny, ze nie ma sensu nawet dyskutowac na jego temat!
i tak pozatym jezeli ogladasz film przewijasz caly czas i docierasz do polowy filmu i nadal ci sie nie podoba, to mimo tego ogladasz dalej ?

ocenił(a) film na 8
emu_

Się nie odzywaj, skoro obejrzałeś ledwie 20 minut z całego filmu, bo takie durne komentarze jak ten twój zaśmiecają cały portal.

marcin_antyk

ah te smarki, coraz wiecej ich na tym portalu!

emu_

Ja obejrzałam cały, niestety. Nie będę pisała, że zmarnowałam czas, czy pieniądze, bo nie lubię takiego gadania, a jak to mówią, i tak już po ptokach. W każdym bądź razie ten film nie zasługuje na ocenę większą niż 5/10.

ocenił(a) film na 1
forrest_run

'Udręczeni' i ' Wrota piekieł' są u mnie na samym dnie oglądanych filmów. Gorszego kina nie widziałem. Taka prawda..

ocenił(a) film na 10
emu_

Tylko taką odpowiedź masz na zarzut, że nie oglądałeś całego filmu i go oceniasz?
Powodzenia. Argumentacja i silne podstawy. Powiedz co się nie podobało podczas 20 minut tego filmu a wtedy mogę wysłuchać Twojego jojczenia, że film był do bani.

ocenił(a) film na 8
emu_

Dobre. Nie ma to jak "przewijać film", obejrzeć 20 minut i stwierdzić, że wszystko można o tym filmie powiedzieć. Hipokryzja jak mało. Aby się odzywać na temat filmu przydałoby się go obejrzeć w całości, ale nie rozmawiając z koleżanką podczas. To tak jakby omawiać na lekcji lekturę.... bez jej znajomości (a jak to wychodzi to sami wiecie, że nawet najlepsze streszczenie nic nie da). Więcej takich znafcuff i krytukuff.

mardak

chlopcze/dziewczynko jak zobaczysz polowe film co ja, to dopiero bedziesz mogla mi mowic, ze jestem świtaśny, bo ogladam 20 min filmu i go oceniam.
patrzac na twoje oceny, gdzie widac ze mamy calkowicie odmienny gust, potwierdza to ocena chocby pily, egozrcyzmy e.r., lustra. jedynie gdize sie zgadzamy to k-pax, ink oraz wszystko za zycie .
jednakze ocena ktora dalas jednemu z najlepszych horrorow wszechczasow "Duchowi" 7/10, gdzie HHE 2 maja u ciebie 8/10 potwierdza ze bardzo dobrze ogarniasz mlodziaszku temat.

ocenił(a) film na 8
emu_

Tu chodzi o jakieś minimum powagi. To żadna sztuka obejrzeć 20 minut filmu i go ocenić. Przyznawanie się do takiej praktyki na publicznym forum to po prostu obciach.

mardak

Nie jest to dla mnie obciach. Dawno temu skończyłem 13 lat.

ocenił(a) film na 2
emu_

Moim zdaniem po obejrzeniu 20 minut nie powinieneś oceniać go,albo przynajmniej większą część a najlepiej cały lub widzisz kawałek i nie wypowiadasz się na jego temat

animax

dla mnie film, ktory ma ocene 1/10 (a jest ich 337) nie zasluguja na to by je ogladac do konca jak np. speed racer, ktory rowniez wyl. po 20 min.

ocenił(a) film na 3
emu_

Też uważam, że film jest słaby, ale wg mnie na 1 na pewno nie zasługuje. :)

ocenił(a) film na 6
emu_

A ja bym prosił o UZASADNIENIE. Brawo znawco kina oceniłeś film 1/10 wspaniale!! Podzieliłeś sie nawet swoją opinią dzieciaka z innymi, wyśmienicie! Tylko zapomniałeś o jednej rzeczy uzasadnić swój punkt widzenia. Dlaczego?? bo jedyne co potrafisz to obrażać innych Twoja ocena book of eli 9!! Ja się pytam za co aż tyle?? Udręczeni 1 a księga ocalenia 9?? Gust to jest słowo, które powinieneś omijać w swoich wypowiedziach. Już nie mówię o tym, że "jak wytresować smoka" Jest dla ciebie arcydziełem!!

Czekamy na argumentację dlaczego udręczeni nie zasługują np na 4;P

użytkownik usunięty
savolta

durne polaczki,,,

savolta

hymm, nie wiem dlaczego porownujesz animacje i s-f do horroru, to sa odrebne gatunki. ja oceniam filmy wg. gatunkow, bo jak np. mozna porowna avatara do incepcji np.
dlaczego ten film ma umnie ocene 1, cala koncepcja egzorcyzmow w tym filmie jest bledna, aktorzy (zwlaszcza rodzice sa sztywni i sztuczni, chlopiec jest mlody wiec nie bede sie go czepial) , dzwiek (zaznaczam ze mialem dobra wersje) jest tragiczny i nie bede wspominal o kompozycji jego do scen. widac w kazdej scenie niedoswiadczenie rezysera, ktory nie umie dobrze ucwycic kadru. generalnie gdy matka zakupila dom ten film mial juz u mnie ocene 4, a byly to moze pierwsze 10 min, moze 15.
wystarczy? czy oczekujesz ze zripostuje sie i napisze "oceniles xx2 na 6, nowego robin hooda na 8" kazdy ma inny gust.

a tak btw. co ty masz do jak wytresowac smoka ? zajebisty film

ocenił(a) film na 6
emu_

Nie w tym rzecz. Jakoś tego nie widzę i w ogóle to do mnie nie przemawia. Nie porównuję tych gatunków przeczytaj uważnie proszę (miałem na myśli, że taki film jak book of eli nie zasługuje nawet na 5 nie będę tu argumentował bo to nie jest przedmiotem dyskusji).
Tak jw napisałem nie przemawia do mnie ani jeden Twój argument. Koncepcja egzorcyzmów fakt. Wątpię, żeby sytuacja w nawiedzonym domu zmieniła się gdy wyniesiemy z niego szczątki i to dość nagle, ale jest to "błąd" moim zdaniem nikły, nie niszczący fabuły (powiem inaczej przełknąłem to bez problemu oglądając udręczonych).
Jak chodzi o dźwięk to również nie rozumiem w czym problem. Źle się komponuje? Jak dla mnie podkreśla klimat.
A z tym kadrem i reżyserem to już palnąłeś znawco. Prosze o jakiś konkret gdzie byś chciał zobaczyć więcej albo mniej?
Generalnie to czepiasz się szczegółów i nawet gdybym się zgodził na wszystko co napisałeś to i tak film nie byłby nieporozumieniem. Najłatwiej jest wstawić pochopnie najniższą ocenę a później nie umieć wytknąć kardynalnych błędów.

savolta

napisalem swoje zdanie na temat tego filmu. jezeli ci sie moje argumnety nie podobaja to trudno, zdaza sie!
kazdy ma swoje kryteria dla ciebie muzyka tam budowala klimat, mnie smieszyla tak samo jak egzorcyzmy ktore byly w tym fimie.

ocenił(a) film na 7
emu_

omg

emu_

...co powiedzieli twoi rodzice zaraz po poczęciu ciebie..!?

brylant_84

stracone 20 min!

brylant_84

nie, tak płakała Twoja mama mi do rękawa. Powiedziałem jej żeby się nie przejmowała, bo gówno się zdarza, ale z tego co mi mówiła ostatnio to nadal to przeżywa:)

emu_

twoja mamuśka do dziś chodzi po rodzinie i opowiada, że jak byłeś mały to musieli ci z tatusiem kiełbasę na szyi wieszać, żeby chociaż psy się z tobą bawiły bo takim śmierdzącym i brzydkim trollem byłeś i jesteś ;*

emu_

pisdunio ;*

brylant_84

teraz tak mówisz, ale jak przychodziłeś do mnie po kiełbasę, bo matka nie chciała Cię znać, to jakoś Ci to wszystko nie przeszkadzało. Dobrze pamiętam jak latałeś głodny i brudny i płakałeś że mama znowu zostawiła Ci tylko jedną kość do obgryzienia.
Co się stało ze światem?, za grosz wdzięczności! :)

emu_

Dostałeś publiczny lincz za ocenę po 20 minutach. Nie jesteś taki jak inni, a Twoja swoboda myślenia wydaje się być zagrożeniem dla niektórych oceniających, którzy kierują się jakimś dziwnym "kodeksem, wg którego jeśli nie oglądałeś całego filmu nie masz prawa oceniać". Dzięki, ja tez lubię niezależne myślenie. A Book of Eli to świetny film. Pax

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones