PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570957}

Ujrzałem diabła

Ak-ma-leul Bo-ass-da
7,4 12 633
oceny
7,4 10 1 12633
6,7 11
ocen krytyków
Ujrzałem diabła
powrót do forum filmu Ujrzałem diabła

3/10

ocenił(a) film na 3

Aż trzy za niezły sposób kręcenia i niezłe sceny "przecinania" jeżeli ktoś lubi krwawą jatkę. Fabuła
absurdalna, urągająca inteligencji. Strata mojego i waszego czasu. Nominacja do złotej muszli?
Chyba tylko po to żeby w tej muszli go spuścić do ścieków.

ocenił(a) film na 9
shark72___

no patrząc po Twoich ocenach niczego innego nie można się spodziewać

ocenił(a) film na 3
b3lial

Kolego bez osobistych wycieczek. Wyraziłem tylko swoją opinię. Nie wiem w czym to cię obraziło, że próbujesz obrażać mnie? Próbujesz bo oczywiście nie udało ci się to. Pamiętaj że twoje oceny też można obejrzeć i je skomentować. Ale nie próbuję tego robić bo masz do nich prawo :). Pozdrawiam cię serdecznie i miłego weekendu.

ocenił(a) film na 10
shark72___

Film jest świetny.Fabuła ma się dobrze.Nie bierz się za rekomendowanie, bądź wyrażanie opinii o czymkolwiek.To trochę przerasta Twoje kompetencje.

ocenił(a) film na 3
llama777

No następny z osobistymi wycieczkami. Moja opinia jest moja i tobie g..wno do tego. No chyba że jesteś wszechmocnym i wszechwiedzącym bogiem kinemetografii i chcesz rzucić na mnie klątwę niemożności oglądania dobrego kina to przepraszam i biję się w pierś i to nędzne filmidło nazwę filmem przez duże EF. Zdradź mi o boski swoje imię to wystawie je na ołtarzyku moim, razem z vhsem i nielegalną kopią Wyjścia Smoka. A tak na poważnie to sorry koledzy ale ja was nie neguję że wam się ten film podoba "chociaż to nie za dobrze o was świadczy" - no dobra to był złośliwy żart :) . On się "MI" nie podoba i mam do tego prawo. A wy macie do tego prawo żeby się wam podobał. Co z wami ludzie do cholery, co wy jakaś rodzina reżysera czy scenarzysty? Wykastrują was albo twórców jak się komuś ten film nie spodoba?

ocenił(a) film na 9
shark72___

Opinia czy ocena sama w sobie ok, ale już w pierwszym poście wspomniałeś o tym, że fabuła urąga inteligencji, co jest po pierwsze średnio zgodne z prawdą, a po drugie - nieco atakuje ludzi którzy mają odmienne zdanie odnośnie tejże. Jak dla mnie nie różni się to zbytnio poziomem od komentarzy dotyczących stricte Twojego gustu. Dlatego zastanawia mnie skąd taka ostra reakcja na nie? ;)

ocenił(a) film na 10
shark72___

Co niby takiego jest twoim zdaniem absurdalne i urągającę inteligencji? Że facet ze służb specjalnych i odpowiednim przeszkoleniem wykorzystuje swoje umiejętności i dojścia aby znęcać się i pastwić w ramach osobistej zemsty nad wynaturzeńcem (swoją drogą świetna rola Choi-a)? A może twoim zdaniem takie chore osobniki jak przedstawieni w tym filmie sadyści nie istnieją? Wytłumacz proszę.

ocenił(a) film na 2
shark72___

Zgadzam się w 100%. Bardzo prymitywne kino zemsty epatujące bezsensowną przemocą; do tego strasznie nudne i przewidywalne. Coż, jak widać niektórym niewiele potrzeba do szczęścia..

shark72___

Może nie aż tak brutalnie, ale poniekąd zgadzam się z Twoja opinia. Mnie w filmie zdenerwowały trzy rzeczy:
1) brak kręgosłupa moralnego głównego bohatera - ja rozumiem, zemsta za śmierć ukochanej musi być okrutna ale dlaczego kosztem niewinnych kobiet i dziecka?
2) muzyka - nigdy jeszcze tak bardzo mi nie przeszkadzała. Moim zdaniem kompletnie nie pasowała ii bardzo mnie rozpraszala.
3) po tym filmie mam pewność co do jednego. Jak kiedyś zaatakuje mnie azjata to będę odrazu strzelać, bo zwykły młotek i kij baseballowy nie da sobie rady.
Co do Panów komentujących, zluzujcie troszkę swoją bieliznę bo obrażać kogoś za odmienne zdanie to zenada, szczególnie że nie jest to żaden troll co dał 1/10. Troszkę dystansu. Ode mnie poszło 5, a i tak się waham czy nie za dużo, W SZCZEGOLNOSCI za pancerne czaszki.

ocenił(a) film na 6
Claudija91

Słusznie, podzielam większość z tych zastrzeżeń wobec filmu

ocenił(a) film na 6
Claudija91

Moja opinia
http://www.filmweb.pl/film/Ujrza%C5%82em+diab%C5%82a-2010-570957/discussion/Vers us+%22Prawo+Zemsty%22,2938632

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones